Marihuana i čestost konzumacije

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Čiča »

Stvar je u tome što ono čemu se najviše odupireš najdulje i opstaje, barem sam tako pročitao negdje a bome i osobno iskusio u mnogočemu.Lijepo se opustiti i pustiti da stvari idu svojim tokom...Ako uvidiš da ti nešto ne odgovara tj. smeta na neki od načina polako se kreneš prilagođavati malo drugačijim okolnostima i to nešto se lagano iskorjenjuje.Nadam se da sam barem djelomično uspio prenijeti svoje misli u tekst :)
Jednom mi je frend rekao kako je lijepo znati iz kojeg razloga piješ ili pušiš.Svaku frulu, cigaretu, a i čašicu alkohola.Jel to iz užitka, potrebe, dosade iličega već sve ne.Onda je puno lakše dogovoriti se sam sa sobom tj. što bi rekli na zelenu granu :)
Avatar
s4ha
rank5
Postovi: 161
Pridružen/a: 04.06.2014, 18:34
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la s4ha »

Skriveni sadržaj
Za pregledavanje skrivenog sadržaja na forumu, trebaš se prijaviti.
The men is now the victim of it's own technology,
the victim of it's own life; instead of being in control of it.
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Zgubidan »

A gle, u dublje razloge mislim da ne valja ulazit jer sam se posložio jako dobro (mogu zahvalit gljivama). Djetinjstvo kakvo je bilo, bilo je, daleko od idealnog ali mislim da nevalja krivit starce za sve.. Uglavnom, veliku većinu svojih demona sam satrao. Daklem ostala je samo navika. Moja misao kad dođem doma s posla je: Bio je naporan dan, 8h sam proveo negdje gdje ne želim bit (iako mi je posao odličan, živcira me da moram, ne kad ja želim, nego kad to drugi žele i živcira me cijeli koncept ovog ropstva) i jebo majku ako neću zapalit kad dođem doma! Pa to mi je jedina nagrada! Zapravo, na kraju ostaje navika i to je to.
Ali eto, ne fali mi, sunce sija, prekrasan je dan, gotov job za danas, ma život je genijalan :D
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
Isflekani
rank2
Postovi: 38
Pridružen/a: 15.04.2014, 14:02
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Isflekani »

"Duvam mozda vise nego sto bi trebalo, ali ko ce ga znati u picku ga jebalo"
:D :psy :delicious:
Guybrush Threepwood
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Red »

Meni pljuga nekako pofali.
Sada nakon 4 mjeseca, ne mislim niti razmišljam o tome, niti mi treba, ALI navečer sam imala ritual gledanja filmova uz pljugu, i sada mi je to nedorečeno bez pljuge. a i zaspala bi ko top, pa kad sam prestala nisam mogla bar tjedandana normalno zaspati.
I sada, sama sebi prebacujem, kako to da ja koja toliko volim gledati filmove više filmove ne gledam? :blinkk: Kakav se to krivi spoj desio u mojoj glavi da sam totalno izgubila interes. nema pljuge- nema filma. i sada eto ne gledam ništa, čitam knjige navečer. To mi je nekako puno interesatnije i uspava me fino :P

Što je najbolje nikad nisam bila neki hevij juzer, duvala non stop, pretjerivala, ono navečer uz film, to je bio moj porok, moja navika. to mi jedino nedostaje #-o
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Čiča »

Isflekani je napisao/la:"Duvam mozda vise nego sto bi trebalo, ali ko ce ga znati u picku ga jebalo"
:D :psy :delicious:
E znaš šta, dobro si me nasmijao.Hvala ti :)
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Čiča »

Duhan je po meni također posebna i korisna biljka koju je lijepo poštivati.
Šamani kažu kako je on 'dijete' ayahuasce.
Duhan privlači spirite.Kanabis je također meni sveta biljka koju respektiram uz naravno magične gljive bez kojih mnogošto nebih naučio o moralnim vrijednostima i smislu života, poštivanju, ljubavi i sreći, svijetlosti.
Svaka biljka koja 'šeta' planetom Zemljom ima svoju svrhu življenja i može itekako koristiti čovjeku u njegovom životu.
Najćešće baš onih kojih ima u izobilju u našem okruženju ne koristima niti im znamo ime, a itekako su korisne.
Ukratko, osobno naučih da respektiranjem i pravilnom upotrebom možemo dokučiti prave ljepote i vrijednosti u životu.
Uvijek ću se sjećati riječi jedne drage žene koja reče: Što god da radiš čini to ponizno.
Zadnja izmjena: Čiča, dana/u 22.04.2015, 18:16, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Zgubidan »

Uf, nesanica... Mogo bi knjigu napisat o tome! Po noći! :) Danas sam na poslu zakljucao tri puta do 10h! Uzeo sam godišnji sutra i preksutra jer spavam 3h po noći i totalno sam zombie. Pitao me šef u šali danas: Kaj se drogiraš? Ja reko ne, prestao sam! Nije skužio spiku :) A ludi snovi.... Ja ne sanjam, zbog trave. Sad!? Tolko stvarnih snova! Probudim se po noći 10-ak puta u tih 3-3.5 sati spavanja.. Za popizdit! Inače preko dana je sve super, ali noći su grozne...
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Čiča »

Red je napisao/la:Meni pljuga nekako pofali.
Sada nakon 4 mjeseca, ne mislim niti razmišljam o tome, niti mi treba, ALI navečer sam imala ritual gledanja filmova uz pljugu, i sada mi je to nedorečeno bez pljuge. a i zaspala bi ko top, pa kad sam prestala nisam mogla bar tjedandana normalno zaspati.
I sada, sama sebi prebacujem, kako to da ja koja toliko volim gledati filmove više filmove ne gledam? :blinkk: Kakav se to krivi spoj desio u mojoj glavi da sam totalno izgubila interes. nema pljuge- nema filma. i sada eto ne gledam ništa, čitam knjige navečer. To mi je nekako puno interesatnije i uspava me fino :P

Što je najbolje nikad nisam bila neki hevij juzer, duvala non stop, pretjerivala, ono navečer uz film, to je bio moj porok, moja navika. to mi jedino nedostaje #-o
To što kažeš, ne fali ti.Ne fali ti, ako je to kao što meni znalo biti, ali jednostavno kad nešto voliš onda voliš i koliko god vremena prođe neduvanja ili duvanja uvijek ću to voljeti ili da se bolje izrazim, uvijek ću ju voljeti.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la antoniopavaroti »

preporodio sam se otkad ne pušim..i udebljo ..uh to baš ne valja ali bolje i to nego po dve kutije dnevno kolko sam duvanio . Ma , super se osjećam . A proba sam par puta prestati ali nikako nije išlo , i onda sam se ponovo počeo baviti intenzivno sportom pa mi je cigareta smetala za pluća ..Jednom sam cjelu kutiju bacio i reko više neću pušiti . I gotovo. prošlo deset godina od tad , ...ma kakvo su zlo te cigarete ..užas.
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Odgovori