Ayahuasca nabavka?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Odgovori
Kuital
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 20.08.2014, 10:47

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la Kuital »

Proucavam na netu vec tjednima sve o ayahuasci i defnitivno sam jos na "prvu" odlucio dati si to iskustvo. Za Peru ili neku dalju destinaciju trenutno nemam love. Citam da je dobro u Nizozemskoj, neki su bili u Sloveniji, a mnogi i ovdje kod nas, ali nemoguce je doci do nekog kontakta.
Pa bih molio ako me tko moze uputiti na konkretno mjesto, ovdje u HR ili u neku obliznju zemlju, a da ima osobno pozitivno iskustvo s tog mjesta naravno.
Puno hvala i nadam se da cu vam uskoro pricati o mom iskustvu. :)
Avatar
Anubis
rank2
Postovi: 28
Pridružen/a: 27.09.2010, 15:48
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la Anubis »

Ocito je da nitko nece okačiti niti mail niti broj na koji se mozete javiti. Takve informacije najcesce se prenose usmenom predajom. Potrudite se, izađite van među istomišljenike i povežite se sa ljudima sličnih svjetonazora, nema ih tako puno..
Avatar
exarp
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:48
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la exarp »

Može li netko stavit link gdje izričito piše da je Mimosa hostilis ILEGALNA u HR?
Riječ Grijeha je Ograničenje!!! Zto izađite Dijeco pod zvijezde, prizovite NjU...prizovite Ljubav u extatičnom plesu samo za nju...za Majku....
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la shroomko »

Nisam odvjetnik, ali po mom misljenju ako nije ovdje ta biljka ili bilo koji od njenih spojeva onda je legalna:
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluz ... 0_258.html
Aya man
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 03.02.2018, 10:10
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la Aya man »

Mislim da se nebi trebali sami zezati sa AYHUASCOM, i sami ju nabavljati posto ona nije droga za drogiranje,moja usporedba nje je isto kao da gledas nju kao ljek,i da joj pridjes sa jako puno postovanja,inace sam ovisnik o suboxsonima i dr farmaceutskim glupostima,puno sam citao i tako da mislim da mi je AYHUASCA rijesenje mojih problema,posto imam jakojako veliku zelju da se toga rijesim,ali sam ju definitivno nebi isao nabavljati,vidim na raznim stranicama da se moze kupiti
Avatar
silvangoran
rank4
Postovi: 129
Pridružen/a: 14.04.2017, 22:17
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 55 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la silvangoran »

Aya man je napisao/la:Mislim da se nebi trebali sami zezati sa AYHUASCOM, i sami ju nabavljati posto ona nije droga za drogiranje,moja usporedba nje je isto kao da gledas nju kao ljek,i da joj pridjes sa jako puno postovanja,
Slažem se s tobom. Ne treba je nabavljati, nisi konzumirati bez prisustva osobe (šamana tj. curanderosa) koji zna upravljati postupkom. U protivnom mogu ostati psihičke ili fizičke posljedice, a opasno je čak i po život. A kada i kako doći na pravo mjesto, odnosno do prave ceremonije? Kažu da će te Ayahuaska pozvati kad za to bude došlo vrijeme. U Hrvatskoj do jeseni sigurno neće biti kvalitetne ceremonije, ali ako tada još budeš zainteresiran, naći će se način :thumbsup:
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is - infinite.
William Blake
KingsDead
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 06.02.2018, 17:38
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la KingsDead »

Psychonaut je napisao/la:
Mislim da nam je najbliže Beč po pitanju legalne konzumacije u obliku šamanskog rituala.
No cijena jednodnevne konzumacije je 270€, dvodnevne 490€, tri dana 690€. Dosta..
To je fakat skupo, mene su 4 ceremonije sa smjestajem na 5 dana i hranom dosle ispod 300€, i to sa iskusnim juznoamerickim samanom u relativno maloj grupi. Cijena jedne ceremonije je bila oko 80€, mada su rekli da ce je dogodine povecati.
Ma gdje si našao tako jeftine ceremonije? :-o :-o :-o
KingsDead
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 06.02.2018, 17:38
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la KingsDead »

Pokušavam doći do nekoga u Hrvatskoj ko drži ceremonije već par mjeseci. Ne želim sad detaljno o sebi ali razlog što se interesiram u Ayu je zato što su mi sa 16 godina dijagnosticirali granični poremećaj sa bipolarnim poremećajem. Prije 2 godine me spopala psihoza, doktori tvrde da je to bila "psihotična dekompenzacija"graničnog poremećaja. Psihoza je takav pakao, ne želim više nikad doživjeti tako nešto. Kao bed trip bez kraja. :ohnoo: :-s
Nadam se da bi mi Aya mogla pomoći da napokon resolvam sve traume koje me i dalje muče i utječu mi na kvalitetu života. :rolleyes:
Ja sam dobila broj od jedne ženske koje se bavi iscjeljivanjem. Moj dečko radi sa njenim mužem i spomenuo mu je Ayu na što je ovaj dao njen broj. Žena je živjela u Brazilu i učila od Ayahuascerosa tamo. Nazvat ću je jedan od ovih dana pa ako je netko zainteresiran probati Ayu u Hrvatskoj molim Vas javite se....sto nas je više to bolje...javim šta je rekla ženska. :thumbsup:
Avatar
silvangoran
rank4
Postovi: 129
Pridružen/a: 14.04.2017, 22:17
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 55 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la silvangoran »

KingsDead, nemoj žuriti. Kad se radi o liječenju, treba biti provjerena osoba kod koje ćeš na ceremoniju Ayahuasce. U Hrvatskoj je samo jedna takva osoba, provjerit ću je li još ovdje ili je otišla natrag u Južnu Ameriku (gdje provodi većinu godine i ima svoj lječilišni centar). Kad se radi o ozbiljnom poremećaju, najbolje bi bilo otići tamo, najmanje na 15 dana. Dan (sve uključeno) je oko 80 dolara, put se može složiti za 6.000 kn.
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is - infinite.
William Blake
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la danko fafanko »

Nije jedina u Hrvatskoj i ta Ayahuasca bez DMT-a meni i nije nešto.. Ne kažem da ne valja ali sa DMT-om je sasvim druga priča :)
Odgovori