Box help

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Odgovori
MagicHalucinogenic
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 25.10.2014, 18:25
Ima zahvala: 4 puta

Box help

Post Postao/la MagicHalucinogenic »

Izvinjavam se na pokretanju nove teme ako vec postoji, pravim svoj prvi grow i dosao sam do koraka gdje treba da pravim box imam kolonizirane tegle + coco coir, zanima me kako treba da napravim funkcionalan box i nije mi bas jasno kako sijalicu da postavim i koliko je bitna vrsta i pozicija? @-)
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Box help

Post Postao/la Gorda »

Kupi plastični boks u trgovini...poluprozirni... tipa emezeta drzi tako sta, bauhaus itd...

sto se sijalice tice nema pravila....obizna zarulja je sasvim ok, i da ne bude preblizu boksa, tipa da ga ne topi... nema tu prestrogih pravila. što više kemijaš, to gore... ja drzim boksove u ormaru gdje mi stoji i noćna lampa sa običnom žaruljom...

ja ne koristim nikakve posebe sijalice, ne radim kemijanja sa provjetravanjem niti mi je temp fiksna, a uzgajam vec godinama i imam odlične rezultate... pogledaj u mush mush galeriji, imas temu...

ili mozes koristiti obicni akvarij za ribice ako je dovoljno velik za casinge koje zelis napravit... :)
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Odgovori