Marihuana i čestost konzumacije

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Red »

zavisi od marimahune, od neke ni ne razmišljam već vegetiram praznog pogleda u daljinu a od nekih dizalica samo takva. zbilja zavisi... ali naravno, česta konzumacija ne daje baš smijalicu i dizalicu svaki dan, nažalost ne, ali kao što sinnerman kaže, nakon duže apstinencije zna fino raditi, no opet zavisi što se puši :psy

Tko mota kada se mota? :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Devil'sChase »

Vegetrianje praznog pogleda u daljinu na indiki jest sve što i treba čovjeku... Naravno osim kad je bal, onda nek je bal, sativa upada.

Apstinencija? Kaj ćete držati uskoro politički govor pa si pripremate diiferencijalni pravopis politizirajućeg govornog načina radi postizanja interfericijalnog polimeriziranja s nadležnim tijelima uprave za odnose s javnošću???

Daj čil aut pričajte prirodno :psy
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Zeleni Palac »

Pitao sam jer me vise uopce ne hvata smijalica, definitivno ne kao u pocetku kad bi pocelo i nebi prestalo dok ne pocne cijelo tjelo bolit. :D
Al ajde, pripisujem to vlastitom osobnom razvoju i sazrijevanju lol
I da, definitivno mi ima bolji efekt rijedje pusit manju kolicinu nego cesce i vece kolicine.
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la sinnerman »

@ Zeleni palac, nema smijalica kao kada imaš 16 pa do 20 i koju, ali kad netko spusti koju dobru foru zna bolit tijelo do raspada.

@ Red, kad se puši motam ja, najčešće. Draga ne mota nikada, a i frendovi mi prepuste čast jer motam na list i otkidam višak papira pa se ne osijeti toliko rizla dok pušiš.

@ Devil's Chase... a znam da ćeš mi sada prigovoriti nešto stila, šta sad treba raditi filozofiju od motanja i pušenja.... stoga unaprijed se ispričavam.... =))

No hard filings...... :x
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
Stone
rank3
Postovi: 51
Pridružen/a: 18.12.2010, 09:10
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Stone »

Motam sama sebi i najcesce i pusim sama, par puta mjesecno. Onda odlutam u neke dubine i visine i shvatim i povezem puno toga, imam samo dobra iskustva, masu a-ha momenata i smijanja sa samom sobom.
Volim zapaliti i u dvoje, ali ne sa bilokim jer se lako povezem na tudje tripove, a sa nekim ljudima mi to ne stima.
Volim zapaliti sama jer tako mogu kontrolisati najbolje koliko pusim, biti opustena, a meni su dovoljne sitne mrvice. Ako je tu drustvo i neko drugi mota, onda se obavezno oduzmem i baljezgam bezvezarije @-)
Kratko sam s bivsim pusila svaki dan, i skontala da mi to ne godi. Bila sam usporena i nigdje, bilo mi je strasno dosadno (-|
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la mr. gljiva »

Smijalica...dogodi se,pogotovo baš kad netko odvali zezanciju :ymapplause:
Vjerujem da se život može balansirati svakodnevnom konzumacijom,ali isključivo vlastitom mahunom, po mogućnosti vanjskog uzgoja. Uvijek je dobro imati i 2-4 sorte da se može neka indikuša presjeći trip sativom :D Pod svakodnevnu konzumaciju podrazumjevam samo navečer 3 kaliksa od svake na vaporizator (0.12g bilo pojedinačno svaka sorta ili koktela kak ih volim zvati) i to je to :)
10g potraje dva mjeseca bez nekog jačeg pretjerivanja...
Trenutno sam ugažen da već 15min pišem sa slušalicama na ušima bez ikakve muzike...toliko mi je tiho u glavi da je zapravo preglaaasnooo =)) i mogu vam reći...dugo nisam pušio sličan "inspiration" kinda high ;)
Nije bed motat jer sam skužio tokom ranijih godina da se uvijek skupi ekipa od 5-6 ljudi i samo jedan zna motat...i to je znalo ispadat jako loše. bolje se naučit socijalnu vještinu jer uvijek postoji šansa da ti naleti neka zgodna ženska na partiju neovisno kako izgledaš i žicat: "Bi smotao jednuuu (duhan)??" :ymdevil:

i da..pišem post zadnjih 27min :D :ymparty:
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Devil'sChase »

E, meni takoder kao i Stone trebaju onak mrvice da se zgazim, unatoč tome što mogu puno popušit, ali 3 kaliksa??? To je veličine ovoga: III, eto tri kaliksa? I ti se od toga zgazis i pises post 27min, svaka čast gljiva :thumbsup:
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Red »

:ymdevil: kako motam duvan dugo dugo godina, onda nekako motanje ide pod normalno. pa tako često (skoro uvijek) ja motam, za sebe, za druge, za grupu, velike ili male, tanke ili marlijevske, motanje brzo i efikasno. Mnogi ovdje koji su zapalili samnom znaju to :cheesy:

Ponekad bi i ja voljela da mene dočeka pljugica fino smotana, ali pošto to nije tako onda rađe preuzmem motanje nego da mi netko čevap smota gdje ispada filter, rizla se odljepljuje, dim ne ide glatko. Onda je to užas živi.

npr. =))

slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Gadgadni
rank4
Postovi: 105
Pridružen/a: 06.06.2010, 10:53
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 40 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Gadgadni »

Baždaren sam na minimalno 2 dnevno i tako vec 18 punih godina....imao sam jednu stanku prije nekih 4-5 godina od tjedan dana i to samo zato jer nisam imao niti ja, niti izgleda citava galaksija taj tjedan.
Bila mi nervoza taj f.ck..g prvi dan, nakon toga laganini...samo sto mi je bilo dosadno sjecam se....
..
'The world is a dangerous place, not because of those who do evil.
but because of those who look on and do nothing' ~ Albert Einstein
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la sometimes »

ja ustvari volim motata i cesto motam, bilo gdje jer uglavnom volim imat sa sobom i zapalit u svakakvim situacijama ali isto tako volim kad me doceka smotana i jos kad me iznenadi neko od frendova pa napravi stvarno, kako mi kazemo raketu......,hmmmmmmmmmm, da,.....ipak to je rijetko jer uglavnom puse manje od mene pa se oni napuse, a ja ne, i zato uvijek u biti dobro dodju pauze da se ustvari mozes napusit opet :)) :)) :)) jednog dana :)) :))


:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Odgovori