Samonikle psihoaktivne biljke

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Odgovori
Naturenaut
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 16.07.2018, 14:19

Samonikle psihoaktivne biljke

Post Postao/la Naturenaut »

Pozdrav svima imam jedno pitanje, zanimaju me samonikle psihoaktivne biljke koje bih mogao naci u centralnoj Srbiji, koje su to biljke? Kako izgledaju? itd...
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Samonikle psihoaktivne biljke

Post Postao/la Vid Svante »

Vjerujem da da rastu dature kod vas u Srbiji. Pregledaj malo forum detaljnije vjerujem da ćeš naći puno informacija u vezi samoniklih biljaka kod nas.
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 489
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: Samonikle psihoaktivne biljke

Post Postao/la huana.meri »

polčetnik u psihodeliji koji kani zajahati daturu po meni je nepromišljen čovjek, jer koliko god da je ona česta i prisutna koo nas, također je deklarirana kao delirant, šro nije ni slično nekom psihodeliku...

čini mi se da ljudi koji ju spominju nisu educirani ni malo, datura je opasna i dostupna biljka, uzimajući Castadenu zdravo za gotovo daturu rijetko i sami šamani biraju za saveznika, upravo zbog njenih opasnih svojstava.

osobno već nekoliko godina igram psihodelične igre no nikad mi nije na pamet palo da se s daturom zajebavam, radije i nekoliko mjeseci uložim u kreiranje gljiva nego da se dature dohvatim, a imam je ko dreka oko sebe...

delirant nije jednako psihodeliku....

poz i oprezno...
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Samonikle psihoaktivne biljke

Post Postao/la Vid Svante »

Ja volim datulje.. Pogotovo suhe iz Lidla. Ne znam o kojem reprezentacijama pričaš za koju igraš? U nekom timu Castanede? Poruka ionako bila informativne osobine je poručila je dotičnom malo istražiti forum
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 489
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: Samonikle psihoaktivne biljke

Post Postao/la huana.meri »

:eeek: :eeek: :eeek:
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Samonikle psihoaktivne biljke

Post Postao/la Vid Svante »

Ma pusti, težak dan u kombinaciji sa mobitelom koji piše sve što diktiram izrodi kaos od posta. Htjedoh reći frende Huana da je suludo pričati o oprezu kad barem ja znam za sebe kako nisam volio da mi drugi govore o onome što trebam činiti, trebam li paziti na svakom koraku a pogotovo izbjegavati psihodelike. Da nije bilo dotičnog Leary-a danas bi najvjerojatnije psihodelici ostali skriveni u laboratorijima i u gustim prašumama Amazone...tu nije bilo opreza - više je bila stvar nužde da se vatra da čovjeku ako me razumiješ što pričam. Svima nama je uređen odrođen strah i opreznost prema novim stvarima i smatram da smo sami odgovorni za svoje postupke - i to je ono za što se ovdje borimo - slobodu odabira.
Osobno mi nisu privlačna razmišljanja koja vode nekim određenim dogmama i pravilima i vjerovao sam da je tako i kod drugih. A dature su tu kod nas klinci tamanili i nisam vidio ništa ekstra specijalno interesantno tako da smatram da je imalo privlačna široj masi danas bi bila upotrebljena u međusobnoj trgovini.Nadam se samo da će ovaj što traži samoniklo psihoaktivno bilje naći dovoljno informacija ovdje i pomoć za kojom žudi.
Avatar
mucak
rank4
Postovi: 145
Pridružen/a: 24.01.2012, 12:30
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 60 puta

Re: Samonikle psihoaktivne biljke

Post Postao/la mucak »

ako pogledas malo izblize sve biljke koje rastu kod nas su psihoaktivne, samo ih treba dobro pogledati ;)
ko smo s?ve mi?r
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 489
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: Samonikle psihoaktivne biljke

Post Postao/la huana.meri »

@-) :psy :mushroom: :D nepotičem nikakav bojazan ni strah, dapače, samo kažem da datura nije psihodelik nego delirant, kao i muhara, te da ipak zagovaram informiranje i edukaciju prije raketiranja...
:)
sve 5 osim reno 4, ;)

juče sam imo pagansku misu u brdu, gledo na grad i u mađarsku, cjelu je noć nebo parano munjama, neopisivo kino, krkno sam 30 grama svježih cubanki....
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Odgovori