Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la Mary Jane. »

Haha, neće ti srat zbog šampinjona, ali vjeruj da hoće zbog šake gljiva ako se trzaju zbog floka od pljuge i najobičnijeg komada rizle.
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
Clipssy
rank3
Postovi: 63
Pridružen/a: 30.04.2012, 11:55
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la Clipssy »

.
Zadnja izmjena: Clipssy, dana/u 02.10.2013, 23:44, ukupno mijenjano 1 put.
Introduce a little anarchy, upset the established order and everything becomes chaos
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la sometimes »

evo neki dan u dnevnim novinama - NOVI LIST pod crna kronika nasao sam clanak o uhicenju nekih ljudi koji su posjedovali gljivice i to u Osijeku, mislim, možda Varaždin, nisam siguran jer sam samo proletio clanak, bio sam u nekoj zurbi, pali su sa gljivama i doma su im nasli nesto trave....

eto, ovo je prvi put da sam nesto tako procitao, sramota =))
....it didn't make any sense.....
roolle
rank3
Postovi: 96
Pridružen/a: 19.01.2014, 00:13
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la roolle »

wizard.hannah je napisao/la:Čovjek od 100kila mora uzeti za LD50 26000mg psilocibina. To bi bilo nekih 26kila suhih gljiva! Čak je THC "otrovniji"!!! LD50 po kilogramu za THC je 42mg dok za psilocibin 260mg! TRAVA UBIJA LAKŠE! :ymsmug:
Ako sam dobro shvatio covek od 100 kila bi trebao uzeti od 2,5 - 3g suvih gljiva za dobar trip ili...?
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la Mary Jane. »

Da, nije cak toliko ni bitno koliko imaš kila, bitnije je dal si upoznat s njima, dal ti je prvi puta i dali si se kad susretao sa psihodelicima. 2-3 g suhih su za jak trip, pogotovo ak nisi nikad nista uzimao.
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
roolle
rank3
Postovi: 96
Pridružen/a: 19.01.2014, 00:13
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la roolle »

Uzimao sam nekoliko puta lsd..ali verujem da nije bas bio svez...Pre 10-tak god. sam probao Bart Simpsona..stariju forumasi bi se trebali secati, onda nekoliko puta Spiralu i na kraju cuveni i po meni najsveziji je bio Hoffman 2000. Pecurke nisam probao a kako stoje stvari sa mojim iskustvom sa Fsre, i necu skoro jer sam 2 puta u 3 meseca poslao po 5e i nista mi nije stiglo :(
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la Mary Jane. »

Onda oke znas kako je osjetio si to, trip je trip, sve je to slicno...hm al svejedno ti nebi preporucio za prvi put 2-3 g. nego recimo 1g. pa onda kasnije uzmes jos pola ili cijeli gram, doziras si kako ti paše, ne moras sve odjednom :D :cheesy:
Stoga oprezno i pomalo ;)
A za ovo drugo ne znam sto bi ti rekao, jednostavno nekada se desi da se koverta zagubi tokom putovanja...pokusaj jos jednom i nist ti ne znaci ako stavis 5e da ce onda kao 100% stic jer si dao vise :D 1 euro je dovoljno ;) pozdrav :hello:
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
roolle
rank3
Postovi: 96
Pridružen/a: 19.01.2014, 00:13
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la roolle »

U pisma sam stavljao po 5e iz predostroznosti, tj. da se neoze napipati kovanica (ipak sam ja iz Srbije) a hteo sam da pomognem Fsre u plemenitoj misiji koju obavljaju...Ne znam vise sta da radim..jer postoji neki sajt preko koga je moguce naruciti print a da nije iz Holandije jer sam poceo da paranoisem da ovi iz poste svako pismo i posiljku koja stize odande kontrolisu mada sam svestan da je to u praksi nemoguce..Ali ako znas za neki sajt pomozi ovom coveku da ne oboli od paranoje :D
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la Gorda »

Ne bih se slozio sa izjavom: "trip je trip"... Najeo sam se blotera hrpu, a bogami i gljiva...eksperimentirao na sve moguce nacine i bilo mi je isto mozda samo na pocetku.

Također se nagledah ljudi i na kartonu i na gljivama, ima razlike i to puno. U literaturi se navodi: kod lsd-a je korisnik vozac, a kod gljiva suvozac...i sa dobrim djelom te teorije bih se slozio. Naravno, vremenom se stjece iskustvo i sve je lakse "kontrolirati" trip... I ne kazem da je lsd lakse isfurat, ali nije nikako isto.

I da se osvrnem na print blottera...print ne garantira apsolutno nikakvu potenciju. Trik za prodaju, nista drugo...osim ako znas tko ga je i koliko natopio. Kod gljiva opet nema nikakvih pravila oko konkretne doze...nekad gram, gram i pol moze zavrtiti nebrojeno puta jace nego recimo 4-5grama (osobno iskusio)...ali da treba po malo, ako nisi u ogromnom iskustvu, treba...tu se maksimalno slazem.

Hmmm...bas nedavno pojeo orange sunshine blotter (cisto radi raspoznavanja) i potencija je bila nevjerojatna...na netu se navodi 300-400 mikrograma, a sad, koliko je bilo... nije ni vazno :delicious:
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la HypnoToad »

Momci, molim vas da ova tema ostane 'čista', tematika je ozbiljna, a za ove ostale rasprave bome imamo dovoljno drugih threadova. ;) Neda mi se sad ništa selit, ali možete nastaviti tamo. Hvala.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori