Dostava

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
MorskaGljiva
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 30.04.2014, 09:17
Ima zahvala: 2 puta

Re: Dostava

Post Postao/la MorskaGljiva »

Znaci, ne vrijedi riskirat s tim? A ostali (lsa, kartom, kanna) koliko znam su legalni i nebi trebalo biti problema. Koja bi bila vasa pretpostavka (kolika kazna) za 5-10 g salvije i 15-30 g tartufa. Kolicinski se cini previse za osobnu uporabu, a opet premalo za komercijalnu (barem u ocima neiskusnih)
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Dostava

Post Postao/la HypnoToad »

Zar zaista imaš volje riskirati zatvorsku kaznu za par grama gljiva? Misliš da su toliko dobre?
Ove ostale stvari su legalne, ne mogu ti ništa, moj savjet ti je da se zadovoljiš s time ako ti je baš do distorzije svijesti. Btw, kanna je katastrofa, bolja je za medicinske svrhe nego za drogiranje, isto vrijedi za kratom, a LSA ima više negativnih posljedica poput mučnine i glavobolje nego 'psihodelije'.
Sad dal bi tobio neku strašnu kaznu, sumnjam, razvlačili bi te po novinama, 'sada narkomani mogu naručivati drogu na kućni prag' i slični naslovi bi bili na svim portalima, demonizirali bi par tjedana prirodne psihoaktivne tvari, ti bi dobio parsto sati društveno korisnog rada, redovna testiranja, uvjetne kazne, možda i novčane, i to je više manje to. Puno muke i rizika za malo koristi.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
MorskaGljiva
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 30.04.2014, 09:17
Ima zahvala: 2 puta

Re: Dostava

Post Postao/la MorskaGljiva »

Moram priznat da si upravu. Hvala sto si mi ustedio znacajnu kolicinu novca i mozda spasio buducnost. Na kraju se ne isplati narucivat, ako nista drugo barem zbog imida zajednice.
Avatar
advict1
rank3
Postovi: 86
Pridružen/a: 07.09.2011, 17:10
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: Dostava

Post Postao/la advict1 »

Zasto jednostavno ne probas sa nekom malom kolicinom,uzmes samo jednu stvar,cisto da vidis da li ce doci... imas dobar online shop avalonmagicplants,cene su ok,dostava ti je 6e,imas 20% popusta ako placas kesom... Ubacis pare u kovertu,sve to lepo zamaskiras i posaljes kao najobicnije pismo.. probaj tako,trebalo bi sve da prodje ok ;)
To fathom Hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic :)
MorskaGljiva
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 30.04.2014, 09:17
Ima zahvala: 2 puta

Re: Dostava

Post Postao/la MorskaGljiva »

Hvala na savjetu. U slucaju da me policija uhvati, samo se pravim glup. Kucu mogu pretrest i nece nac nista, bar ne kod mene. A ako propadne 25 eura nije toliki gubitak.
Avatar
advict1
rank3
Postovi: 86
Pridružen/a: 07.09.2011, 17:10
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: Dostava

Post Postao/la advict1 »

Ma ne moze ti policija nista,naruci nesto legalno,ali stvarno :)
Ta posiljka stize preko poste,u Srbiji je tako,sto znaci stize samo na adresu koju navedes,nema dogovora kao sa kurirom na foru "naci cemo se tu i tu..."
Ako narucujes,a pomenuo si da zivis sa roditeljima itd,pitaj nekog ako nije problem da saljes na tudju adresu i to je to..
Sto se tice imena i prezimena,stavi ili svoje,ili ime tog cija je adresa... meni se desilo da zbog toga nisam mogao da podignem paket,koji je ostao u posti, jer je ime bilo drugacije od onog koje mi pise na licnoj karti,strasno :ymapplause: :D
Polako,smisli plan,pa javi kakva je situacija :)
To fathom Hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic :)
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Dostava

Post Postao/la HypnoToad »

advict1 je napisao/la:naruci nesto legalno,ali stvarno :)
Ovo. Imaš kratom, imaš HBWR, kannu, te stvari su legalne, bezopasne, a imat ćeš nekakav lagani efekt od njih.
Naručivanje ilegalnih stvari ne podržavamo, makar one bile legalne u državama iz kojih naručuješ. I bilo kakve priče o muljanju s adresama, varanju carine i slično pomalo prelaze crtu, pa bih molio da tu i stanete.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
advict1
rank3
Postovi: 86
Pridružen/a: 07.09.2011, 17:10
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: Dostava

Post Postao/la advict1 »

Hmm,izvinjavam se,u pravu si potpuno. Ako treba obrisi post
To fathom Hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic :)
Shanti
rank7
Postovi: 256
Pridružen/a: 28.07.2010, 01:23
Ima zahvala: 189 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Dostava

Post Postao/la Shanti »

Po meni se može i tema cijela pobrisat...
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Dostava

Post Postao/la HypnoToad »

Slažem se s tobom. Pustit ću je još do sutra, a onda nestaje.
Nadam se MorskaGljiva da si dobio odgovor na svoje pitanje, i da ćeš pravilno odlučiti. Sretno!
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori