Magic Dragon - istina ili mit?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
Wolfshade
rank4
Postovi: 130
Pridružen/a: 20.04.2010, 00:49
 pohvaljen: 2 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Wolfshade »

OldSchool je napisao/la:Bo sam u Zadru i činjenicu su sljedeče: nije legalno i ne smijes dimiti na kavi.to koliko sam skuzio od jednog prijatelja iz Zadra su profurali na ledjima Magica, cijelu sprehu i prodaju taj sis ispod pulta/ skriveno. Tako da iako sam probao i odlicno je, ne bih to dimio na kavi i uzimao pod legalno jer to definitivno nije. Niti Afgan niti to drugo. Puca da ali riskirati sa zakonom zbog nekog laznog legalnog smeca / nema sanse.
Ja sam iz ZD i prodaju to sasvim legalno, ništa ispod pulta. Inače SmartShop je na 30 metara od 1. policijske postaje i panduri su vrlo dobro upućeni u to ali nemaju zakonske osnove da bi na bilo koji način zajebavali ljude zbog konzumacije istog.
http://www.vecernji.hr/regije/u-zadru-l ... nak-168260
Sue

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Sue »

Ja sam pušila "Incense pot" ,i super mi je, i tko god je probao od mojih prijatelja kaže da je super!
Puca te ko trava,ali puno brže, i to već uz JAKO MALU količinu ako vas je samo dvoje! Djeluje onako koda te nekako smiri, sve ti je nekako teško, glava ramena,baš si pun gas opušten,ne možeš se držati,onak koda te uspava, dok hodaš malo te lomi,ali u granicama :) , koda zakljucaš, ali uopće ne bediraš dobro ti je u glavi, smijanje je isto neizostavno i dosta dugo te drži!
Ima za 5-6 pljugi i to finih ne nekih mizernih, i dođe 120 kn!
Sviđa mi se stvar, samo me bedira činjenica da to nije skroz ispitano do kraja i zapravo se ne znaju nuspojave, (iako ja nemam još nikakve), i eto to je jedino što me pati, a da ćeš se "ubiti" 100% to je istina! :))

Prema sastavu “Incense pot ili osvježivač prostora” ima sve legalne sastojke, pa se tako spominje lišće Damiane (Tumera difussa), prava srčenica (Leonurus cardiaca), proljetni podbjel (Tussilago fafara), te čak i naširoko poznat ginko (Ginko biloba). Sve ove biljke koriste se kao tradicionalni lijekovi u zemljama Južne Amerike i centralne Azije, ali nisu nikada bile dovoljno klinički ispitane. :-s

Obožavam veselu zelenu stvar, ali mi je dosadilo više dobivati mizeriju i onda da još ni ne šljaka uvijek, a košta ko sam vrag -.- , zato mi se sviđa "osvježivač" koji uvijek pali(udara) iz prve, ko Zippov upaljač! :D
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Sue je napisao/la:Prema sastavu “Incense pot ili osvježivač prostora” ima sve legalne sastojke, pa se tako spominje lišće Damiane (Tumera difussa), prava srčenica (Leonurus cardiaca), proljetni podbjel (Tussilago fafara), te čak i naširoko poznat ginko (Ginko biloba). Sve ove biljke koriste se kao tradicionalni lijekovi u zemljama Južne Amerike i centralne Azije, ali nisu nikada bile dovoljno klinički ispitane. :-s
Te biljke bi te trebale najmanje zabrinjavat, one praktički nemaju nikakvu psihoaktivnu ulogu, već samo da stvaraju masu i okus koji se može pušit. Kao što smo već sto puta rekli psihoaktivna kemikalija s kojom se ta biljna mješavina prska je naftalen metadon http://en.wikipedia.org/wiki/JWH-018
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
bemBo

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la bemBo »

ljudi check this out!

http://www.trgovina-ars.com

fakat valja i ubiješ se ko majka. magic dragon je s*anje!
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la HypnoToad »

Ono što mene zanima je kolike su cijene tih proizvoda? Specifično ovih sa zadnje stranice, nigdje nisam naišao na tu informaciju.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Red »

bemBo pozdrav i obrati paznju malo....
11. Reklamiranje je zabranjeno
Forum nije mjesto za besplatno reklamiranje Vašeg posla, sajta, firme, ili bilo čega što moderatori ocjene kao očiglednu zloupotrebu foruma za besplatno oglašavanje.
Pojavio si se sa prvim postom i odmah bacas linkove, sto mi je odmah sumnjivo...

Izjasni se, inace brisem post. :ymcowboy:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Beyond Le Fov »

niću biznisi dok još mogu, pa ljudi iskorištavaju to u dobroj mjeri.

Treba brisat s majke sve te debilane s tim mješavinama jer nemaju veze s vezom, još će počet špricat pokošenu travu sa jwh-om i tržit djeci kojima je samo bitno da ih pukne što jaće
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Red »

slazem se...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
bemBo

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la bemBo »

Pojavio si se sa prvim postom i odmah bacas linkove, sto mi je odmah sumnjivo...

Izjasni se, inace brisem post.
Ispričavam se, nije mi bila namjera reklamirati nikoga nego vidim da su neki ljudi tu zainteresirani i zašto im onda ne pružiti informaciju gdje to mogu pronaći? Ipak, još jednom se ispričavam :)
Inače pušim, probao sam Magic i Dust i Afghan i ovo najnovije Atomix. Mogu reći da su Magic i Dust jedino napravili dobru reklamu, ali od proizvoda za 'hašomane' koji traže nešto kvalitetno, prema mojem mišljenju, ne valja. Afghan pušim već skoro godinu dana (na dnevnoj bazi) i nikakvih posljedica nemam. Završio sam faks, davao ispite, sve redovno, radio, blablabla. Nikakvih problema. Stvar je u tome što su Magic i Dust slabiji od Afghana i Atomixa, za koje se iskreno ne mogu odlučiti koji mi je bolji :) Djeluju 2,3 sata i ko nov si kasnije. Što se tiče legalnosti, ja sam dobio zapakirani proizvod s računom i deklaracijom gore tako da dezinformacije na forumu stvarno nisu potrebne (i zato sam stavio link). To što u nekim prodavaonicama odluče prodavati ispod pulta, njihova stvar, a pretpostavljam da im se ne da plaćat porez državi :)
A ako ćemo baljezgat o thc-u i kemikalijama i svemu onome što stvara moralnu paniku (kao što sam pročitao da se djevojka predozirala nekom takvom mješavinom na naslovnici, a na kraju teksta, ''sitnim slovima'' je pisalo da je uz to uzela koktel metamfetamina. Mislim stvarno. To naravno nije bitno kao), možemo početi pričati i o gmo-u što jedemo svaki dan, ekološkom onečišćenju i svim nezdravim pi*darijama koje nas okružuju. Ako ćemo tako, ja sam sretan što postoji legalna alternativa (i jako isplativa) bez obzira na kemikaliju koju ima u njoj jer se svaki put kad dođem doma s posla lijepo opustim, nasmijem, uživam. Nakon 3 sata mogu funkcionirati kao da ništa nije bilo. A štetnije stvari jedem i udišem zrakom nego što zapravo pušim.
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la wizard.hannah »

SVI TI INCENSI....su dizajnerske substance nikada testirane na ljudima. Jednako 2c-e(u) ili MDPV(u). Nema razlike. A sada što može izazvati kroz 5-10g??? Sjetite se priona i kravljeg ludila...sve nakon podosta godina počne djelovat.
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Odgovori