✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avicularia

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la Avicularia »

ne znam da li znate foru kako decki narucuju dodatke prehrni za body building... kod nas je to naravno duplo skuplje od recimo Engleske pa je nastala ideja da se naruci postom, ali zbog skupe carine iz EU posta se preuzima u P.O. u Sloveniji - blizu granice. Sad si ja razmisljam ako je recimo bed naruciti npr. salviju doma u HR zasto nebi posiljku primio u nekoj posti u Bosni na granici s Hr.....za svaki slucaj :169:
In The Clouds
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 08.08.2011, 13:23
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la In The Clouds »

Pa slusaj, ako ti tamo na granici nemaju pravo otvoriti posiljku, onda je 100% izvedljivo.
No ukoliko ti moze otvoriti paket, onda se ne bih zezao sa tim, moze te i uhapsiti na granici :confusedd:
Life is good...
TAcoLOco
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 17.08.2011, 16:46

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la TAcoLOco »

od koga pouzdano naruciti reznicu salvije za hr :cheesy:
je li itko narucivao sa ove stranice http://www.goldofsunshine.com :sunn:
FalloutBoy
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 06.08.2011, 01:18
Ima zahvala: 3 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la FalloutBoy »

alo ekipa,pozz svima,novi sam na forumu,i htio bi naručit spore od fsre-a ali nemam bas nikakvog iskustva sa slanjem pisama u inozemstvo,tak da me zanima kakve je procedura u samoj posti kad imam pisamo sa sadrzajem u rukama,da li ga moram otvarat,kupovat markice,koliko treba eventualno platit... :blinkk:
“I wanted to change the world. But I have found that the only thing one can be sure of changing is oneself.” A.Huxley
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la Red »

zapakiraj sve, kupi markice na posti i posalji, nitko te tada nece nista pitati. nema bas previse mudrosti :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
FalloutBoy
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 06.08.2011, 01:18
Ima zahvala: 3 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la FalloutBoy »

thanks red,kupil sam 4 markice(jbg na kiosku su imali sam one od 3.10kn) poljepio i poslo,valjda bi trebalo bit ok! :D
“I wanted to change the world. But I have found that the only thing one can be sure of changing is oneself.” A.Huxley
Avatar
Necromancer
rank2
Postovi: 37
Pridružen/a: 03.09.2011, 14:59
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 3 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la Necromancer »

Htio bih sada preko zime poceti uzgajati neku magicnu biljcicu :)
Ali volio bih da je legalna tako da se mogu bez problema nabaviti sjemenke, i da nije pretesko za uzdrzavati jer mi je to prvi put da radim tako nesto. Jel ima tko nekakav zanimljiv prijedlog? :)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la Red »

Mozda bi bilo jednostavnije da napises par vrsta koje bi te zanimale pa da onda vidimo koja bi se dobro snasla u zatvorenom. :thumbsup: izbor je zbilja velik, zavisi sto zelis...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Necromancer
rank2
Postovi: 37
Pridružen/a: 03.09.2011, 14:59
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 3 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la Necromancer »

Ne znam bas puno biljaka, ali pretrazio sam malo po forumu.
Rivea corymbosa me zainteresirala zasad.
Mandragora je fora, ali te Solanaceae vrste su otrov pa ne znam da li je bas najpametnije.
I takve biljke uglavnom, u kojima mogu potraziti mudrost i inspiraciju :129fs238648: :psy
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la Red »

hmm...problem je jedino sto vecina tih biljaka magicnih uspjeva najbolje vani. Baci oko na listu opet, izgooglaj imena, vidi sto ti najvise privuce paznju pa pitaj konkretno.

Puzavice te kao HBW, corimbosa i morning glory nikako nisu za sobu, treba im sunca puno kao i zemlje. Mozes uvijek pokusat ali nikada to nece biti toliko bogato koliko bi bilo vani...

a ti takoder trazis da su biljke legalne, sto uvelike smanjuje izbor :ymsmug:

osim kaktusa sve drugo je najbolje baciti sjeme na proljece vani....
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori