The crystals of the Gods

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: The crystals of the Gods

Post Postao/la Zgubidan »

Sadrži ali premalo. Očito. Ma gnjavim se zbog žene, ne voli okus gljive...
Jao, totalno je fuj, ne znam dali sam nešto gadnije probao! Haha, tu se slažemo, nikad više! Najgore je šta ostaje aftertaste koji se neda isprat iz usta. I nedaj bože da podrigneš dok popiješ... :)
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: The crystals of the Gods

Post Postao/la cj80 »

ej ja sam jucer radio kristale ali malo na drugaciju foru, kuhanjem alkohola na pari i to trak da sam narezao gljive stavio 70 postotni alkohol da prekrije oko centimetar prek gljiva ostavio u frizder da se malo natopi dodal jos malo alkohola stavio vodu i u vodu sam stavil posudu sa izmjesanom tekucinion lagano sam stavio da se grije kad mi je alkohol poceo kuhati maknuo sam ga na stranu nakon tri sata sam iscjedio kroz jedan filter za kavu i stavbio opet da se malo zagrije pa sam ga propustio kroz jos dva dobio sam zlatno zutu boju kao LC to sam stavio da se hladi u skrinju nakon sat dva vremena sam maknuo suvisan alkohol posudu i nju nazad u frizder a zckasto bjeli talog sa malom alkohola sam stavio da isparava danas cu pogledati kakav je napredak jedino kaj sam saznao da se nesmije dopustati alkoholu da kljuica ak s eto desi jednom ili dva puta u procesu nije neki bed barem tak kazu na mytopiji, danas bum vam rekal koliko sam dobil kristalica od 10 grama thai gljiva od kojih sam uzimal print ja sretan da dobijem 10 mg.
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: The crystals of the Gods

Post Postao/la Zgubidan »

Mislim da sam stavio premalo kejkova.. Ja nisam stavljao gljive neg kejkove. Ma zgadio mi se okus, podsjetio me na čaj od muhare. Preodvratno! Pa sam odlučio samo gljive jesti..
Ali pazi, vele da su kristali nestabilni, pa je bolje pravit tinkturu.. Tj ubaci kristale u malo alkohola ak već imaš suhe kristale!
Neg kak čujem po naglasku u ovom i drugim postovima, ti si mi sused... :)
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: The crystals of the Gods

Post Postao/la cj80 »

Nevalja.oksidirali mi kristali
Odgovori