Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la dr.manijak »

Evo pitanja, da li ste culi da je neko nekad davno, skoro, uskoro, jako davno, imao probleme sa zakonom zbog gajenja/posedovanja pecuraka na prostorima Hrvatske/Sbije.
Znam po netu ima 300 clanaka da je neko hapsen i da su mu pored ostale droge nasli i pecurke.
Znaci mene zanima da li je neko nekada imao problem samo zbog pecuraka i niceg drugog i kakvi su problemi bili.
Enibadi knoVz?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la Red »

kroz sve ove godine nisam cula nista slicno. bar ne iz nekih povjerljivih izvora. ne znam nikog osobno niti sam cula price da je netko pao radi gljiva, sto ne znaci da nije, ali opet, nisam cula nista konkretno pa ni sama ne znam kakva je situacija... i mene zanima :blinkk:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Zumzo
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 08.02.2011, 00:05
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 3 puta

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la Zumzo »

i mene! pratim topic :)
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la Aquanux »

Nisam cuo niti procitao. Takodje me interesuje...
Ukoliko gajite sami kod kuce i drzite jezik za zubima - nema sanse da vas navataju.
Prodaja je vec druga stvar, licno se ne bih petljao oko toga.
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Avatar
Kzfn
rank3
Postovi: 76
Pridružen/a: 11.03.2011, 21:11
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la Kzfn »

Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la Red »

ma uvijek je bilo tih naslova, rijetko ali zna banut pokoji, medutim nista mi ne vrijede dok mi netko ne kaze kako su postupali prema tako nekoj zapljeni, konkretne informacije.
vjerujem da je neka novcana kazna + rad za opce dobro na nekih par mjeseci.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la HypnoToad »

"samljevene se stavljaju na jezik i cuclaju. No, 4-5 grama tih gljiva može biti ubojito za čovjeka."

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!! =)) =)) =)) =))

Retardusi debilni...

Btw, wizard.hannah je nekoliko puta napisao da je pao pred nekih 10 godina zbog growboxa, treba njega pitat detaljnije što je bilo zbog toga. Al znam da je rekao da je dobio pune dve strane u novinama, što znači da su gljive rijetke (i strašne i užasne i uništavaju nam djecu), i da javnost (i murija) nema previše pojma o njima. I neka tako i ostane, pamet u glavu ljudi, ne pričat, ne dijelit i najvažnije, ne prodavat!

I ako kojim slučajem retardirani novinar koji je napisao gornju rečenicu čita ovo, psilocybe nemaju smrtonosnu dozu!!!!!! Količina koju je potrebno pojesti da bi se došlo do LD50 za ljude bi ti davno prije eksplodirala želudac nego bi te psilocin ubio.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la wizard.hannah »

Čovjek od 100kila mora uzeti za LD50 26000mg psilocibina. To bi bilo nekih 26kila suhih gljiva! Čak je THC "otrovniji"!!! LD50 po kilogramu za THC je 42mg dok za psilocibin 260mg! TRAVA UBIJA LAKŠE! :ymsmug:
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Kzfn
rank3
Postovi: 76
Pridružen/a: 11.03.2011, 21:11
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la Kzfn »

Na Legalisu su odgovorili onom tipu za 10 g "čisto okvirno......ak si 19-21....cca 5000kn il uvjetna....trazi rad za opce dobro......." i na pitanje je li moguće da ide u zatvor "naravno da je....cini mi se do 3 godine.....(al to ti je samo sto ti imas za osobnu upotrebu, i dobit ces novcanu, uvjetnu ili trazi rad za opce dobro)".
Jebiga, onog uzgajivača koji je imao 41,5 g gljiva, 2,5 g trave i 1 g brzine su bacili u pritvor na mjesec dana, bog zna što je dalje bilo s njim.
Novinari inače zovu sve droge opijatima i narkoticima i generalno nemaju pojma ni o čemu.
24 sata su opet poseban slučaj idiotizma.
Avatar
Wolfshade
rank4
Postovi: 130
Pridružen/a: 20.04.2010, 00:49
 pohvaljen: 2 puta

Re: Pecurke/zatvor/presuda/kazna

Post Postao/la Wolfshade »

Pa vjerojatno je ista stvar ko da padneš sa travom s tim da je veća šansa da pandur ne prepozna gljive kao takve pošto nisu toliko česte.
Odgovori