✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
NetkoTamo
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 31.05.2011, 09:56
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la NetkoTamo »

@dr. manijak:
Jednostavno su rekli da ne šalju ništa u Hrvatsku. Dobro, zaprimili su moju narudžbu, ali odmah zatim su je poništili. Ne šalju u Hrvatsku. Uredno su vratili pare. Kamo dalje :questionn:
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la dr.manijak »

Pogledaj ovde ali tesko da ces toliko semenja dobiti negde koliko daju na iamshaman.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la CAM »

ebay ebay ebay ... peyotle,torch, san pedro hwb, ... sve prolazi... samo kupuj od premium membersa kojima su ljudi dali zlatnu zvjezdicu, za tjedan dana dodje... blaženstvo...jebeš šamanske stranice i ine pm. :thumbsup:
Avatar
NetkoTamo
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 31.05.2011, 09:56
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la NetkoTamo »

Hvala,ljudi. Prošvrljao sam po ebayu i našao sam povoljnu ponudu, od dobro ocijenjenog premium člana. Nadam se da će proć carinu i slične plave pizdarije bez problema. Preostaje samo čekanje do lutanja LSA livadama :psy
Avatar
Kzfn
rank3
Postovi: 76
Pridružen/a: 11.03.2011, 21:11
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la Kzfn »

Naručujte od prodavača koji su locirani u Europi. Mislim da je problem s uvozom sjemena koje je izvan EU. A i niža je poštarina.
Avatar
NetkoTamo
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 31.05.2011, 09:56
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la NetkoTamo »

Naručio sjemenke 31.5., poslali jučer (3.6). Baš me zanima kada i hoće li uopće stići. Čini mi sa da je problem u tome što je zabranjeno uvoziti ikakve sjemenke van EU bez nekakvog certifikata ili originalnog pakiranja,tako nešto. Sad, vjerojatno su ebay pošiljke puno češće i manje sumnjive nego pošiljke iz Nizozemske, pa će valjda proći. Ali ako je IamShaman ukinuo dostavu Hrvatskoj zbog previše vraćenih pošiljaka,to nije dobro. Ah, represivna, ograničena nazadna državo!
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la Fig »

mislim da ti nije nikakav bed naručivat sjeme iz ostalih dijelova svijeta ako je u nekakvim osobnim količinama za uzgoj. jedan poznanik redovito naručuje razno sjeme biljaka za sadnju sa raznih kontinenata preko ebaya i nije nikakva frka, sve uredno brzinski dolazi i sjeme se širi :) ... jedini je bed ta veća poštarina, što kaže kzfn..al opet nije preskupo

sretno s dostavom i uzgojem :)
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la CAM »

SYDasdf je napisao/la:Naručio sjemenke 31.5., poslali jučer (3.6). Baš me zanima kada i hoće li uopće stići. Čini mi sa da je problem u tome što je zabranjeno uvoziti ikakve sjemenke van EU bez nekakvog certifikata ili originalnog pakiranja,tako nešto. Sad, vjerojatno su ebay pošiljke puno češće i manje sumnjive nego pošiljke iz Nizozemske, pa će valjda proći. Ali ako je IamShaman ukinuo dostavu Hrvatskoj zbog previše vraćenih pošiljaka,to nije dobro. Ah, represivna, ograničena nazadna državo!
ajme šta se imaš brinut ja imam 50 hwb sjemenki leži negdje kupio za 5 dolara na ebayu, bljak bljak to meni kao da sam povuka jedan dim i to je to, s željom za povraćanje, doći će ti, ako ne dodje (što stvrano nikad mi se nije desilo) samo kažeš porukom dostavljaču da pošiljke nije stigla i pošalje ti novu s ekstra poklonom , jer i oni žele zadržati zlatne zvjezice :thumbsup:
Avatar
NetkoTamo
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 31.05.2011, 09:56
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la NetkoTamo »

Sve je to u osobnim količinama i za uzgoj, to jest botaničko istraživanje XD. Znam da je LSA slabiji i nerafiniraniji, super mi je ona usporedba da je to nafta, a njegov poznatiji rođak s D - benzin, ali valjda će i ovo sagorijevati. Tip obećava da je riječ o A+ ultra havajskoj sorti. Možda otvori koji prozor percepcije ili bar digne rolete. Kao što kažu, entheogen po entheogen-pogača :)
Avatar
NetkoTamo
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 31.05.2011, 09:56
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore i Sjemenke kaktusa i bilja? ✰

Post Postao/la NetkoTamo »

Stigle sjemenke... nakon 28 dana. pohvale hrvatskoj carini :D
Odgovori