HITNA POMOC OKO PRIPREMANJA COCO COIRA

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

HITNA POMOC OKO PRIPREMANJA COCO COIRA

Post Postao/la cj80 »

posto su mi ztegle skoro skroz prekrivene bjelom bojom pitanje koliko gipsa trebam dodat i na koji nacin neki ga samo onako suhog smjesaju u namoceni coco coir i izmjesaju jel to ide tako ili se gips treba namociti u vodi preko noci sto mi je cudno jer gips jako brzo steze molim pomoc unapred hvala
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: HITNA POMOC OKO PRIPREMANJA COCO COIRA

Post Postao/la WEEDetix »

inace to ti sve pise ida malo potrazis nasao bi al evo

Priprema:
1.izmjerite količinu koja vam je potrebna. Za svakih 100 grama kokosa vam je potrebno oko 6 deci vode.
2. stavite izmjerenu vodu u veliki lonac i zagrijte je do 80*C. Tu je dobro imati termometar, ali ako nemate, pustite vodu da zakuha i ugasite vatru.
3. u zagrijanu vodu stavite kokos, poklopite i pustite 30 minuta da upije vodu.
4. nakon 30 minuta sve to dobro promiješajte dok ne poprimi texturu sličnu zemlji. Opet poklopite i pustite nekoliko sati da se ohladi.
5. nakon što se ohladilo, uzmite posudu od sladoleda ili tako nešto i stavljajte sloj kokosa, sloj potpuno koloniziranog zrnja i tako do 1.5 cm od vrha. Dobro promiješajte da bi kolonizacia bila brža. Prekrijte sa 1cm slojem kokosa.
6. Preko posude stavite aluminijsku foliju s nekoliko probušenih rupa.
7. Stavite na inkubaciju, za nekih 10ak dana bi trebalo biti potpuno bijelo

uzgoj-na-kokosu-coco-coir-t93.html
slika
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: HITNA POMOC OKO PRIPREMANJA COCO COIRA

Post Postao/la cj80 »

ali tu nigdje se nestavlja gips to sam vidio tako sam i planiral radfiti ali na dosta foruma spominju da gpis ide sa cocosom
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: HITNA POMOC OKO PRIPREMANJA COCO COIRA

Post Postao/la WEEDetix »

gips ide u substrat sa konjskim izmetom + coco + slama

a ako radis samo sa cocosom mislim da nemas potrebe za gips
neka me neko ispravi ako grjesim
slika
roolle
rank3
Postovi: 96
Pridružen/a: 19.01.2014, 00:13
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: HITNA POMOC OKO PRIPREMANJA COCO COIRA

Post Postao/la roolle »

Mislim da je Zaba u svom gajdu sve lepo objasnio...Koliko sam shvatio nema potrebe nista mesati u coco-coir jer ima dobru PH...ako ima vermikulita jos bolje a ako nema moze i bez njega...a sto se tice gipsta mislim da nije potreban samo pazite da vam coco-coir ne bude prevlazan...srecno..
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: HITNA POMOC OKO PRIPREMANJA COCO COIRA

Post Postao/la dawsongeek »

gips stavljaš u 50/50 smjesu coco coira i vermikulita koja se koristi SAMO za KEJSING ! A kejsing ti nije potreban ako radiš metodu sa kokosom... znači pomiješaš zrnje s potrebnom količinom pasteriziranog kokosa, sve to pomiješaš ubaciš u neku posudu i sa istim pasteriziranim kokosom prekriješ smjesu raži i kokosa... btw nije ni loše dodat talog od kave (koja je skuhana neposredno prije nego ćeš sve to skupa pomiješat, a talog odvojen i ohlađen)... uzmi u obzir da se najbolji rezultati dobivaju ako je taj supstrat debljine 5 cm ... barem tako kažu :) ja sam ga složio tak da je debljina bila 7 cm, nakon inkubacije od 7 dana primjetio sam da se stanjio sigurno 0,5-1 cm i još dodatnih 0.5- 1 cm kad su se pinovi već dobro primili i krenuli rast
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: HITNA POMOC OKO PRIPREMANJA COCO COIRA

Post Postao/la dawsongeek »

zanemari ... vapno ide u 50/50 CocoVerm koji se koristi za kejsing, a gips stavljaš u mješoviti supstrat (konjsko vnugo, slama, coco coir, između ostalog šaka gipsa itd) ... zajebo se :D
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: HITNA POMOC OKO PRIPREMANJA COCO COIRA

Post Postao/la cj80 »

evo ljudi jucer mi je bio peti dan odkad sam stavio raz u kokos 50% mi je tegli uspjelo prvi pokusaj od 6 tegli 3 se priomile druge djelomicno pa sam ih hitio.
radil sam sloj po sloj riza -kokos i raž kokos sve sam to izmiksao najkon petog dana sam otvori ta tri kolacica i pojavili sve mi super ispalo preko osamdeset posto je full bjelo i vide se pinovi prebacio sam sad to u fruting chamber sve po ps.
sad pitanje stavio sam 100grama kokosa i sest deci vode ali nisam uspjel niti pola tog kokosa potrositi bbacio sam kokos u vrt jel ima veze ako nisam stavio sav kokos jer sam izracunal da mi treba 50frama kokosa.
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: HITNA POMOC OKO PRIPREMANJA COCO COIRA

Post Postao/la dawsongeek »

do tog računa si došo vjerovatno jer si ograničen posudom koju koristiš ... tak sam se i ja prvi put zezno jer mi je ostalo gro kokosa ... drugi put sam pomiješo cca 1.5 L koloniziranog zrnja ( 2x tegle od 720ml) sa cca 2L kokosa u posudi od 20x30 cm, a dubina je bila tak nekih 7-m cm .... kokos ti se brzo potroši tak da što bogatiji supstrat to bolje

edit : "Omjer koji je najprikladniji za korištenje je ~150 grama suhog kokosa za 1 litru zrnja." - piše Hypno
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: HITNA POMOC OKO PRIPREMANJA COCO COIRA

Post Postao/la cj80 »

a ova runda mi je bila probna sam da vidim kak to ide bitno mi je da dobijem barem jedan flush da znam da sam na pravom putu vec imam 12 tegli na 2/3 klolonizirane radim sa 370ml teglama takve mi stanu u inkubator xD sad bum sljedeci pokusaj napravil tak mnoram sam posude adekvatne naci :) inace jako sam zadooljan napretkom :)
Odgovori