Naručivanje magičnih tartufa putem neta

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Naručivanje magičnih tartufa putem neta

Post Postao/la sometimes »

pa kazu da ce bit lakse iako ne vidinm kako kad ce granice stajati jos godinu ili dvije.....i dalje provodit kontrolu i paziti na nas postene gradjane.... :D
....it didn't make any sense.....
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Naručivanje magičnih tartufa putem neta

Post Postao/la oseloth »

Hoće paziti na nas ali neće biti carine a carina je jedina koja otvara stvari. Pošta iz unije se neće posebno gledati dok će se iz trećih zemalja gledati. No i iz unije naravno može doći do otvaranja velikih paketa. Ali ove male stvari se ni do sada nisu gledale. U najgorem slučaju pojedinac se može praviti glup. Maknuti dokaze naručivanja i reći da je to netko treći napravio. Ime i prezime kao i adresa su javna stvar i daju se iskoristiti.
danieltosaba
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 18.06.2013, 02:05
Ima zahvala: 2 puta

Re: Naručivanje magičnih tartufa putem neta

Post Postao/la danieltosaba »

Da, i ja mislim da igram upravo na tu loptu. Da lijepo narucim i ako pokucaju trojica da se pravim lud. Ima smisla, zar ne?
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Naručivanje magičnih tartufa putem neta

Post Postao/la dr.manijak »

PA naravno da mozes, zamisli da ja znam tvoju adresu i narucim ti kilo opijuma iz avganistana i ti lezis 10 godina zbog toga, to je glupost da mogu da te optuze ako ti stigne takva posiljka, jer onda bi svako svom dusmanu narucio tako nesto.

Ali opet ako se namerace mogu da te provale da si ti narucio, histori pretrazivaca koji se cuva kod tvog internet provajdera, kartica preko koje je naruceno i jos dosta stvari.

Jedan kolega je rekao da ti nemogu nista dok ne otvoris posiljku...

A zar ti nije bolje da ih odgajis kao sav normalan svet, a ne da rizikujes svoju slobodu i dosije jer si mrzovoljan..
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Naručivanje magičnih tartufa putem neta

Post Postao/la Gorda »

S druge lokacije napraviš account i odande naručiš na svoju adresu, i tko može dokazat da si ti naručio? Ali opet, ako te netko želi zakačit, samo će čekat trenutak...

Uvijek postoji shema. :ymsmug:


:smokee: Opalac!
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Odgovori