Magic Dragon - istina ili mit?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la wonaabi »

@wizard čitavo vrijeme dok je morala pišat, frendica je pušila galaxy, a postoji i popis ljekova koji daju pozitivan nalaz na thc al neznam nikog tko je prošo ni pao s tim.

pušio sam ga 2 put u životu i efekt je ko da su ti zacementirali mozak, daleko je to od "spiritualnosti"(?).možda da zapali lion tail? nakon tolko dima bilokakav efekt thc-a mu je jakoslab.spiritualnost je izdrkavanje, a posebno ako si na metadonu...
nakon 6mjeseci pauze,kad zapali, bit će mu ko da je ponovno u osnovnoj školi :ymdevil:

to u trbuhu ako pulsira i kruži, može bit nakupina malignog zraka ilitiga pulsar i ako se dobro sjećam kad su mi na ceremoniji izvlačili pulsar, bilo mi je rečeno da moram prestat pušit vutra.
recite ne yogi, kao drogi!
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la sinnerman »

Ja sam nedavno počeo piti hemp oil radi zdravlja. To je naravno ulje od sjemenki industrijske konoplje koje u sebi ne bi smijelo sadržavati THC.
No, na boci piše upozorenje kako je moguće da testiranje na Tetrahidrokanabinol da pozitivan nalaz.
Pa neka si frend koji nesmije pušiti nabavi bocu tog ulja i donese na sud ako mu nalaz bude pozitivan THC. Malo se šalim, naravno.
Inače ulje ima okus orašastih plodova (orasi i lješnjaci) i lanenog ulja.
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la sometimes »

@zgubidan....

pa sta ti ne pomaze trava ako nemas tog galaxija, pitam, nisam nikad probao taj galaxy ali eto, mozda moze pomoci....

a u centar se ne prijavljuj jer ce te natrpat sa nekim tabletama sa kojih se neces nikad pak skinut...., malo potrpi i bit ces dobro - bolje to.

ne kuzim kakve su posljedice ne uzimanja toga, kakve simptome krize imas?

nadji si nesto sa cime ces isfurat par dana dok ne prodje nejgore,a onda cold turkey :D

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Zgubidan »

sometimes je napisao/la:@zgubidan....

pa sta ti ne pomaze trava ako nemas tog galaxija, pitam, nisam nikad probao taj galaxy ali eto, mozda moze pomoci....

a u centar se ne prijavljuj jer ce te natrpat sa nekim tabletama sa kojih se neces nikad pak skinut...., malo potrpi i bit ces dobro - bolje to.

ne kuzim kakve su posljedice ne uzimanja toga, kakve simptome krize imas?

nadji si nesto sa cime ces isfurat par dana dok ne prodje nejgore,a onda cold turkey :D

:thumbsup:
heh, trava ko cigareta! Ne puca, samo se dimi! Eventualno neka bomba skankice, ali to mi je preskupo...Negdje je pisalo da treba dva tjedna apstinencije da bi trava ponovo pucala... Blokirani receptori i tak to..
Ma najveci je problem u mojoj glavi! Još! Još! I u tome kaj je stalno dostupno! U jutro u dučan po kruh i usput jedan galaxy molim:/
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
Riseofmagic
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 10.09.2011, 09:24
 pohvaljen: 8 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Riseofmagic »

Ja sam otkrio formulu tog sranja nemojte to pusiti ni probavati Galaxy/Spice/Magic dragon/Dust.... sve rade od istog sranja i dodaju duhanu aceton fuj udara da ali posljedice...............
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la shroomko »

Zgubidan možda ti pomogne moj način rješavanja ovisnosti. To je uspjelo sa travom, pušio sam 5 jointa dnevno godinama, galaxy nikad nisam probao.

Prvo prestaneš na 12 sati, pa proslaviš.
Pa prestaneš na 24 sata pa, proslaviš.
Pa na 2 dana, pa proslaviš.

Itd povećavaš koliko osjećaš da možeš. Kad dođeš na nekih 2 tjedna to je već druga priča. Preproučam da dođeš bar na 2 mjeseca da se očisti tijelo i mozak.
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la extranoize »

Tinejdžerica pušila "sintetičku marihuanu" i ostala paralizirana
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/tinejd ... 73783.html
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Avatar
wid_420
rank3
Postovi: 89
Pridružen/a: 25.01.2013, 09:05
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la wid_420 »

a ta sva sinteticka sranja su takvo zlo ljudi po svijetu umiru zbog toga ubijaju se i rade takve kaose a kaje najgore sve je to legalno makar i da postane ilegalno promjene formulu i opet legalno dok s druge strane travu zabranjuju i bore se protiv nje ...ccccc mogli bi ljudi u vladama svijeta malo razmisliti protiv kojih stvari se treba boriti a protiv kojih ne
Avatar
ShaunManson
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 17.11.2014, 21:17

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la ShaunManson »

Evo da se prikljucim sa komentarom na temu stetnosti; nekidan sam imao priliku pusit BadMad iz ZGa. Crna vrecica sa crvenim, batman na vrecici. Na straznjoj strani pise da nije za ljudsku upotrebu, a trebao bi biti neka biljna aroma. Ne znam kako je ovaj to dobio ali je bilo izmrvljeno i zeleno kao trava u neke komadice topa. Miris je bio slab, a efekt pozamasan. U malu rizlu smo smotali neki polapola omjer s duhanom. Nas dvojica. Posli smo iza toga na pivu, ja sam pri spustanju niz skaline vidio halucinaciju. Sebe kako se becim, samome sebi. Zablicala dvaput i nestala.
Unutra mi je percepcija bila skroz iskrivljena. Karlovacka piva koju inace pijem mi je bila gorka, a kutni separe mi je u kutu oka cijelo vrijeme bio cudno nakosen. Post efekta nisam osjetio, zapalio sam trubu iza kad sam dosao doma i vratio se u normalu :psy
Moram dodat da imam dosta receptivan mozak na bilo kakve narkotike, na LSDu sam, na primjer, otvorio trece oko. Dok halucinacije imam redovno, ali vecinom u obliku nekog proizvoljnog igranja sa realnosti :)
markoizkule
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 19.01.2015, 11:30
 pohvaljen: 2 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la markoizkule »

kako se stalno vrti po tvu taj biljni tamjan kako ga zovu..aroma kesice bla bla...uzeh i narucih jedan gram preko neta... sve legalno...iz znatizelje

stigne kesica sve ok...otvorim i uzmem jako malo...otprilike pola koliko uzmem vuve kada palim na bongic..dovoljno za 2 dima...
kako sam uzeo drugi dim krenulo je da ljulja najopasnije.
kako sam seo u fotelju tako sam rekao "jbte sta je ovo"

nije proslo ni 5 minuta ja sam bio totalno u transu.
nisam nista prepoznavao u svojoj kuci. nista..kako da prvi put sve ovo vidim.
spazam celog tela, i pogled koji ne mogu da fokusiram na nista. samo odredjeni obekti u sobi su bili ostri..sve ostalo totalno zamagljeno.
ljuljanje tela i odvratan osecaj...

posle 10 minuta me hvata takva paranoja da ovo sranje nikada nece proci da pocinjem da placem. ustanem i setam po sobi govoreci sebi kako ce ovo proci i vratiti se u normalu...ali nikako da prodje...

posle 30 minuta razmisljam o samoubistvu jer postaje ne podnosljivo.. razmisljam da zovem nekoga u pomoc...ali sve razmisljam kako mene niko ne zna jer ovo nisam ja..sve se ovo nekom drugom dogadja a ja cu se probuditi.

halucinacije pocinju, blage ali tu su...ne smem oci da zatvorim jer krenem da propadam istom trenutka. fraktali su toliko intezivni da ne smem da ih gledam. pokusavam da se fokusiram na neki detalj..

sat vremena setam po kuhinji i razmisljajuci sta sam to sebi navalio...udaram u sve jer mi je ravnoteza u kurci. molim boga samo da mi telefon ne zazvoni...pisem curi poruku a telefon izgleda kao da je iz drge dimenzije...

desetak minuta posle toga sam se ispovracao najstrasnije. izbacio sam sve moguce iz stomaka. i onda je napokon krenulo da popusta. prvo jako slabo a onda brzo.
tada sam vec mogao da razmisljam jasnije iako me telo nije bas dobro slusalo.. kesicu sam odmah bacio u wc solju i rekao zbogom djavole.

dva sata me to ljuljalo i sjebavalo...sve vreme u losem tripu i paranoji.

ljudi ne pokusavajte ovo...ovo je strasno zlo...ili sam ja uzeo stvarno previse. nisam ocekivao takav kick. tako LOSH kick.
mada verujem da sa mnogo manjom dozom bi moglo da bude ok jer kako me prolazio trip na kraju sam se osecao kao pod finom vutrom i tu sam se malo oporavio...ALI NISTA ne moze da oporavi taj strah i paranoju. to sto sam sve video i osetio. STRASNO !!! ta odvojenost od sebe i svog tela...ljudi ja nisam znao ko sam ni gde se nalazio vishe od sat vremena a bio sam u svom stanu u kojem sa godinama......

ja sam se zajebo..nemojte i vi.
Odgovori