Marihuana i čestost konzumacije

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Odgovori
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Red »

Zgubidan je napisao/la:Ja ne sanjam, zbog trave. Sad!? Tolko stvarnih snova!
i meni se isto desilo, od kada sam redovito duvkala, nikakavi snovi, ma ništa čega bi se ujutro sjećala.
Sada, pa sada gotovo svaku noć sanjam nešto blesavo. Ok, mog dragog uvijek nešto proganja, pa se probudi sjeban. mene ne proganja ali je često neka apokalipsa, napadi treće vrste, ili neke nebuloze, ali ne uzrujavaju me snovi, već se ujutro smijem kakve gluposti sanjam. Zbilja bizarni snovi, pa mi u biti drago da su mi se snovi vratili tj da ih se sada sjećam.

smeta mi samo što se budim često preko noći, što jer moram pišati, što jer mačka hoće vani, što jer pas želi na krevet, što jer dragi hrče... čujem valjda mrava kako šeta po podu. Tako da se osjećam kao da nikada ne spavam kvalitetno, čvrsto i duboko.

kad sam duvkala zaspala bi ko top i ne bi se budila dok me budilica ne bi probudila, ne znam zašto i kako ali je tako bilo...
No, da se razumijemo, godi mi ovo čišćenje. :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Zgubidan »

Hehe i mene zajebavaju mačke i psi :) Al su nam peseki istrenirani da nejdu na krevet, zapravo imaju svoj:) Neku noć me mačka probudi u pola 1, ona bi van. Dižem se i uz gunđanje ju puštam na balkon. Zaspem i sanjam da druga mačka hoće van. U snu otvaram prozor i izlazi ona. U tom trenu izleti i ova prva mačka koja je već vani! Kak je u kurac sad opet unutra?? Sanjam da se dižem provjerit balkonska vrata jer brijem da ih nisam dobro zatvorio. Spletem se u deku i padnem kraj kreveta. (sve to sanjam). Pokušavam se dići al me neko drži za potiljak i neda mi. U tom se trenu budim. Ništ mi nije jasno! Kak sam sad opet u krevetu??? San je bio totalno stvaran! To je bio prvi san.. Ovu noć sam sanjao da se svađam s dragom jer je luđakinja dala pretapicirat auto za 10000kn! A auto smo platili 20000! Opet tak stvarno da sam bio čangrizav i ljut na nju i dok sam se probudio :) Prvo kaj joj rekoh ujutro je bilo "pa ti nisi normalna" :)
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Red »

“Off Topic”
:ymdevil: =))

ovaj jedan pas ide na krevet, dok sam spavala na podu, nisko, uvijek bi se tijekom noći uvalio pa je na tome ostalo (sada ima 11 god, navika je navika a kako ga kosti bole pa ne može skakati baš onda krene cvilkati kraj kreveta, spusti se piti vode pa kad se vrati ne može gore)
Drugi ima svoj "bazen" pa spava dolje. Mačka je u fazi "idem po kvartu i brusim" pa ga sva sreća nema jer obićno oko 2-3 a.m. on uvijek hoće van i pila živce.

a snovi da... bizar, sanjala sam da neki naš frend pita mog dragog, A daj, ajde mi odradi felacijo? =)) kažem ujutro dragom, nemoj se ljutiti ali to sam sanjala hahaha preludo
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la antoniopavaroti »

mislim da je životinjama mjesto napolju , u prirodi , to je njihov prirodni ambijent , one trebaju biti u doticaju sa zemljom radi izjednačenja energetskog potencijala . Osim toga , prijatelj veterinar mi je rekao da u životu nije vidio psa ili mačku koji nebi imali nekog parazita i da je to njihovo prirodno stanje bez obzira na cijepljenja i higijenu ili neznam šta drugo . Kasnije , kad sam dobio djecu , bilo mi je ružno gledati da mokre ručice na koje se nahvatala mačja dlaka pokušavaju staviti u usta . Zato sam iz preventivnih razloga životinje izmjestio iz kuće .. i nisam se nikad pokajao zbog toga ... a ni one. Svi oni koji imaju malu djecu mislim da se slažu samnom . Kad sam vidio po ćemu mačka i pas , sve staje i hoda i takva ulazi ... šeće po kući, zgrozio sam se . Ne , hvala . Volim životinje ali svoje zdravlje volim više . Naravno , nije nužno da se fakat mora oboleti zbog životinja ali ja ipak poštujem njihovu slobodu a i moju ...Nisam pobornik nikakvih kučnih ljubimaca i njihovo držanje u kavezima i krletkama ,bez obzira na "ljubav" koju im mi pružamo ili mislimo da je naš pojam ljubavi adekvatan njihovom ? Neznam , ne izgleda mi to u redu držati ih zatvorene..jedino što životinje imaju je vlastiti život i sloboda , pa ako im se ona oduzme šta im ostaje? I otkud nam pravo raspolagati tuđim slobodama i životima ?
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Zgubidan »

Pa za ovo s higijenom se slažem, s ostalim ne. Naši peseki su svi redom iz azila i da nisu kod nas nebi ih ni bilo više. Mačke nađene ko mali odbačeni miceki koji sigurno nebi preživjeli da ih nismo sklonili s ceste. Ne držimo ih prisilno unutra neg sami navaljuju unutra. Kad oće van, puštam ih van. Nekad ih i tjeram van. Vole spavati u kući. Pa filozofski gledano, ograničavao bi im slobodu da ih ne puštam u kuću.. Imam ljubimce jer čistim govna za stokom od ljudi koji se neodgovorno ponašaju i olako shvaćaju život. Da, psima je "kavez" dvorište, ali kaj da ih pustim na ulicu da lutaju? Mislim da bi tek to bilo neodgovorno. A i završili bi ponovo u azilu ili pod kotačima auta.. Ni jednog psa ni mačku koje imamo nisu tu jer smo ih htjeli nego jer je bila opcija ili život tu ili smrt...
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la antoniopavaroti »

..nisam mislio na to i takve slučajeve o kojima ti pišeš i koje ti imaš .Te životinje koje se slobodno mogu kretati i po volji birati staništa su slobodne ..Spasiti život nekoj od njih udomivši je, sigurno je plemenito kao i spasiti bilo čiji život .
Prvenstveno sam mislio na one koje su zatočene u kavezima i krletkama i koje mi tako zatoćene i kupujemo pa onda imamo opravdanje u smislu " ako ih pustimo iz kaveza stradat će od zime ili nečeg drugog" bolje im je u kavezu . Naravno da je to neispravno razmišljanje jer mi svojom kupovinom potenciramo i stimuliramo lov na te životinje . Jednom kad su uhvaćene i izmještene iz svog prirodnog staništa ispada da im je bolje u kavezu nego vani .jasno je da jedna papiga , naprimjer, ne može preživjeti vani u Hrvatskoj , pogotovo zimi .. A što se tiće higijene i opasnosti koje držanje ljubimaca nosi to je evidentno ..mnoge bolesti skrivaju se u i na njima ... a ako su u blizini i mala djeca svakako treba biti dodatno oprezan . Jasno , to ne znaći da ih ne treba voljeti , naprotiv , no nužna doza opreza je potrebna ..eto, samo toliko .
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Zgubidan »

A onda se slažemo :) Totalno me moronski da netko voli golubove pa ih ima stotine u kavezu. I to za papige je dobar primjer. Za mene su i zoološki vrtovi teški kretenizam i čista objest. Neki kažu da je poučno, pa idu klinci na školski izlet u zoo. Siguran sam da nebi bio ni gluplji niti bi manje volio životinje da nikad nisam vidio slona ili majmuna uživo... Joj sad si me sjetio, ko klinac sam našao vrapca, skroz malog i kako nisam vidio gnjezdo iz kojeg je ispao, uzeo sam ga doma. I hranio sam klinca i bio mi je totalno zakon. Nosio sam ga na ramenu ko gusar papigu. I odletio bi i vratio se. Ja sam ga naučio letjeti :) Sve do jednog dana kad je na susjedno gradilište sletjelo jato vrabaca. I kad je odletio u jato, znao sam da se neće vratiti. I nije mi bilo žao. Nisam ga ni čekao. Zapravo me sad čudi kak sam mirno i spokojno prihvatio spoznaju da se neće vratiti jer sam bio klinac od 7-8 godina. Al znao sam da je sa svojima, dovoljno velik da preživi i da tamo pripada. Sad mi suza krenula :)
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Odgovori