Dostava

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Tićbra
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 26.05.2014, 16:00

Re: Dostava

Post Postao/la Tićbra »

Gledao sam sad taj shop zamnesia i zanima me dali mi netko sa 100%-om sigurnoscu moze reci da je Hawaiian Baby Woodrose(lsa) legalna.Narucio bi al normalno necu da mi policija kuca na vrata.Citao sam negdje pise da se sjemenje moze narucit ali za sadnju al kak ce policija znat jel za sadnju ili ne posto pise u opisu da se sjemenje ne preporucuje za sadnju ali da postoji mogucnost da proklija.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Dostava

Post Postao/la HypnoToad »

LSA nije na popisu zabranjenih tvari RH.
Kod takvih legalnih ali psihoaktivnih tvari, uvijek je bolje ne naručivati iz Nizozemske nego negdje drugdje iz EU, jer se na pošiljke iz Nizozemske automatski gleda sa sumnjom.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Tićbra
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 26.05.2014, 16:00

Re: Dostava

Post Postao/la Tićbra »

Hvala ti na brzom odgovoru.Mogu oni gledat i rovat po paketu kolko hoce ali ak je legalan nema tu onda sta i dali mozda znas bilo koji shop iz EU naravno da nije iz Nizozemske a da prodaje lsa
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Dostava

Post Postao/la HypnoToad »

A znaš kako je to kod nas, oni bi zabranili sve što je iole psihoaktivno, da mogu stavili bi i kamilicu na popis ilegalnih biljaka. Zakonski ti ne mogu ništa, ali opet je bolje izbjeći nepotrebna natezanja.
Ne znam za web shopove, ali sam otišao pogledat na ebay i tamo normalno prodaju hbwr, i to za 10 puta manju cijenu! Na ovoj zamnesiji je 10 sjemenki 6,50 eura, a na ebayu je to prosječna cijena za 100 sjemenki. I poštarina je uglavnom daleko manja na ebayu, pa već ima za 8 eura 100 sjemenki sa slanjem.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori