Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la HypnoToad »

Hahahahahahahaha 500kn!!!!!!! =)) =))
I garantiram da opet nekome tko to kupi apsolutno ništa nebi uspjelo!
Samo po meni je ovo užasno što su počeli to prodavat, od sad će se sve oko toga počet puno više nadgledat i provjeravat, drotovi će se (možda) informirat. Pogotovo što je ovo sranje toliko skupo, odmah će mislit da je to jako 'unosan posao' i testirat i bacat u pritvor ljude za svaki šampinjon koji nađu.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la dr.manijak »

Tacno tako Hypno, ja sam u neverici, kao prvo prodaju to sranje koje moze bilo gde da se kupi.
Sada ce vec da pocnu natpisi u novinama i kritike za gljive.
Svaka budala ce znati sta su gljive i samim tim svi ce poceti da ih gaje i prodaju, dao bog ne uspelo im.
Pocece da pronalaze skladista za gajenje psilociba.
A mi koji imamo cisto za sebe ne daj boze budemo li bili uhvaceni sa tim imacemo kaznu istu kao i taj koji je napravio staklenike!
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la Red »

ma ne brinite uopce, bar ja ne brinem. Uzgoj gljiva nije za svakog pa tako i vecina koja se upusti u tako nesto vjerujem da ce i brzo odustati, pogotovo ne kupovinom ovako nekog instant paketa :ymdevil:

sumnjam da ce ovako neka prodaja utjecati na bilo sto, mozda, ali uzgoj gljiva nikada nije bilo nesto sto je za mase, pa me to i tjesi ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la mr. gljiva »

nektko uspije uzgojiti otprve,a netko se pati i po 5-6 puta prije uspjelog pokušaja :) mnogi odustanu,ali oni uglavnom tvrdoglaviji uspiju tako da... :D
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Kzfn
rank3
Postovi: 76
Pridružen/a: 11.03.2011, 21:11
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la Kzfn »

Hehe, 500 kn, ja nisam potrošio valjda ni 100 kn (14 €). :)
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la wizard.hannah »

Za mlađahne ljude, za ljude bez strpljenja, za gotovane, za ljenčuge, za ljude sa hrpom love, za sve željnjih experimentiranja, za sve ljude koji ulaze u svijet gljiva nonšalantnim putem jedna dobra vijest. Čak i HDZ ukida kazneno gonjenje. I kako shvatih uvoz se ne smatra uopče prekršajnim(prije je bio kazneni) djelom! Tako da kad padne vlada i SDP zavlada mogli bi očekivati i određenu legalnost ponajprije živih-made from plants substanci u izvornom obliku.

P.S. ovo nema veze sa politikom...samo novi zakoni...
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Kzfn
rank3
Postovi: 76
Pridružen/a: 11.03.2011, 21:11
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la Kzfn »

Čarobnjače, mislim da si pobrkao nešto. Sve bi se trebalo kazneno goniti, a i provodi se, osim za manju količinu trave.
Kosor je nedavno dala izjavu o zlim drogama, tako da HDZ neće promijeniti zakone, a ni SDP neće puno napraviti vjerojatno.
Nema šanse da ćemo imati nizozemski ili češki model, vjerojatno će samo formalizirati dekriminalizaciju trave.
Nekako mi se sve više mili Češka...
http://www.urbandrugpolicy.com/
Proximus
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 06.02.2011, 16:11
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la Proximus »

Ja bi samo podsjetio da je pred neki dan pretrazena kuca nekog klinca samo zato jer je pisao kako bi ubio papu na facebooku. Znaci samo na osnovu poruke na fejsu su mu prekopali kucu, tak da vrijedi biti jako oprezan sa izjavama a pogotovo slikama po internetu.
Ohmu, go back to the Forest. This is not your world.

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la wizard.hannah »

Več je metadon-buprenorfin-ostale tablete za živce stavljene iza osude. Smiješ ih imat ako "ih smiješ imat".
Znači žiža uskoro kao lijek...
A trenutno če biti dekriminalizacija.
Jer treba narod pripremiti na to da je droga prihvačena ustavom-zakonom! Složen je to proces...iako smo u večini malo nas ima muda staviti glavu na panj za legalnost. To je problem! Što bu mi starci-susjedi-obitelji-itd mislili! Još dogma i stereotip o self-destructive krimosu koji ubija babu za dop predstavlja i pušilicu trave i đanđija na dopu.
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Kzfn
rank3
Postovi: 76
Pridružen/a: 11.03.2011, 21:11
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la Kzfn »

Ma nije to ništa novo. Pičilo se po opijatskim sirupima za kašalj do devedesetih najnormalnije.
Sedative zobaju kao bombone, za dobar dan i dobar san, mislim da su razni benzodiazepini zauzeli po nekoliko mjesta među deset najkorištenijih lijekova u Hrvatskoj. Dobiješ bez recepta u apoteci.
Da ne govorim o amfetaminima i antipsihoticima koje daju djeci.
Jebiga, licemjerje i šta sad.
Substitucijska terapija je nešto drugo, to ide odavno (metadon), a sad od ndavno i buprenorfin.
Jedino se stvari pomiču nabolje u razvijenoj Europi s raznim politikama dekriminalizacije, "harm reduction" i istraživanja. Recimo, sve više istražuju psihodelike kao sredstvo protiv boli i za psihoterapiju.
Ali, jebiga, istina, mojoj babi je droga još uvijek nešto što sipaju djeci u piće u disku.
Što se legalizacije i pripremanja naroda tiče, ja sam gotov s mijenjanjem ljudi i društva, ostali kako žele.
Jebate, jesam se raspisao. :-?
Odgovori