Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
laske

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la laske »

FRS = majka :) p.s. drug mi je narucivao od tamo za njega i za mene i sve je stiglo lijepo zapakovano i tako :)
a sad ako vas intereuje narucivanje ilegalnih sjemena onda ove od kojih narucujete prije narucivanja ih obavijestite da je u vasoj drzavi to zabranjeno i da ti posalju blank posiljku ili ti da na papiru ne pise nista sem za koga je :) ili da napisu neku drugu biljku :) npr. narucujes kanabis a pise kuhinjska zalfija :D i to je to :)
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la wizard.hannah »

Nemojte misliti da ne otvaraju kuverte! Otvaraju "random".
Makar nebi smijeli...
Ja sam bil mulac..prvi u Hr sa gljivama..dobil počasne 2 stranice u večernjem...još je net išel prek modema!
Prvi grow kit prošo-drugi-treći-četvrti(10 murjaka me dočekalo i oduzelo pola kile vuglji, doma Peyose, mnogo efedriina...veselo...ali nisam gulio..stari SDP zakon.

I danas naručim...ali nemojte pakete!
A ako vas pozovu da otvorite poštu recite da neznate što je to i da ne želite! Čim otvoriš znači da si primio..tvoje je! Ovak veliš da ti je netko podmetnuo itd...kad si u poslu onda znaš i gumbe stiskat. LOL
Znači nikako ne doći po poštu u poštu jer poštar nije dostavio! Plava cedulja=plavi momci=dovoljno vremena da si počistite i najstarije bukse!

Pozz ekipo.. :ymcowboy:
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Slina
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 29.04.2011, 00:37

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la Slina »

Evo ovako mislim se po prvi put upustiti u uzgoj gljiva pa bih naručio jedan grow kit za cubesis (ako sam dibro napisao) iz hrvatske sa jednog hrvatskog sajta sad sumnjam da tu ima neke opasnosti jer nema carnine jer neprelazi granicu čitao sam pravila o kupnji i među njima stoji neko zakon o potrošaćima u kom kaže da su moja adresa ime i više manje sve podatke koje dam zaštičeni sad me samo zanima dali imam zeleno svjetlo od vas da to napravim (naručim)...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la Red »

ako je sve unutar granica, rizik je dakako minimalan. nema carine, nema pregleda, nema tog rizika kao kada narucujes iz vana, no opet, na tebi je oces li se upustiti u tako nesto... ako je to samo grow kit, bez spora, onda nema brige. to je samo kit, nema tu niceg ilegalnog...

ne vidim zasto bi narucivao kit kada mozes za minimum love sam sve sklepati :D

kako god, sretno ti bilo. :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la CAM »

da bi izbjegao rendgen teba ti barem par cm olova aluminij ne radi ništa, no ako će te naručivati ikakve sjemenke , mimose, peyotla čega god se sjetite nemojte na budalaste sajtove, idite uvjek na ebay, čim vide na carini ebay samo puff prolete preko toga, sjećam se ja naručivao indonezijski cikas a sjemenke ko jaja i to 5 komada, nisu se nit potrudili otvoriti ... =)) =))
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la wizard.hannah »

HR site prodaje growbox? Samo šalji lovu .... dobil buš šipak! Nesmije se prodavati droga u HR. Nitko ne čita zakone? Pa taj site samo čeka kupce...moguče da je i dio policije koji se zovu poroci. Namjeste ti sve i ti nađeš i želiš kupiti. Nisu ti Mupovci nudili--tjerali te. Nego si zagrizao za udicu. Zadnje vrijeme i to rade...veču količinu trave prodaju murjaci i onda kada si napravi lanac sve pohapse. Vic je u tome da se upozna što više ljudi...da se dobi uvid...ali i druge droge dođu na vidjelo kad se lanac stvori. A ne samo gens

Koji je to site? Hr site? Jer ako nude growbox to znači da je micelij spreman...samo ga trebaš otvorit i pošpricat dobro sa vodom i kroz 10 dana hrpetina gljiva izraste.
RED, to nije mix grow kit. Sa svim pripremljenim jedino što trebaš je ušprcati spore...nije to takav growkit. Nego pronto..gotov!

Razmislite 100 puta prije kupnje!
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la Red »

nemamo pojma o cemu se radi. sumnjam da je micelij vec ili sprica u tome.. nemas ni ti pojma ali zakljucujes najgore. ajmo vidjet...

jel mozemo vidjet neki link? :)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la wizard.hannah »

Uvijek zaključuj najgore! Uvijek budi spreman! Ipak je to kriminalno djelo od nepoznate osobe kupljene. Sranje na kvadrat! Da je iz Dama nema veze..znaš kaj je..ali ovo???

A grow kit, ili kako je rekao growbox...to je gotow micelij! Evo linka od jednog takvog...nije iz HR-a

http://www.azarius.net/smartshop/shroom ... _cambodia/


OFF TOPIC: RED, dali tebi sjemenke dolaze? Kad ih pošaljem(nisam adresu gledal). Te dali ima nešto novoga...dali se obnovio repertuar? Od mene čete dobiti 100 Peyote sjemenki, hrpu makedonskog maka, Absinthium seeds
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la Red »

ne, ne zakljucuj najgore uvijek. u biti ne zakljucuj uopce dok ne vidis o cemu se radi ;) cemu dizat paniku kada nemas pojma o cemu se radi niti imas dovoljno informacija da ista zakljucujes na osnovu drugih sajtova koji prodaju isto. Pitala sam Slinu da nam javi o cemu se radi, da rascistimo ovo. ;)

sjemenke stizu, neke zapnu pa se vrate posiljatelju, ali vecina prode, pogotovo iz Hr. nema brige :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Zapljene, slanje poštom, iskustva, primjedbe...

Post Postao/la Red »

Dakle radi se o kako su oni to nazvali Set za domaci uzgoj gljiva Cubensis. :ymdevil:

malo je cijena Ajme meni, ali dobro... i kao sto sam i pretpostavljala nema spora vec prodaju set za kejkove, nista posebno. sve to mozes nabaviti i sam za nista love...

http://www.kanabis.org/Artikel.aspx?Product=414
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori