Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
krticaff
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 11.02.2014, 22:39
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la krticaff »

Istina je da je rizik naruciti ali voli covjek sve da proba !
Sada nisam planirao nista da narucim ali ako sta bude u skorije vrijeme naravno da cu se konsultovati sa osobama sa ovog foruma. LP
Sheriff
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 10.01.2014, 16:17
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtovi

Post Postao/la Sheriff »

Kupovina Ayahuasce i Absintha?

Pozdrav!

Zanima me kupovina tih pića. Na Artemisia Absinthium d.o.o moguće je kupiti absinth, mada ne znam koliko je on legalan kao što trde. Sve ljude koje znam kažu da je ilegalan (mada to većinom jer pretpostavljaju), pa ako netko baš zna zakonski propis jer mislio sam nabaviti (ps: ima li malo jeftinije, jer opet ako je legalan, ne bi trebao biti 300+ 0.7L)

Gdje se može nabaviti nešto slično ayahuasci, a da je legalno i da ima neke slične efekte; malo halucinogeno - više nego absinth kojeg moraš uspijet popit, a i trip nije ugodan (osim zabrijavanja da vidiš ljude, a nema ih - na maturalcu u Českoj, ludo mi je bilo i još 2 dana ujutro nakon ubijanja glasovi u glavi i neke čudne situacije tipa; sjedio sam u busu i gledam vani, mičemo se i primjetim ja šaht, mi se mičemo, a šaht stoji haha).

Znači, zanima me koliko para da dam za absinth i je li ilegalan mada brijem da je legalan od 2009? I ako ima nešto slično ayahuasci, ili nju di se može nabaviti u susjednim državama (gotovo svugdje je legalna i u EU i u svijetu, ne vidim zašto ovdje nije) ili čak ovdje.
Mislio sam naručiti 0.5, 0.7 onako za novu godinu da si imam, a da nije absinth jer usta mi spali i kad ga pijem, još 2 litre kole moram popit da mi usta budu ok... neki dobar webshop gjde bi mi poslali iz npr slovenije, italije po nekoj ok cijeni.

Hvala ljudi!
:D.

P.S: Zanimaju me kakvi su vaši tripovi od ayahusce ili absintha (specificirajte šta ste pili ili mješali); kako izgleda bad trip, kako izgleda good trip, kakvo je tijelo; mogu li hodati, povrača li se od malih količina i usporedba s marihuanom me zanima; koliko je bolje/lošije.
SEED
rank3
Postovi: 58
Pridružen/a: 14.03.2011, 20:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la SEED »

Mislim da su kod absintha halucinacije uzrokovane konstantim ispijanjem većih količina pića kroz duže razdoblje i zbog velike količine alkohola konzumenti lako postaju teški alkosi i zapadaju u delirična stanja,ne vjerujem da u absinthu ima išta psyhodelično i ako ima nemože se primjetiti nikakve psyhodelične efekte,od absyntha se možeš samo jako brzo napiti tako da ne znam zašto je stekao tako veliku popularnost,vjerojatno zbog zabrane kako kažu zabranjeno voće... ako želiš psy piće uzmi bocu vina i par šaka isjeckanih gljiva,stavi ih u vino na par tjedana i zatim procijedi vino i stavi ga na stol kada dođu gosti i iznenadi ukućane i goste sa psyhodeličnim efektima čarobnog vina i imat ćeš bolju zabavu nego sa absinthom :thumbsup:
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la HypnoToad »

Pelin je sam po sebi definitivno psihoaktivan, sad koliko se to može nazvati psihodelijom baš i neznam, ali ima izražene efekte, ne potpuno ugodne. A pravi absinth isto ima značajno drugačije djelovanje od običnog alkohola.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
medoslav
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 27.07.2014, 17:01

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la medoslav »

Što je s naručivanjem kore korjijena acacie confuse iz EU. Jel opasno, pogotovo sad kad smo u EU i kad se pošiljkke (pisma) ne otvaraju?
poljoprivrednik
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 18.05.2015, 17:30

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la poljoprivrednik »

SEED,na koje si konkretno gljive mislio da se stave u vino? :-D zanimljivo mi je to, da ih ispresečem kad popiju haha
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la Zephyrus »

Growshop Zagreb - neprofesionalni, lažljivi, ne javljaju se na upite.

Hidroponika Beograd - profesionalni, uslužni, fleksibilni.
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la antoniopavaroti »

Zephyrus je napisao/la:Growshop Zagreb - neprofesionalni, lažljivi, ne javljaju se na upite.

Hidroponika Beograd - profesionalni, uslužni, fleksibilni.
...a tko se to ljuti Zephyruse , tko?
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la Chegi »

Citam vesti i naletim na clanak,ne tako nov, ali ne ni tako star...


http://www.blic.rs/vesti/hronika/iz-hol ... om/szqefdc
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la HypnoToad »

Pa kad je idiot naručivao spore u bočicama sa špricama iz headshopa... To je još gluplje nego naručivanje growkita... Još lijepo veliko piše Psilocybe cubensis na njima... Mogao je bit siguran da će to carinicima biti vrlo zanimljivo.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori