FSRE dostava u BiH

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Asdfghjkl
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 23.01.2015, 18:09

FSRE dostava u BiH

Post Postao/la Asdfghjkl »

Pozdrav :)

Ima li iko iz BiH iskustva sa naručivanjem spora za mikroskopiranje sa fsre.nl? Pokušavam već šesti put, sve kombinacije papirnih novčanica i kovanica, čestitki i slično, no ovi lopovi na granici izgleda otvaraju svako pismo u i iz inostranstva (u slučaju da nekom tetak iz njemačke šalje 500€). Iako su same spore legalne pretpostavljam da ipak budu izuzete iz pošte iz očitih razloga :)

Ima li iko iz BiH da je uspješno naručio? Postoji li mogućnost za nabaviti ih u BiH (s obzirom na legalnost istih)? Koliko vidim nema mnogo ljudi iz BiH na ovom podforumu, ali vrijedi pokušati.
nonickname1
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 03.09.2013, 23:56

Re: FSRE dostava u BiH

Post Postao/la nonickname1 »

Meni su dosle 3 puta od tri narudžbe bez ikakvih problema
Necrolord
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 16.03.2015, 01:18
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: FSRE dostava u BiH

Post Postao/la Necrolord »

Ja sam danas dobio GT,stigle su nakon 3 sedmice,ovo mi je 2 od 3 puta samo jednom nisu stigle.A to što ti ne pristiže,vjerovatno zbog toga što im i ne dođe,tj do naše je pošte a ne da ti oduzmu na grani :)
Lilium
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 17.10.2015, 15:29

Re: FSRE dostava u BiH

Post Postao/la Lilium »

Je li procedura i sad ista, mislim na kovanicu od 2€, markice za inostranstvo i ostalo?
P.S. da li dolazi spore print na alu foliji za uzimanje u špricu? :)
Avatar
Dukey
rank2
Postovi: 47
Pridružen/a: 10.02.2015, 15:18
Ima zahvala: 28 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: FSRE dostava u BiH

Post Postao/la Dukey »

Dva puta naručivao, oba puta print je bio u foliji.
Ne znam koliko sam znanja zaboravio.
Zuzu
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 29.10.2015, 13:31

Re: FSRE dostava u BiH

Post Postao/la Zuzu »

Planiram ovih dana da narucim pa cemo vidjeti kako ce proci
m4ki
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 30.06.2015, 19:35

Re: FSRE dostava u BiH

Post Postao/la m4ki »

ja cu naruciti isto ovaj koju dan, iz BiH sam vidim da nas ima vrlo malo u odnosu na druge ako je neko zainteresovan mozemo na privatnim porukama podjeliti skype ili viber , da se mozemo cuti ...
cluster
rank2
Postovi: 20
Pridružen/a: 15.02.2016, 23:14
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: FSRE dostava u BiH

Post Postao/la cluster »

ja sam zaintersovan pa m4ki pa ako imas ikakva iskustva ostavi post radi daljeg kontakta
Avatar
Mutinus Caninus
rank2
Postovi: 31
Pridružen/a: 13.04.2015, 22:15
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: FSRE dostava u BiH

Post Postao/la Mutinus Caninus »

Ubacite umjesto kovanice tri dolarčića da odbijete pohlepne poštare i wannabe anti-terorističke službenike, zamotajte ih u papir sa lijepim željama, to onda spakujte u povratničku kovertu i onda tu kovertu u FSRE kovertu i mantraj strpljen-spašen jedno dvadesetak dana ;)
Avatar
MiroljubiviRatnik
rank3
Postovi: 99
Pridružen/a: 29.02.2016, 10:36
 pohvaljen: 54 puta

Re: FSRE dostava u BiH

Post Postao/la MiroljubiviRatnik »

Pozdrav ekipi,
i ja sam iz BiH, da vam se javim da vidim kako kod vas napreduje stanje sa naručivanjem . Ja još nisam naručivao ali sam mislio uskoro. Puno sam se ispeglao dok sam uspio naći kovanice eura jer ih baš nigdje nema, ni u mjenjačnicama i bankama, pumpama.. nigdje .. :) Ali ipak sam uspio naći pa sam im mislio uskoro poslati. Kako kod vas napreduje sa naručivanjem ? Ako sta novo saznam, podijelit cu ovdje sa ekipom.
Odgovori