Magic Dragon - istina ili mit?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la wizard.hannah »

Još nisam čuo da je od thc-a ili sintetičkih analoga netko umro..pušio sam ih...i bolji su od thc-a ako voliš euforični pep ali ako sedacija je tvoj gušt onda thc....al vidiš poznanika mi spalili za 1300kn...pa kupi žiku!
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Psajho
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 05.07.2011, 00:46

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Psajho »

pa upravo je problem sto je rjec o thc-u,tjst o sintetickom thc,treba bit svjestan da u ganji ima puno vise kanabiola od samog thc.a koji stvaraju taj nama dobro poznat haj,kad oduzmes tu prirodnu kompleksnost i pocnes sintetizirat pojedinacne spojeve se desi sranje,proabao te incese jednom osjeco se otrovano vise nikad...peace on!
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la wizard.hannah »

Kanabiol je loši gens. Pre kasno ubrata žika. 3 stupanj razgradnje thc kiseline.
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Svilaja
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 28.05.2011, 14:03
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Svilaja »

wizard.hannah je napisao/la:Kanabiol je loši gens. Pre kasno ubrata žika. 3 stupanj razgradnje thc kiseline.
U svakom gensu imas CBD-a i CBN-a. Oni su ti koji sprjecavaju overdose. Ako ti se da, procitaj ovu temu na vutri (He-Man-ov post pogotovo): https://forums.vutra.org/sve-i-sva%9Ata ... post168605

Takođe imaju i vrste koje imaju vise CBD-a i CBN-a, one se koriste za neke bolesti neznam točno koje.
Tko na jastuku ima vrt služi tome vrtu danju i noću, zelen i bez ičega svoga.
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la wizard.hannah »

Sve OK...nema žike bez kanabinola. Štoviše nove "trave" imaju ga i previše. THC je ono što se traži. Dok kanabinol ima-radi sedativni efekt i efekt protiv povračanja(valjda zato veliš u medicini-kemoterapija).
A ovo sa ODijem?? To je glupost...
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Svilaja
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 28.05.2011, 14:03
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Svilaja »

Ovo sto govorim nije klasični overdose već samo paranoja anksioznost i sl.. A i kod normalne trave kanabinoidi na pola drugačije dijeluju na receptore, a i obični thc je nekoliko stotina posto slabiji od JWH-a, ili kako se vec zove.
Sve što pokušavam reći je to da priroda stvori savršen balans, a dirati taj balans kemijom je za mene smrtni grijeh. Kako neki imaju boga, tako ja imam prirodu.
Znajte, Incensi su dizajnerske droge. Napravljene s namjerom da zamijene dragu nam biljku. Eh sad, to vam se čini sve ok, ali nije toliko ok. Draga nam biljka, kako sam već rekao, ima savršen balans svega - vi sami znate da netko mali kao čovijek ne može to napraviti.
NE HRANITE BABYLON!
Tko na jastuku ima vrt služi tome vrtu danju i noću, zelen i bez ičega svoga.
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la wizard.hannah »

Dobro...znači po tebi Ayahuasca, extraktirani n,n-DMT te sintetizirani nisu isto? :questionn:
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Alkaloid
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 16.09.2010, 14:47
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 28 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Alkaloid »

wizard.hannah je napisao/la:Dobro...znači po tebi Ayahuasca, extraktirani n,n-DMT te sintetizirani nisu isto? :questionn:

Službeni stav Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske: Nikome pri zdravoj pameti to što navodiš ne može biti isto. Ayahuascu čine deseci tisuća godina prirodne evolucije, šamanskog znanja i dubinske povezanosti čovjeka s okolišem. Ostalo što spominješ su umjetna sredstva za rastavljanje mentalnog procesa na komade (koje ćeš kasnije možda sastaviti, a možda i nećeš). Ako tražiš prosvjetljenje nemoj u sebe unositi nešto što miriše po spaljenoj plastici. Radje se popni na planinu, poslušaj vjetar i pogledaj zalaz sunca.

Tko nije drvo razumeo prvo pa tek onda sadio... taj nije ništa uradio.
Avatar
Svilaja
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 28.05.2011, 14:03
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Svilaja »

wizard.hannah je napisao/la:Dobro...znači po tebi Ayahuasca, extraktirani n,n-DMT te sintetizirani nisu isto? :questionn:
Ni blizu. Ti uopće ne shvaćaš šta si upravo rekao. Obrazlozit ću ti to onim najočitijim: Ayahuasca trip traje 6 i vise sati, a DMT trip traje pola sata. Da bar mogu citirati sad iz filma DMT: Duhovna Molekula.. Ugl jedno veliko poglavlje filma pričaju upravo o toj razlici. Dok pušiš DMT, odjednom ti se dogode tisuće godina iskustva i teško je sve pohvatati, dok ako uzimaš Ayahuascu, to te polako nosi u svemir i ti svejedno proživiš tisuće godina iskustva, no polako i stigneš sve to pohvatati.
Ayahuasca je nesto božanstveno napravljeno od božanstvene molekule, usavršeno s još nekim dodacima.
Marihuana je nešto božanstveno napravljeno od božanstvene molekule, usavršeno s još nekim dodacima.
Peace! :)
Tko na jastuku ima vrt služi tome vrtu danju i noću, zelen i bez ičega svoga.
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la wizard.hannah »

Ja imam drugačiji stav. Kad umireš nema onog polaganog ufuravanja dok mozak šprica DMT. Ayahuasca je recimo prirodniji način. Ali u suštini to je jednaka igra. A dali ču pohvatati...ili neču ono što mi govori....to ovisi o samome meni i nikome drugome! Kad se upoznaš sa plastikom mnogo puta i ayom....te potpunim ritualom...koji traži pušenje i žvakanje dature i tobacco-a....sve se izmjeni...tak da što se mene tiće pravi aya "festival"-"obred" nemreš doživjeti ovdje...možda bi uz mnogo proučavanja. Što želim reći...svaki način koristi svoje boje...svaki način daje svoje lišće...svaki način uči na svoj način. Nemojte se hvatati za ono...ovo je ispravno i pravedno....jer tko ste da kažete što je doista pravedno i starosjedilački...pravo iskreno uzimanje dmt-a., pitam vas. Čitaš knjige...zapadnjačke knjige! To ti je prvi povratak unatrag....

Peace and Love
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Odgovori