coco snijeg

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Odgovori
Avatar
saputnik
rank2
Postovi: 27
Pridružen/a: 12.04.2010, 20:36

coco snijeg

Post Postao/la saputnik »

Zanima me da li neko zna nešto više o nečemu što se zove "Coco snijeg" ???
Google mi baš i nije pomogao :/
priča se da će ova ekipa što prodaje afgan i pot incense po osijeku početi i prodavati coco snijeg a mene zanima šta bi to moglo biti??

evo citat:
Afgan Osvježivač Prostora:
"Kroz mjesec dana smatramo realizirati "sol za kupanje" :). Radi se o proizvodu Coco. Sigurno znate kakva je to sol za kupanje."
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: coco snijeg

Post Postao/la Beyond Le Fov »

vjerojatno verzija za šmrkanje tog jwh-a
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: coco snijeg

Post Postao/la HypnoToad »

To sam i ja mislio nešto u tom stilu. Ali sumnjam da se radi o jwh-u, ima masu tih "legalnih" stimulansa i phenethylamina, pa bi moglo bit nešto od toga rezano s prahom mirisa po kokosu. :))
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: coco snijeg

Post Postao/la HypnoToad »

Upravo sam slučajno naletio na informaciju o čemu se tu zapravo radi. U pitanju je spoj MDPV, stimulant kojeg uspoređuju s kokainom i metamfetaminom. Psihoza, napadi panike, ovisnost, bolna i užasna "spuštanja, samo neki od "efekata"... Eto samo sam htio podijeliti tu informaciju s vama jer vam to ovi u head šopovima neće reći.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: coco snijeg

Post Postao/la Red »

ma jaooooo, cime oni pucaju to sranje @-)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: coco snijeg

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

koji debili...prodaju opasno smece koje uzrokuje vise trovanje nego pravi high....... i jos kad ekipa nezna sta je pa kad sjenoviti ljudi dodju 2 dana prije nego kod brzine i kad se ku**c zesce stisne pa paranoja jossssssss zesce krene... ko voli nek izvoli... a ko zna sta je vjerojatno ne voli xD...

prodaju sranje koje puca 10000000000000000000x losije od koke i meta/amfetamina a vjerojatno je puno puta stetnije ili bar blizu kao metamfetamini..... i nazovu to coco snijeg a ne sniježni toxic waste xD..
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: coco snijeg

Post Postao/la Red »

ma tuzno je sto ljudi nisu informirani, a dok se dobro prodaje svi sute ko pizde... i sada se okolo ljudi posto-poto truju tim sranjem jer u ilegali nisu, i to je tuga ziva.

Ljudi, nemojte se trovati sranjima koja jos uvijek nisu dugorocno testirana, da vam ne izraste drugi penis ili treca sisa :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: coco snijeg

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

nemoj sad i ti reklamirat ta sranja XD.... nikad neznas kolko ljudi hoce drugi penis i trecu sisu... XD
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: coco snijeg

Post Postao/la Red »

:ymdevil: mudro zboris, ima nas svakakvih...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
saputnik
rank2
Postovi: 27
Pridružen/a: 12.04.2010, 20:36

Re: coco snijeg

Post Postao/la saputnik »

nisam to probao, niti imam namjeru. probo je jedan moj lega i kaže da mu je bilo super dok je trajalo (2-3 sata), da puca kao speed i da ti poslije bude mučnina užasna...
a izgleda da su povukli to iz prodaje
prodavali su i neku kopiju lsd-a ali i to je izgleda povučeno iz prodaje... ne znam iz kojih razloga xD
Odgovori