pomoc za prvi put

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Odgovori
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: pomoc za prvi put

Post Postao/la antoniopavaroti »

joey_beltram22 je napisao/la:... najbitnija u ovome svemu jer sam cesto pod stresom posto zivim sa majkom koja boluje od akutne sizofrenije tako da mi to stvara dosta problema u svakodnevnom zivotu ... volio bih da cujem od ljudi sa foruma koliko je sigurno da probam LSD jer moja majka ima psihicko oboljene i da li bi acid mogao u mom slucaju da bude okidac za neku mentalnu bolest ... planirao sam da ga uzmem prvi put u stanu ili u prirodi a priroda mi cak i bolje zvuci iz razloga zato sto se radi o otvorenom prostoru sto se tice doze vjerujem da bi mi polovina za prvi put bila dovoljna nadam se da cu dobiti odgovore na navedena pitanja
Pozdrav...da sam na tvom mjestu nebi ga uzimao ..velika je vjerojatnost lošeg tripa..a i genetika ti po majčinoj strani ne ide na ruku kao i ostale okolnosti ..No , ovo je samo moje mišljenje..savjete ne dajem :ymhug:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: pomoc za prvi put

Post Postao/la sometimes »

....ja se slažem sa antoniopavaroti - em, i čim već sada razmišljaš o bad tripu - lako moguće da će i doći....
....it didn't make any sense.....
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: pomoc za prvi put

Post Postao/la AFX »

A gle, okidač ti može biti puno stvari u životu, ponajviše stres. Nitko ti tu od nas nemože reći jesi li ti spreman ili ne na tako što, to moraš ti sam prosuditi. U sve treba ulaziti čiste glave, bez stresa i straha. Ako te sjebe to, jebiga..ako ne, možda te sjebe onaj bijeli Fiat Uno. Sve je ovo samo vožnja, a ti si za volanom..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
joey_beltram22
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 02.08.2016, 12:05
Ima zahvala: 3 puta

Re: pomoc za prvi put

Post Postao/la joey_beltram22 »

hvala na odgovorima ipak sam odlucio da acid odgodim za neka bolja vremena
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: pomoc za prvi put

Post Postao/la HypnoToad »

Bravo! Dobra odluka!
Pošto imaš shizofreniju u najužoj obitelji, moj savjet bi ti bio da se kloniš svih psihoaktivnih sredstava. Poveznica između psihodeličnih spojeva kao okidača shizofrenije je za sada samo teorijska, ali i sama misao da se to može dogoditi pod utjecajem psihodelika ti može uzrokovati psihozu ili shizofreniju. Isto tako ne slažu se svi da je shizofrenija genetski nasljedna bolest, ali bolje ne riskirati, zar ne? Pogotovo ako si mlađi od 30 godina.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: pomoc za prvi put

Post Postao/la Chegi »

Ali ipak, ako budes uzimao psihodelike,bilo bi lepo da podelis tripove i posledice sa nama na forumu :D
joey_beltram22
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 02.08.2016, 12:05
Ima zahvala: 3 puta

Re: pomoc za prvi put

Post Postao/la joey_beltram22 »

ako bude koji izlet sa istim svakako da cu podijeliti tripove :thumbsup:
Odgovori