Crab Grass (Digitaria spp)

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Odgovori
Raziel_nx
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 28.02.2013, 00:35

Crab Grass (Digitaria spp)

Post Postao/la Raziel_nx »

Ok ljudi, prvo i prvo izvinite ako nesto nerazumete ili gramaticke greske itd itd ja sam iz Vojvodine tako da mi je maternji madjarski ali malo pricam i srpski.

Jako puno citam ovih nedeljama o DMT i ima jedan sajt napolje (neznam dali se sme link da stavim tako da necu do sada) gde jako puno pricaju o ovome. Sada vec tesko naci mimosaroot tako da ljudi su poceli lepo da probaju phalaris extract i izgleda da im dobro ide ali ima jos jedan novost sto bi van tu stavio i da vi vidite.

Zove se crab grass engleski, ima kod nas (estern europe) bas puno, upisite u google pa videcete kako izgleda, vec moze to naci napolje, pa na ovome sajtu su poceli i da s tim experimentisu.

Do sada nema bas puno o ovome biljku samo to da ima 5meodmt u njemu.
Nemam puno vremena da vam pisem ali kada stignem kuci danas probacu da procitam te stvari josjednom i da prevedem na srpsko horvatski ili vec sta je ovo.


Josjednom sorry za jezik tesko mi ide ovih danima.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Crab Grass (Digitaria spp)

Post Postao/la Devil'sChase »

Ma sve se razumije, ne brini, baš simpatično :) ... Gle, ima jako puno tih travurina u prirodi, u kojima se kriju magije dmt-a, ali gle, to je sve u nekakvoj beta verziji ekstrakcija, uspije, ne uspije, čuj... Kako kome. Ova tvoja vrsta digitarie, je navodno dobra, no, nije još toliko popularno, mislim da bi se pričalo. No meni je drago da napreduje znanje o ekstrakcijama, iz tih raznih trava i biljaka. Tako si otvaramo puteve, da imamo domaći dmt, pa da jednog dana više nitko ne mora naručivati tropske biljke i slično. Phalarisi npr. su meni otkriće, napreduju ekstrakcije, i mislim da je budućnost u tome jako dobra :) Mislim da bi djedovi i bake bili ponosni da imamo domaće lol :psy
Odgovori