Magic Dragon - istina ili mit?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Odgovori
Avatar
Wolfshade
rank4
Postovi: 130
Pridružen/a: 20.04.2010, 00:49
 pohvaljen: 2 puta

Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Wolfshade »

Dakle vjerojatno ste čuli za ovu biljnu mješavinu koja se može nabaviti u smart shopovima i vrlo je popularna u zadnje vrijeme. Osobno je nisam probao (još) ali poznajem mnogo ljudi koji se kunu na je djelovanje gotovo pa jednako kao travi. Po onome što sam saznao stvar je mješavina Lišće Damiane ( Tumera Difussa ), Prava srčenica ( Leonurus cardiaca ), Proljetni podbjel ( Tussilago fafara ) te Ginko ( Ginko biloba ).

Imate li kakva iskustva s ovime?
Avatar
pacov
rank2
Postovi: 45
Pridružen/a: 28.03.2010, 16:11
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la pacov »

probali smo nas toje 0.5g, popušili, meni nije ništa bilo, osjecao sam se samo malo blesavo nekih 20 min i to je bilo to. Ako mene pitaš više se isplati uzet gram trave nego te mješavine, s obzirom da je cijena ista...
Avatar
kontaminacija
rank5
Postovi: 160
Pridružen/a: 21.03.2010, 21:41
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la kontaminacija »

ja sam isto čuo za neki legalni gras kkoji ima kupiti okolonaokolo.

i frend kaže da je bolji od vutre.. e pa sad.
njemu što je dobro što je on paranoja pa sad kad ima u džepu neki "legalni" paketić onda lakše živi jel ta njegova paranoja i opreznost više stvarno nemaju smisla do koje to krajnosti ide.

što se mene tiče, meni je svejedno. bitno samo da zabija :D
Avatar
Wolfshade
rank4
Postovi: 130
Pridružen/a: 20.04.2010, 00:49
 pohvaljen: 2 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Wolfshade »

Frend ti je imao pravo!
Uglavnom kupio u taj neki haš što miriše na borove, kao nestalo im afgana al ovaj navodno još jače udara. Reko skeptičan sam ali ajde da vidimo. Ljudi moji ono te prebije ko magarca! 1g je dovoljan da se četvero ljudi nemože dignit sa sidalice. Sad ga kupujem svakodnevno i sa užitkom naložim svakodnevno na kavi umjesto cigarete ili navečer sa ekipom :ymhug:

Efekt je skoro pa identičan travi, možda je malo više na fizičkoj bazi, nuspojave identične, crvene oči, suha usta, glad, odlično se slaže sa alkoholom! izgleda da alkohol samo pojačava djelovanje-nema spavanja ni kljucanja, udara odmah nakon cca 10 sekundi i drži pola sata ful jako i onda još sat vremena malo slabije.

Da nebi bilo dileme ovo nije taj Magic dragon iz naziva topica već neka imitacija hašiša, navodno to ima samo u Zadru ali uopće ne sumnjam da će se proširiti jako brzo jer se ovdje već cili grad miriše po borovini :))
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la mr. gljiva »

mogu potvrditi da ima i u zg-u za kupit taj "haš" :D mislim...tamno i masno, miris je neki dalji rođak šita,a rad bi usporedio sa trećom ili četvrtom klasom istog.
nekako čudno zabije,a zapravo digne,smijalica na momente koliko te izblesira i vidi se da ima nekakve veze za kanabinoidima,ali fali onaj šlus trave ili pravog šita od kojeg ti lete misli i na kojima općenito možeš filozofirat i u slučaju da je najgora zabijača :ymdevil:
inače od 1g toga na pajp se može ubit otprilike i do 15ak puta bez problema tako da i ne izađe toliko skupo,ali nigdje nema sastava pa nebi preporučio kao zamjenu za travu i/ili šit =))
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Malbasha »

to sam i ja reka, u travi znam da je sve od THCa, a ovde ko zna sta je :D
a ako je vec slicno onda radje standardno ^^
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la HypnoToad »

U te *legalne mjesavine* se trpaju sinteticki kanabinoidi, JWH-073 i JWH-012 ako se dobro sjecam brojeva, uglavnom efekti su slicni kanabisu, ali ih testovi za narkotike ne otkrivaju. Kada su tako komercijalno zapakirani i pomijesani s biljkama, onda su relativno ok, ali ako se koriste sami (mogu se naruciti izvana kao research chemicals) onda je opasnost od predoziranja (ne smrtnog) vrlo velika jer su potrebne izrazito male kolicine (nekoliko miligrama) za dovoljni efekt.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Wolfshade
rank4
Postovi: 130
Pridružen/a: 20.04.2010, 00:49
 pohvaljen: 2 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Wolfshade »

U svakom slučaju isplati se probati. Sad su dobili i nešto što kažu da je imitacija gljiva, kaže da je puno jače od onog standardnog.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Red »

:-? imitacija gljiva??? eee bas me zanima sto je to cudo, imitacija.... :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la HypnoToad »

Postoji jedan research chemical sintetiziran iz psilocina. Tako da se možda radi o tome.
Nemojte mislit da nekakva biljna mješavina za pušenje može imitirate efekte psilocybina.
Ili ima amanite u tome. Ali one opet nisu ni slične psilocybinu.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori