Growkit: Prvi uzgoj - trebam pomoc i savjete

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Odgovori
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Growkit: Prvi uzgoj - trebam pomoc i savjete

Post Postao/la sometimes »

bravo, svaka cast, a sta se tice susenja je bi svima predlozio onaj sistem sa kuglicama sta je red okacila negdje jer se po mom osobnom iskustvu osjeti razlika u potenciji kad su tako osusene, nisam vjerovao dok nisam probao, ja sam ih inace isto susio samo na vrhu ormara gdje struji topli zrak i bile bi u roku par dana fino suhe, mozda nikad onako bas kao krekeri ali dovoljno suhe za skladistenje i konzumaciju sve dok nisam isprobao taj sistem sa kuglicama i mogu vam stvarno savjetovat da tako radite, em se brže osuse i manje znaci oksidiraju em sta su potentnije valjda bas zato jer ih se manje pusta u kontaktu sa zrakom i sa brzim susenjem mozda ostane i vise psilocibina u njima.....

još jednom svaka cast na growu i samo naprijed......

kako bi naši stari rekli - trdo spreda...... :)) =)) :D

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Growkit: Prvi uzgoj - trebam pomoc i savjete

Post Postao/la mr. gljiva »

meni je to sve isti k :D sušim ih 24h u duguljastoj kartonskoj kutiji identičnih dimenzija kao 120mm pc vent kojeg stavim na kraju pa dobiješ mini tunel sušaru, nakon toga ih bacim na poklopac kutije u kojoj su grijač i voda i u roku sljedećeg dana-dva budu krekeri. prvo sušim samo pod protokom zraka da ne poplave i da se površina osuši jer onda više ne love mrvice kokosa/verma po sebi :)
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Growkit: Prvi uzgoj - trebam pomoc i savjete

Post Postao/la sometimes »

hej mr. gljiva, jedno pitanje u vezi tvog nacina susenja, zasto si napisao "prvo ih susim samo pod protokom zraka da ne poplave....." - sta je tu neki problem ako poplave ili?

hvala
....it didn't make any sense.....
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Growkit: Prvi uzgoj - trebam pomoc i savjete

Post Postao/la mr. gljiva »

neznam ni zašt sam to napisao :)) meni je to do estetike,ali je osnovni razlog da ne kupe mrvice smeća po sebi, a nisam zapravo siguran jel ima kakve veze kad poplave ili ne. nekad mi se znalo dogoditi iz čistog mira makar sam pažljivo rukovao i nisam ih nimalo "gnječio" pri berbi.
a možda je to oksidirani psilocibin pa i tu dođe do neznatnog gubitka :D
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Growkit: Prvi uzgoj - trebam pomoc i savjete

Post Postao/la Gorda »

Lethaldose je napisao/la:Sinoc sam dozivia level 5 trip po svemu sudeci, sigurno 1h sam bio diskonektan od realnosti. Napisati cu sta je bilo u trip reports kasnije. Uglavnom neko vrijeme mi je bilo daleko od ugodnog.. Ali danas mi je drago da sam to dozivia.
That's the point. Zato uvijek tvrdim da praktički bad trip ne postoji, bar ne kako ja doživljavam taj pojam. :-?
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
Lethaldose
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 28.08.2012, 18:19
 pohvaljen: 1 put

Re: Growkit: Prvi uzgoj - trebam pomoc i savjete

Post Postao/la Lethaldose »

evo vec ima dosta pinova u oba kita za flush broj dva :)
Avatar
Lethaldose
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 28.08.2012, 18:19
 pohvaljen: 1 put

Re: Growkit: Prvi uzgoj - trebam pomoc i savjete

Post Postao/la Lethaldose »

Flush 2 je bio super! Sad se ceka flush 3 ;)
Odgovori