Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
pannonian
rank2
Zahvalio/a: 8 puta
Prim. zahvala: 14 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

PostPostao/la pannonian » 23.01.2019, 18:26

Bit ce da sam tupast . Procitao sam sve i cini mi se da je samo Hypno u jednom postu rekao nesto.
Al nema veze, bitno je da si rekao
Having no destination, I am never lost
Duka
rank4
Zahvalio/a: 15 puta
Prim. zahvala: 12 puta

PostPostao/la Duka » 12.02.2019, 11:42

Pretpostavljam da te plaši to što misliš da ćeš se navući na gljive pa da će ti kasnije uvek trebati da bi se osetio jednako dobro kao tokom mikrodoziranja, nećeš, ne boj se, ne izazivaju fizičku zavisnost, a što se tiče psihološke, možeš se navući isto kao što se možeš navući i na bukvalno bilo šta drugo, s tim što nemaju bukvalno nikakvih negativnih posledica, ni fizički ni psihički. Imaju malo drugačiji efekat ukoliko si ranije imao jakih iskustava, pa te manje doze bacaju u sličan "head space", lakše i brže se dostižu slična stanja svesti kao na većim dozama, tako da tu ne moraju biti preterano korisne, bar nisu bile u mom slučaju.
pannonian
rank2
Zahvalio/a: 8 puta
Prim. zahvala: 14 puta

PostPostao/la pannonian » 12.02.2019, 14:46

Hvala.
Ma ustvari nisam dobro postavio pitanje.
Nije me frka navlacenja. Ustvari, nije me strah nicega u vezi mikrodoziranja. Pokusat cu postaviti malo jasnije.
Cinjenica je da sam depresivan, i ponekad me tjeskoba opere. Nista dramaticno, ali ne micem se s mjesta vec dosta dugo. Nekako mislim da bi mi mikrodoziranje upumpalo nesto vitalne energije i da tijekom toga razdoblja zapocnem sa stvarnim koracima koji ce mi podici kvalitetu zivota. Od tjelovjezbe do boljeg roditeljstva. Recimo da kroz mikrodoziranje uspijem nesto i pokrenuti. Zanimao me povratak na staro. Ima li ga, koliko brzo...
Sad mi sve to glupo zvuci i jasno mi je da nema odgovora.
Valja probati i vidjeti
Hvala u svakom slucaju
Having no destination, I am never lost
Duka
rank4
Zahvalio/a: 15 puta
Prim. zahvala: 12 puta

PostPostao/la Duka » 12.02.2019, 15:42

Baš sam pre par dana počeo da mikrodoziram ponovo iz baš tog razloga, tek 2 doze uzeo, 0.2 i 0.3 grama, i mogu ti reći da se uopšte nisam dobro osećao dok su trajali efekti gljiva i par sati nakon toga, bacaju me u neko užasno stanje svesti kog ne mogu da se oslobodim, doduše to je zbog prilično traumatičnog iskustva od pre nekih 5 meseci kad sam pojeo previše pa mi sada pojačavaju trenutna osećanja. To rade, pojačavaju ono što tada osećaš, nemam pojma kako će meni ispasti, treba sutra ponovo da uzmem. Uglavnom ako se nisi nikad oprao pečurkama nekad ne bi trebalo da imaš negativnih efekata. Samo pozitivno, i igraj se dozama u granicama normale, trebaće ti neko vreme da vidiš koja količina ti odgovara, srećno

Natrag na “Gljive: Sve vezano uz Magične gljive i Uzgoj”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.