Magic Dragon - istina ili mit?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la wizard.hannah »

By the way pušio sam Spice-Jucatan-Dragon-haša 2 vrste(takvoga)...djeluje, i to jako! Kako koji incense..
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la wonaabi »

a 2-3 puta sam pijan probo atomic i zabilo me ko loša vutra il jako jako jako loš haš.
možda me zabilo slabije zbog alkohola al čak i da mi se svidi high i da zanemarim činjenicu da nemam pojma kakve dugoročne efekte to može imat, poslje konzumacije uvijek imam osjećaj kao da sam beskičmenjak jer idem linijom manjeg otpora i konzumiram stvari ovisno o zakonu...što je glupo jer ako te uvate vani da dimiš možeš imat puno problema al taj sram je iracionalne prirode
Zadnja izmjena: wonaabi, dana/u 16.03.2011, 21:55, ukupno mijenjano 1 put.
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Spaz
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 09.02.2011, 09:26
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Spaz »

Magic Dragon i nije tako losa stvar, ako imate potrebu razbit se necime, bilo cime. Ne kanim probavat vise... Prirodno je prirodno.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la wizard.hannah »

Spice je bio dobra zamjena za žižu (onda kad je u ZG bilo samo super weed ili skunjare) koja je koštala 50 kn za 2 pljuge! A u Sloveniji 2€ za 2 pljuge Spicea!
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Wolfshade
rank4
Postovi: 130
Pridružen/a: 20.04.2010, 00:49
 pohvaljen: 2 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Wolfshade »

Nikako mi nije jasno zašto oni ovo zabranjuju bez ikakvog očitog razloga umjesto da ubiru porez i shvate to kao dio turističke ponude.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Red »

pa jer nemas pojma sta pusis i kakav dugorocni utjecaj ima.. malo je blesavo lansirat nesto sto nije "provjereno" i pravit se lud radi prodaje...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la wizard.hannah »

Ma zna se jako dobro što je to! Pa nije to izumljeno jučer!!! Još za vrijeme hladnog rata!
Obavještajci i vlade(moguće samo više pozicionirane vlade znaju točne nusprodukte pušenja. Nešto mi govori da nije baš dobro...ali opet ništa niti strašno) Nizozemska je bila prva...ali zašto? Da zaštiti svoj proizvod! Skunjaru. Reči ču vam, ove droge nisu štetne...ako se manje puše. Za startere je super...a onda žika. Ili pušiš jer je legal...
Amerikanci ju nisu zabranili...svaku vrstu legalne trave...a od tam i dolazi formula. Ovo je poput Xanaxa! Dok je žiža Apaurin a skunjara Phenobarbiton gledajuči sedativnu analogiju. Peace :)
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Wolfshade
rank4
Postovi: 130
Pridružen/a: 20.04.2010, 00:49
 pohvaljen: 2 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Wolfshade »

heh, ja i frend naručili neki spice iz amerike, ovaj nije zabranjen u nas, on je prvo naručio malu količinu da proba i kaže da je ful dobar. Ono što je najveća fora u svemu je da nas izlazi 6kn po gramu! :D
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la wizard.hannah »

WOLFSHADE, iz vlastitih paklenih opeklina sam naučio da nije dobro preko granice naručivati nešto. Zašto? Zato što prolazi carinsku kontrolu. Ako je upakirano u kovertu, makar i največu onda ste relativno SAFE. Rijetko otvaraju koverte.
Drugo, kako znaš da nije illegal to što naručujete? Nije u US illegal ali kod nas..? Problem je što ti dobiš mix trava pošprican sa kemijom. I nemreš sam reći što je unutra. Ali ako recimo dobite paket, nekome je čudan na carini(carinik ima loš dan ili sželi bonus na plaču) pa ga otvori, vidi nešto kao trava..bilje..pozvati če vještačitelja. U tom slučaju odnosi vam se na vještačenje US trava i ako se dokaže nekoliko Spice like kemija u njoj gonit če vas kriminalno i prekršajno. A danas su kazne grozomorne!

NIKAD NEMOJ NARUČIVATI PUNO, vidim da je jeftino pa onda udri brigu na veselje jer zašto da plačaš pomalo stalno poštarinu. Rađe skupiš lovu po kvartu od frendova i uzmete više, i dobite jeftinije ilti još više! A ONDA TO MOŽE BITI POSLANO PAKETOM!

Čuvaj se...ako nemaš 173.kazneni nemoj ga ni zaraditi.
Naglasi da ti pošalju u envelope-kuverti-medium to large. Probajte izbjegavati onu huge envelope.

Ja sam pao zbog paketa...prije 10-11godina. A kako? Legalne su gljive u Nizozemkoj...legalan bi trebao biti micelij u HR. Ali pizde sa MUPA ti uzgoje gljive kroz 3 dana u carini i pljus. 10 mjeseci zatvora na 2 godine uvjetne. I još ti raspašoraju kuću! Poberu kaktuse--mamu im.
Al ja sam dobro prošao...stari zakon. Po novome 3 godine rešta! --sječam se da sam dobio 2 stranice CIJELE u 24 sata! Ili Večernji? Nisam ziher. Brijem 24sata...i na vjestima jer je to sve bilo prvi put...8 Hr. --DEA-- su me obrađivala misleči da su našli 5kila kokaina jer micelij proizvodi..to su tripoviii!!! Jedan inspektor me pitao..kaj sad od ove jedne gljive izvučeš van drogu i napraviš one male kartončiće. Veli drugome, sigurno od jedne gljive napravi 100..ma ko zna koliko kartončića. Veli mi:E jesi se zajebo! Al onda je došao stariji inspektor i dobro se ismijao kad je čuo ova dva mulca...Anegdote iz 7konjičke, 2konjičke satnije MUP-a! :))
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Odgovori