Marihuana i čestost konzumacije

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Gorda »

Osobno ložim maksimalno, svakodnevno, svjestan da mozda nije dobro, al ložim jer volim...i ne primjećujem da me ometa u obavljanju poslova koje inače moram, a spavam kao beba, ali ne predugo..uglavnom ne preko 6h.

Jednostavno mi se uklapa uz sve sto radim i uzivam u njoj maksimalno. Bilo da miksam muziku, visim s ekipom, putujem negdje...uglavnom mi uvijek rado sjeda...ne opirem se. :smokee:
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la M & R »

Gorda dao odgovor i za mene .... :smokee:
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la oseloth »

Samo da je indika. Od sativa mi više nije dobro. Budem lud i često nervozan. A indika me fino uljulja i adio
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la WEEDetix »

od jutra do mraka s njom se budim i sa njom ljezem i tako vec niz godina i dobro sam radim svaki dan poslje pljuge na posao medu ljude ,citam svaki dan a kad me primi i rekrreativno treniram al tempo pljuge ostaje ist ,samo sto je onda pozeljno imati vise razlicitih strejnova da nebude dosadno i monotono ali i tolerancije radi mislim da nikad necu smanjit jer nema problema koji je nerjesiv kad se ima volje ja sebe vidim ko starca sa dugom sjedom bradom kako u stolcu za ljuljanje pusi veliku đoku :thumbsup:
slika
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la cj80 »

sadio pusio sadim i pusim i saditit cu i pusiti dok me god jah ne pozove na sud a tad juebi ga kak sam si prostrl tak bum i legal.

I DAN DANAS KAZEM DA JE TRAVAQ DROGA KRAVE BI BILE NARKOMANI
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Zgubidan »

Čitam vas i odma sam bolje:) Eto i ja pušim od jutra do sutra. Budim se u 5:20, do 6:20 dvije frule prije polaska na posao. Ako se vozim solo, frula u autu. Ako se vozim s kolegom, frula spremna u slučaju da završim prije s poslom i čekam ga 20-ak min:) Dođem doma, frula, frula, frula, klopa, frula..... U zadnjih 10 godina ima možda 100 dana bez frule. Par godina sam bio skroz zakačen za one glupe "osvježivače prostora". Stvaraju strašnu ovisnost... Zadnjih 6 mj se liječim travom:) Već dugo nisam bio napušen.. Možda umoran, bezvoljan i boli glava od puno trave, ali nisam high. Kad stalno pljugam.. Ali volim travicu..
Osječaj da život prolazi kraj mene prati me već 10 god.. Prvih 2 h na poslu sam mutav... A radim "inteligentan" posao i multitasking na kvadrat mi je u opisu radnog mjesta... Živim u neredu... Trava mi je nepokošena... Trava je loša... Ja volim travu... Ja sam loš?? Ološ??
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Zgubidan »

Jeli i vas pogodila ova balkanska nestašica trave? Zadnjih 5 god mi se nije desilo da ne mogu nabaviti. Do sad! Mislim, može se i sad nabaviti nekaj sitno, ali sve one prave debele veze su prosušile! Koji je to kurac?? I tako nakon 10-ak godina došla su i ta 24 sata bez pljuge! Pa 48 sati bez pljuge! Iako, velim, može se nabaviti lihvarska količina po lihvarskoj cijeni, odlučio sam ne pljugati do prestanka krize. A ko zna, možda i duže :) Uz opću nestašicu motivacija mi je bila kava s frendicom koja je pljugala preko 20 god i pre dvije godine odlučila prestati! Ja tek sad saznao da već dvije godine nije zapalila.
I kak je to bez pljuge nakon toliko vremena pitate? Pa začudo i nije tak loše! Jest da su živci tanki, imam pun kurac vremena, kuća sjaji i blista jer čistim i spremam da ubijem vrijeme, ali nije ni približno loše ko kak sam mislio da će biti! Zapravo, za popravak buđeta i čistu kuću nadam se da će kriza potrajati :)
Gledam praznu teglu, magičnu teglu koja godinama nije bila prazna i velim ženi "konačno ćemo teglu oprati" :)
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Čiča »

Pušio mnogostruke frulice kroz niz godina, svašta nešto veselo i tako to :) Prije jela poslije jela lol
Sada već godinu-dvije s tih količina eventualno popušim 0.1 dnevno.
Nekada je to bilo zloupotrebljavanje sada je iz poštovanja i učenja kroz meditaciju...
Naučio sam puno toga uz ovu dragu svetu biljku.
When i was a youth I used to bun cali weed inna rizla, now I am'a man I use to bun cali weed inna chalwa.Bless!1<3
Eto toliko od mene :)
:ymhug:
[media]link[/media]
Avatar
s4ha
rank5
Postovi: 161
Pridružen/a: 04.06.2014, 18:34
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la s4ha »

Skriveni sadržaj
Za pregledavanje skrivenog sadržaja na forumu, trebaš se prijaviti.
The men is now the victim of it's own technology,
the victim of it's own life; instead of being in control of it.
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Zgubidan »

Dobro zboriš, ali ja se ne mogu kontrolirati. Ili sve ili ništa! Nezamislivo mi je imat a zapalit 1-2 dnevno. Kad sam počeo pušit (cigarete), prvi dan sam popušio 10-ak, drugi dan kutiju. I od onda mi je kutija minimalac...
Da, trava ne puca, više ne pamtim kad sam bio napušen, onaj high s poluzatvorenim i krvavim očima. Trenutno sam zahvalan i ful optimističan kaj se nema jer mi je to jedina opcija kontrole, kad samokontrole nema... Cilj mi je prestat pušit, a i to je bilo nemoguće kad sam pušio travu..
Nemam pojima... I ja brijem (il sam brijo, sad ne znam kaj brijem) pljugat do kraja života, ali me jebe ta neumjerenost. Takvih sam problema imao i s alkoholom, nemoguće mi je bilo otić na jednu pivu... Litra vodke dnevno mi je bio normativ... Pa je bilo apstinencije od alkohola po godinu dana, pa se opet jedna čašica razvukla na par mjeseci pijanstva.. Mislim, nikad nisam bio alkoholičar, nije mi falilo (trava i cigarete mi fale), samo nisam znao stati. Ne znam kad i kako, nekako usput, postao sam "normalan" pa mogu na tu jednu pivu bez druge i treće.... E kad bi mi to išlo s pljugom, bilo bi idealno...
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Odgovori