Magic Dragon - istina ili mit?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Odgovori
markoizkule
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 19.01.2015, 11:30
 pohvaljen: 2 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la markoizkule »

Malo da upotpunim...
sada je sreda..ceo ruzan dogadjaj se desio u ponedeljak.

utorak je prosao ovako: dosao sam na posao i od 9 do 11 sam bio high. ujutro pre posla sve normalno. kako sam dosao na posao ubrzo je poceo high...kao slabija napushenost.
navece oko 7 se isto to desilo. trajalo je jedno pola sata-sat. malo slabije

danas se probudio znojav oko 5 sati ujutro..isto napushen. vrtelo se sve.

stim sto mi je u utorak ta prepodnevni flashback..ili kako da ga vec nazovem bio dosta jak. sreca sto radim posao gde nemam kontakt sa ljudima. inace sam bio blago deziorentisan...koncetracija otisha u kurac..a i ono malo reci sto sam progovrio je tesko nalazilo put do grla..imao sam problema da se setim reci...

danas je sve ok, sem te jutrasnje epizode...


secanje na nemili dogadjaj polako nestaje..kao da je san...
-----

citam na netu kako ljudi popushe pola grama, gram sa drugom ili dva po danu...ja sam ovoga uzeo tako malo da sam mogao koristiti jedno 15-20 dana svaki dan..i opet me je UNISTILO !



i jos jednom cu da ponovim za sve koji se neckaju... ja sam jako znatizeljna osoba, u svim stvarima..i samo me je znatizelja na ovo "nagovorila". kajacu se celog zivota...i znam da je situacija drugacija i da mi je neko blizak rekao naprimer dan pre toga da ne uzimam ja bih opet uzeo jer sam odvec ludo znatizeljan i imam osecaj "pa nece se to bas meni desiti"...
verujte mi..taj jedan losh trip ne vredi 100 dobrih koji ovaj paketic mozda moze da pruzi.


i jos jedno...posto postoje razne arome i gluposti i verujem da svaka drugacije puca..ova je uzeta preko neta iz online prodavnice koja se bavi prodajom svih vrta bongova, papirica itd...crna kesica sa belom piramidicom i okom... (ne bih da reklamiram niti sajt niti produkt...ko se nadje blizu toga nek zaobidje)
pineal gland
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 05.04.2015, 13:06

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la pineal gland »

To sto ti navodis se zove LUMINATED. Isto kao i svaka druga kemija, sranje koje za 10x manju cijenu donekle mjenja travu... imao sam jedno 10-ak iskustava s tom kemijom,no jednom smo kupili gram luminateda,prije 3 mj otp...i 0.3 komada na nas 3,ja piksaca,logicno nasrko se ko mravojed hahaha...i ono prvih minutu dvije,ko trva,al kasnijee...tjeskoba,pritisak u glavi i zbunjenost,i odjednom,sam toliko zabrijao na borbu protiv zla...prvo sam se 30 min vrtio u krug, nakon toga sam vidio pakao,doslovno vidio,bojao sam se da cu uc u njega,vatra gori,a ja razmisljam,pa ar cu ja dovraga bit prva budala koja je umrla od ovoga,i eto nisam,prije 2-3 tj. je jeda 15-godisnjak umro,zato su i smart shopovi svi zatvoreni (ja htio kupit pajp :(( ) ...onda sam poceo govorit kako je luminated zlo i bojao sam se vrecice...onda sam slusao glazbu i bio sam u stanju transa,ali doslovno...i to je to sto se tice ovog,ajmo rec,bad tripa...zato ljudi klonite se ovog vraga,marko iz kule i ja smo dokaz kratkotrajnog negativnog djelovanja,zgubidan ovisnosti,a eto taj 15-godisnjak mogucnosti smrti... Nadam se da su ova iskustva sve ljude koji su ih procitali odmaknuli od ovoga iako je super,jeftino i sve to;u ovom slucaju bolje nista nego ista...

i da evo slike toga https://www.google.hr/search?tbm=isch&q ... B750%3B750
Avatar
Mjau Mjau
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 11.06.2015, 23:31
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Mjau Mjau »

Pozz svima,novi sam ovdje ali sam dosta iskusan u ovom s oproštenjem govnetu od osvježivaća(ili kako mi kažemo kemđa).
Pušim to smeće već 2-2.5g tj.pušio sam,prestao sam prije 2mj s time,iskustva na samom početku su mi bila odlićna dok nisu ljudi počeli umirati i takve stvari,zadnjih 3-4mj sam imao paranoje da će mi srce stat,da ću krepat od toga,dnevno sam pušio po vrečicu(1g) nekad i više,znao sam stavljati u joint(ako možemo uopće i nazvati tako) od 0.01 do 0.5g(večinom frend i ja ili cura i ja smo duvali to smeće).
Kad sam počeo to duvati smeće pucalo me je od 20min do 45min,probao sam sve maltene,galaxy,bunga bunga,ches ballo gold,vertex,vertex pirate edition(od njega je 15godišnjak umro),iluminated,bad mad,bad factory(sve vrste),rainbow,zombi,sharp i još podosta vrsta(nemogu se ni sjetiti više).
Kad nebih imao tog smeća za pušiti bio sam živčan,nervozan,svi su mi smetali,krao sam čak novac od roditelja da bih si priuštio to sranje pa sam i majku molio puno puta da svrati do smarta(head u osijeku) da mi kupi kesu i to je bilo učestalo,maltene svaki dan ja novu kesu(nekad i 3 kese u 20tak sati),posljednje te kemđe su me marisale od 1.5h do 4h i to onako brutalne špice.Sve je to bilo lijepo krasno dok mi jedan frend nije pred menom od pola jointa(stavio 0.01) pao u pred komu(sva sreća pa je evo sad živ i zdrav),dobio sam osječaj kao da trunem iznutra,da se raspadam,funkcionirat više nemogu ko prije nejde,jednostavno imam osječaj kao da sam exere,speed i koku uzimao godinama(a nisam),jednostavno taj herbal je smrt i bježite od toga koliko god vam ljudi kaže da je to odlićno i da pere nenormalno,ima trajne posljedice i bježite od tog!!
Ja sam ni sam neznam kako uspio prestati s time i evo hvala bogu ova 2mj polako se vračam u normalu i osjećam se puno bolje,jest da nema mrdulje ali hebiga što je tu je,bit će,jednostavno ovo nije rješenje da zamjeni mrdulju(marihuanu).
Moj topli savjet ako već udarate po tome OSTAVITE se toga!
U društvu kad god nekog vidim da udara po tom uvijek im serem i održavam lekciju da to nevalja.
Govorim iz vlastitog iskustva,bolje sačekat mrdulju nego se trovat ovim smećem.
Marihuana i gljive i više ništa od tog vam netreba(gutam nekad exere,speed i koku ali rijetko!)
Lijep Pozdrav iz presušenog Osijeka ;) :P
Priroda i društvo,sintetika je shit ;) marihuana i svete gljive forever!
N.I.C.E.
rank2
Postovi: 39
Pridružen/a: 09.05.2010, 20:44
 pohvaljen: 4 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la N.I.C.E. »

#
Zadnja izmjena: N.I.C.E., dana/u 17.02.2020, 16:51, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 489
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la huana.meri »

probao neke od njih, poprilično davno ali jesam, najvece smece koje sam probo....samo nerazvijena osoba moze to konzumirati, smeće smeće, grlo otekne, pritisak, loše, hladan znoj, paranoje lagane neke idiotske....mjenjaju imena tog smeća kako neko zabrani jer se skonta da se puši...to bi baš gadno kažnjavo ko se bavi s tim
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Odgovori