Gde početi?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
DaWeed
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 18.12.2013, 21:54

Re: Gde početi?

Post Postao/la DaWeed »

Takođe važi za tebe i sve ostale, nisam valjda nizašta sve ono pisao i tražio. Na kraju, kao što sam već i rekao, ostaje stvar verovanja, i najjače činjenice se mogu poricati.
Dakle, da li je neko imao skorije iskustvo sa FSRE (da su mu stigle ili nisu stigle spore)?
Zadnja izmjena: HypnoToad, dana/u 16.05.2014, 22:46, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: Kršenje pravila, potražnja je zabranjena.
Do your research.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Gde početi?

Post Postao/la dr.manijak »

Radi fsre regularno, znam ja par ljudi koji su narucivali i sve, kul, ful baticeeee
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
DaWeed
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 18.12.2013, 21:54

Re: Gde početi?

Post Postao/la DaWeed »

Hvala. Eto i neko da me nije tukao po njušci na forumu.
Zadnja izmjena: DaWeed, dana/u 19.05.2014, 00:07, ukupno mijenjano 1 put.
Do your research.
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Gde početi?

Post Postao/la sometimes »

gde početi? možda u potrazi za novim forumom..... :)) =)) :))

dobronamjeran savjet, što, i tako sve znas sta ti ovdje ljudi kazu, mozda ima u ovom velikom svijetu interneta neko mjesto i za tabe, vidjet ces, svako nadje svoju srodnu dusu ili forum, ali misli da ovaj to nije, ti jednostavno previse znas za nas normalne ljude i zaljubljenike u prirodu....

sretan put, sretna potraga i mozda bolje da se ne drogiras sa nicim ti, mislim da bi moglo imati krive reakcije po tebe i po tebi bliznjima (ako vec nije)

pozz

i naravno, no hard fealings...., peAce
....it didn't make any sense.....
Avatar
DaWeed
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 18.12.2013, 21:54

Re: Gde početi?

Post Postao/la DaWeed »

sometimes ajde mrš. Onako, toplo, od srca. Vidim da nisi ni onu temu o Marihuani skontao, nego si pročitao prvi post i odma pritisnuo "odgovori", a onda si naravno pogledao šta sam drugo sve pisao i odlučio da spamuješ sa svojim govorom mržnje, gde na kraju uvek naravno staviš "ali nema ljutnje, peace". Forum je za sve, i tebi niko ne daje za pravo da nekoga teraš niti vređaš.
Eto, malo sam iskulirao, ali vidim da ima još likova kojim smetam, no, ne marim, tu sam da doprinesem, kao što ste i rekli.
Gledaću da sutra napravim temu o DNP-u, pošto vidim da o njemu bar nema već napravljena tema (Hypno, nemoj da si se usudio, ostavi nešto i za druge :D ), ali bi bio zahvalan onome ko bi mi rekao gde da tu temu stavim. Pozdrav
Do your research.
Avatar
Homunculus
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 06.05.2013, 09:27
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 38 puta

Re: Gde početi?

Post Postao/la Homunculus »

Ne vidim zašto je bilo šta od onoga što je Sometimes napisao govor mržnje. On je samo na najkuluturniji i najljubazniji mogući način pokušao da ti skrene pažnju da ukoliko ti na ovom forumu nešto ne odgovara možeš slobodno da odeš i da nađeš neki koji ti više odgovara. Slažem se u potpunosti sa njim i sa celokupnim njegovim postom.

Vidim da si sam napisao da ovde ima ljudi kojima ti smetaš. Nikome ti lično ne smetaš pošto te niko ni ne poznaje, nama smeta samo tvoje ponašanje koje je najblaže rečeno nekulturno. Odakle ti pravo da dugogodišnjim članovima ovog foruma govoriš "mrš" samo zato što ti se ne sviđa njihovo mišljenje izrečeno na najkulturniji mogući način. Svako od nas bi mogao da se spusti na takav nivo konverzacije naročito pošto je ovo internet i nikakvih stvarnih posledica nema. To je mnogo lakše nego biti na ovom forumu, doprinositi njegovom razvoju na konstruktivan način pa makar i samo jednim svojim postom koji nekome može biti od koristi.

Ja do sada nisam učestvovao u ovoj prepirci ali sam kao član ovog foruma želeo da iskažem svoje mišljenje. Isto kao što ga i ti iskazuješ hteli mi to ili ne.
“Stop consuming images and start producing them.”
Terence McKenna
Avatar
dimitrije
rank3
Postovi: 95
Pridružen/a: 15.12.2013, 19:38
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Gde početi?

Post Postao/la dimitrije »

Ova prepirka izgleda kao balkanizacija psihodeličnog foruma, misliš da nije moguće, dok ne počne da se dešava. :)) Dal ima nešto slično na šrumeriju i ostalim forumima, da se oni amerikanci tamo svađaju i budu na pas mater :))
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Gde početi?

Post Postao/la HypnoToad »

Naravno da nema, amerikanci su civilizirani i kulturni, i na šrumeriju postaju isključivo odrasle i stabilne osobe. :rolleyes:
Nemam pojma zašto se ti osjećaš prozvanim da komentiraš, daj pa pogledaj bilo koji dio nekog takvog foruma, kakve uvrede se bacaju oko najbanalnijih stvari, ja već 4 godine dajem sve od sebe da se ovaj sajt ne pretvori u takvo nešto. Ovo je jedna od rijetkih tema koja je mrvicu izmakla kontroli, ali opet ni približno stvarima kakve se svakodnevno događaju na šrumeriju.
Izgleda da smo postali previše popustljivi prema deliktima...
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
DaWeed
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 18.12.2013, 21:54

Re: Gde početi?

Post Postao/la DaWeed »

Homunculus, i tebi jedno "mrš".
Ja smatram da je najnormalnija stvar da dvoje ili više ljudi imaju različito mišljenje, i odluče da dođu do istine racionalnim argumentima. To što se ja nađem prozvanim i osećam uvređeno, to je moja lična stvar (nekad i pogrešno procenim "ton" kojim je nešto pisano, pa pomislim da me osoba napada, kad to uopšte ne mora biti istina). Ali moramo znati razliku i granicu između "rasprave" (argumentima) i svađe (uvredama), tako da mi nije problem udeliti po koje "mrš" svakome ko pređe granicu rasprave i krene da me vređa ili tera sa foruma (a sa takvima drukčije i ne možeš).
Do your research.
Avatar
advict1
rank3
Postovi: 86
Pridružen/a: 07.09.2011, 17:10
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: Gde početi?

Post Postao/la advict1 »

smaras.. tebi je svaki drugi post mrs,ako si zato dosao na forum zapitaj se malo...
Sad napadas i Homunculus-a koji je sasvim normalan post napisao,niti te je uvredio niti opsovao,a to sto se ti ponasas kao bog pa niko ne sme da ti kaze nesto sto se tebi ne svidja to je tvoj problem.. ne moras da odgovaras,sledi i meni jedno mrs,hvala poz
To fathom Hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic :)
Zaključano