Marihuana i čestost konzumacije

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Odgovori
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

ja vecinom duvam stalno (ni da nemam pauza ali vec godinama vecinom da i onda najcesce fakat puno previse) ali brijem da je dosta vise toga.. jebote kad pogledam malo bolje u zadnje vrijeme mi je nacuganost donjela vise dobrog nego stonerski zivot.. ma neznam jebote.. kad obozavam taj dim.. al svaki dan je isti kad duvas, super, ugodan ali tako slican onom prethodnome a sa rakijom se nacugas jednom kak spada i puff evo ga life-changing experience.. xD

a jos i to pusenje... ono jebiga ko duva sa duhanom, isti kurac ko da pusis cigarete i nakon pauze vec od par dana se osjeti kako se tjelo oporavlja. zato bi i neki vaporizer dobro dosao.. je, je.. fina je klopa sa ganjom!!! al to je fakat ono kad imas cijeli dan slobodan...

a tek wake'n'bake... je istina da je tako finoooooooooooooooooooooo probudit se, oprat zube, otusirat se, skuhat kavu i zapalit.. .ali daj jebote bolje pase izraz roll'n'destroy jer krenit od jutra pusiti je savrsen recept za ostavljati dan u kalupu tog finog dima i ne obacizt nista planirano. sta smo ono trebali radit danas? aha... nastavit duvat xD

jedan frend je nakon 6 godina duvanja sa mozda par tjedana pauze zajedno drasticno smanjio pusenje i kako mi se cini taj potez mu je donio samo dobre stvari..

al ono pusenje ganje je jebeno dobar "social activity" i to je to XD.. tako da vise brijem nastaviti duvat zbog svojih bliznjih nego zbog sebe... :D .. a kad budem zbog sebe pusio to ce biti neki full melt stuff, paki ili tako nesto..
Avatar
Truthopia
rank3
Postovi: 69
Pridružen/a: 06.01.2013, 13:02
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Truthopia »

Evo da Vam ja ispricam moje dozivljaje,oprostite na upadanju u ove stare teme,jer kad ste stvorili forum ja sam klatila po svijetu i nisam imala vremena za tipkanja. :)
Moja prva prasica je bila s 13.god.,i od tada sam pusikala jedno 7.god ispocetka nije to bilo svaki dan,pa u srednjoj skoli je pocelo svaki dan,bila sam pasivna,i kad je pocela era u mom zivotu konzumiranja svega,moja draga mama je znala da pusikam i jednom prilikom je rekla da jedva ceka da mi to sve dosadi,izgleda da mame jako dobro znaju svoju djecu ili je mozda bila vidovita pa je znala da ce mi dosadit.Uglavnom mojoj pasivnosti nije bilo kraja,jednog dana nadem se s ekipicom zapalit nasi uobicajeni rituali,kako sam je motala neznam zasto i neznam kako je pala odluka da necu vise pusit.Smotam je i dam dalje a moji ludaci stoje i gledaju me s cudenjem i ono koji mi je k...bila sam jedna od onih koji se probude ujutro i prvo zapale pa onda idu obavljat sve sta treba...Unatrag godinu dana mi je pocela prasica radit pritisak,nisam bila opustena ko prije,mozak mi je bio pun kojekakvih stvari,umjesto da me opusti,samo mi je ubrzala procese razmisljanja,pocela mi je stvarat lose osjecaje.I dalje sam nastavila pusikat jer sam mislila da je prolazno,ali nije proslo do tog dana kad sam odustala.
Onda je poceo bolestan osjecaj,prestala sam s svime na neko vrijeme,moja pasivnost se pretvorila u hiperaktivnost i jako mi se svidio taj osjecaj,nema vise zatupljenosti,jednostavno sam zivnula,s povremenim tu i tamo konzumacijama shita i dobrih stvari,i eto zadnjih 3.god. nisam nista konzumirala,cak pokusavam prestat i cigarete pusit,alkohol nista,secere sam izbacila odavno,mesa se nemogu rijesit jer je jednostavno zapisano u mojim mesozderskim genima,kruh,tjesteninu,rizu i to sam izbacila...od svega sta sam bila prije pomalo se gubi trag i ostaje u sjecanju moje nekakvo odrastanje uz ruzne i lijepa sijecanja :) Ima samo jedna stvar danas koju bi uzela bez problema i to mom buducem puzu nemoze biti jasno a to su psihodelici :) Neznam mozda je stvar prestajanja pusikanja u tom nekakvom odrastanju,prerastanju ili sta,evo cak je i puz prestao uz mene pusikat :)
Izmakao sam mu stolicu. Nije pao - ostao je da visi!
SantaClaus
rank3
Postovi: 56
Pridružen/a: 11.01.2013, 13:12
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la SantaClaus »

Pusi dok ima :D :cheesy:
slika
Proximus
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 06.02.2011, 16:11
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Proximus »

Ja pušim sporadično zadnjih 9 godina, zna proći i mjesec-dva bez, a zna se zalomit i do dva tjedna svakodnevnog napušavanja (obično preko ljeta). Savršeno mi odgovara ovako i nemam nikakvih "problema" :) Ja nebi nikad niti jedan psihoaktiv konzumirao svakodnevno ili skoro svakodnevno, mislim da bi mi jednostavno izgubilo neku čar i egzotičnost, cijela svrha toga mi je da iskusim nešto drugačije, a ne da to pretvorim u "normalno" pa da mi "drugačije" bude kad toga nema. To su moje preferencije, naravno da svatko ima svoj đir i neka "društvena štetnost" trave i drugih psihoaktiva koji ne stvaraju značajnu štetu po zdravlje uvelike varira od osobe do osobe. Ako ljudi mogu pušit svaki dan i dalje rasturat u ostatku života, super za njih, ako nemogu često pušit bez da ne postanu neproduktivni onda bi trebali malo preispitat naviku.
Ohmu, go back to the Forest. This is not your world.

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la sometimes »

:)) :)) :))

....jednom davno, mislim da sam imao 17-18 godina (sad imam 36) me je jedan stariji gospodin, onda je on imao nekih 40 godina, naucio kako se nabavlja trava i tad mi je rekao:

- kupujes uvijek punu kutiju od cipela i kad dodjes do pola odmah uzimas drugu, da nebi ostao bez naravno :)) :)) :))

i ja se drzim te "poslovice"

:thumbsup:

e da, morao sam se vratit na post i ubacit ovu sliku, mislim da je to iz tih godina, cca.....

slika
....it didn't make any sense.....
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Zeleni Palac »

Lol, 3210 ak se ne varam. Ti usporedjivao vrhove s tim mobom dok sam ja u osnovnjaku slinio za tim istim mobom i pojma nisam imao kaj je vutra... :D
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
Avatar
zicko
rank2
Postovi: 31
Pridružen/a: 29.03.2012, 15:44
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la zicko »

Ajd da i ja nešto kažem na ovu temu.
Počeo sam pušit u prvom srednje.Najviše zbog toga što me zanimalo jer sam radoznao i zbog ekipe.U početku nisam ništa više u travi vidio osim kreveljenja sa ekipom. Prvo je to bilo
jednaput mjesečno ,3 puta mjesečno ,svaki tjedan i onda se svelo na svaki dan. Inače dok nisam konzumiro travu sam dosta brzo planuo na nepravdu ili na neke sasvim obične situacije. Onda sam shvatio da mi je trava pomogla i počeo sam uživati u tome, ali sam opet primjetio da me usporila i otupila. Jednostavno je tak bilo da svaki put kad se vidis s frendom ne imao u planu zapalit danas, on ponese pljugu i eto zapališ.Počelo mi se ne sviđati jer sam primjetio da se moja ekipa nije mogla opustiti i zabaviti bez toga.Spasilo me ovo studiranje jer nisam u pretjeranom dodiru sad s travom i sada mogu praviti poveče pauze od tjedan,dva,tri. Ali volim zapalit da :D
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la oseloth »

Meni provjerenom najbolje do 3 puta tjedno ali umjereno. Samo kad znam da nemam pametnijeg posla. Kad se mogu opustiti. Nemam efekt otupljenosti. Kombiniram satove sa indikama a više volim sativu. Razbistri me i nema o og osjećaja stoned kada ti je sve teško i neda ti se ništa.

Sativa diže no treba naviknuti na njene paranoje kod nekih ljudi. Mene osobno ne paranoira. :-)
merdanius
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 02.01.2014, 16:54

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la merdanius »

Pozdrav ljudi... svi znamo da je marihuana ulazak ustvari u taj svet psihodelije, ne samo zato što nam je najlakša za nabavit, nego je i najlakše odlučit da se proba ista.
Prvu sam probao u prvom srednje, prvi april je bio hahaha, dobro je bilo :D posle sam postao manje više hronični, dok nije usledio dan, pad kući za isto, embargo za sve, jebi ga staromodna familija, i ja tu budem čist 7 meseci :D ali kažem sebi ja ću ponovo, i tu opet počnem, ali batalio sam evo ima dan, mora malo organizam da se čisti :) A što reče psihonaut svaki džoint odbijen, jača volju, tokom tih 7 meseci 162 džointa sam odbio :D hahahah
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Mary Jane. »

Mene zanima zašto se ne sjećamo sna kojeg smo sanjali? znam da to ima veze s prečestom konzumacijom cannabisa ali dal netko pobliže zna zašto i dali ima još netko ko proživljava slično?
Znači ma več par godina se ne sjecam niti jednog sna, kao da ništa nije bilo, legnem i kako zaspem nema me kao da budem mrtav imam filing da sam u bermudskom trokutu to vrijeme :D tu i tamo se sjetim djelica sna ali to tek nakon par dana pa ni sam ne znam dali je od sinoc, preksinoc il tko zna odkad...
btw. Red ako je ovo off topic slobodno prebaci di spada ili obriši. Peoples lipi pozdrav :thumbsup: :thumbsup:
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Odgovori