San Pedro, Torch, Peyote or other mescal cacti

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Odgovori
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

San Pedro, Torch, Peyote or other mescal cacti

Post Postao/la wizard.hannah »

Čitam o listama kaktusa i drugih biljaka, čitam o uzgoju kaktusa, kako i gdje nabaviti sjemenke. Čitam o uspjesima kako izgledaju ti kaktusi i pokoja fotka.

Ali nigdje ne mogu pročitati o iskustvima.
Dali netko od membersa ovog foruma ima iskustva sa San Pedro, Peruvianus, Echinopsis terscheckii, Trichocereus bridgesii ili Lophophora williamsii kaktusima?

Koliko je uzeo, kako ga je pripremio.

Ili dali je netko uzeo čisti meskalin? Sintetički-extraktiran, nije bitno jer u načelu nalazi se u kaktusima(te još jednom drvetu). Pa da podjeli iskustvo sa navaedenim? Volio bih tako nešto čuti.
Ili ipak u Hrvatskoj i okolnim državama je nemoguće doći do dovoljne doze meskalina kroz kaktuse da bi se doživjelo iskustvo?

Peace
Light
Love
Bless
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: San Pedro, Torch, Peyote or other mescal cacti

Post Postao/la Red »

Ocito nas nema pa da podjelimo iskustvo :ymsmug:

ili...je nekom to tu mač prepricati ovako putem foruma... heh, tko zna. i mene isto zanima :-?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: San Pedro, Torch, Peyote or other mescal cacti

Post Postao/la wizard.hannah »

Red je napisao/la:Ocito nas nema pa da podjelimo iskustvo :ymsmug:

ili...je nekom to tu mač prepricati ovako putem foruma... heh, tko zna. i mene isto zanima :-?
IMAM JA...ZATO SAM GA I POSTAVIO...POSTAVIT ČU JOŠ TAKVIH...SA DRUGIM STVARIMA...A SAD DA JE TOO MUCH??? NIJE...AKO LSD NIJE TOO MUCH ONDA NIJE NITI MESCAL ILI GLJIVE ILI AYAHUASCA ILI DMT FREE BASE..ILI 2C-I, 2C-E, 2C-T-7, 2C-B, DATURA, SALVIA X30...++++++. BUDEM NAPISAO.

Već sam danas 4 posta dobra ispisao...treba to sve lijepo kompozirati...nije esej, zar ne? :thumbsup:
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: San Pedro, Torch, Peyote or other mescal cacti

Post Postao/la Red »

Ako se odlucis pisati napisi zasebnu temu pod trip riportove, mescalin...da ljudi odmah imaju sve na jednom mjestu. mozda se tako i netko drugu okurazi pa napise koju rijec ili upita nesto :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: San Pedro, Torch, Peyote or other mescal cacti

Post Postao/la CAM »

50 g sušenog kaktusa, pulverizirano pojedeno na silu zbog odvraaaaaaaaaaaaaaaaatnog okusa
5-7 sati intenzivni trip (individualni doživljaj)

Red i Hipno ne osuđujte slijedeće: najbolje i najkvalitetniji i najjeftiniji materijal prodaje IKARUS DNA, Tip se zove Hulio julio :-s nemam pojma ovo samo govorim da ljudi bezveze nebi kupovali smeće i trovali se.
Odgovori