Najbolja magična biljka koju ste probali?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la pecurko »

Rekao bih Salvia... a opet i ne bih, rekao bih i Datura a opet i ne...
Ova prva me odvojila od sveta i tela...
Ova druga me podsetila ko sam i nije htela da me vrati u svet...

Sve treba sagledati iz raznih uglova(kutova): skoro sam pio čaj od maka i bilo je lepo, sve je jebeno lepo, baš onako lepo =p~ , a ja znam da Svet nije lepo mesto...zato opijati NE.
Baš iz tog razloga volim bol i strah,koji nose dve pomenute gore,jer me prodrmusaju iz korena, a kad se ipak vratim sa tog puta čini mi se da sam uradio nešto dobro za sebe...

Mara... je bez konkurencije, ali ona mi je lek...ko zna da li bih ikada zaspao da nje nema :ohnoo:
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la HypnoToad »

Pričali smo prije o kratomu, naša mladež je sve više upoznata s njim i naručuju ga preko interneta, pa mi stvarno nije jasno, kako to da još nije ilegalan??? Kod nas je ilegalno sve što ima potencijala da bude psioaktivno, dobro da dućani još uvijek muškatni oraščić mogu prodavat...
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

Psychonaut je napisao/la:U kakvim dozama konzumira kratom, i sa kakvim zeljenim efektima?
Sorry tek sad sam skuzio da si to pitao. Iskreno nisam siguran koja je bila doza jer je to bilo poprilicno davno i konzumirao sam ga samo 2 puta. I moram priznati da sam bio poprilicno iznenadjen iako sam konzumirao neku srednju dozu po preporukama na netu a s obzirom da je ovo supstanca poprilicno opijatskog efekta nisam puno ocekivao zbog njene legalnosti. Jer se u pravilu najgore gleda na takve supstance. High je odlican, mix nekog ne bas euforicnog i ne vrlo snaznog ali toplog, ugodnog opijatskog higha uz istvoremeno lagani stimulirajuci efekt.

Kratom je u odnosu na substance ciji bi konzumenti mogli posegnuti za kratomom cak sigurniji i manje adiktivan no i zapravo dosta skup ako bi se usporedjivao neki intenzitet higha. Tako da je ovo substanca koja bi sama tesko pomogla vecini opijatskih ovisnika. Iskustvo na kratomu se u velikoj mjeri razlikuje od iskustva na pravim, u klasicnom smislu, opijatskim i opiodskim substancama. Na srecu i sama adiktivnost je znatno manja.

Ukoliko nemate svjeze lisce ili ekstrakt, tj. imate suho lisce preporucam da ga pokusate konzumirati samljevenog i u jogurtu, meni se cini da je ta metoda mozda malo efektivnija nego caj.
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la sometimes »

aaaaa, htio sam pitati, kad se npr. taj kratom naručuje iz vana, da li se moze platiti sa ovim nasim obicnim bankomat(maestro) karticama ili se mora imati neki devizni racun ili sta ti ja znam????

ako netko mozda ima iskustva......
....it didn't make any sense.....
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la mr. gljiva »

Prijatelj je naručivao nekaj pod zadnje izvana i samo bi otišao u banku i uplatio na IBAN račun (ak se ne varam),provizija 30-40kn. Koliko sam ga razumio ne treba ti ni devizni ni kartica, samo dođeš sa komplet podacima tvrtke/dućana i ona to sve pretipka i uplati ;)
skuliran do jajc :thumbsup:
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la shroomko »

HypnoToad je napisao/la:Pričali smo prije o kratomu, naša mladež je sve više upoznata s njim i naručuju ga preko interneta, pa mi stvarno nije jasno, kako to da još nije ilegalan??? Kod nas je ilegalno sve što ima potencijala da bude psioaktivno, dobro da dućani još uvijek muškatni oraščić mogu prodavat...
Mislim da naši samo kopiraju što radi USA i EU. Biti će kratom legalan još neko (kraće) vrijeme. Evo dobar članak o tome:

http://www.thestranger.com/seattle/the- ... d=13321119
Proximus
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 06.02.2011, 16:11
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la Proximus »

Iako sam imao samo tri iskustva, morao bih reći Salvia, makar su gljive odmah iza nje (makar ne bile biljke jel).
Ohmu, go back to the Forest. This is not your world.

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la sometimes »

možemo probat, meni dolazi prijatelj s platforme i nosi sjeme, trebao je bit kratom ali ipak je samo sjeme kratoma pa idemo sadit, javim se kad dodje pa ti posaljem koju....

...jedino me brine koliko let ćemo imet kad to zraste.... :301:

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la sometimes »

:)) :)) :))

more vršnjaku moj, racunaj na sjeme.....

a ako nis, kad budem jak i bogat, cu poc na bali po taj kratom :D
....it didn't make any sense.....
MacKenzie
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 05.05.2012, 17:44
 pohvaljen: 2 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la MacKenzie »

Red je napisao/la:Psychonaut tebi bi trebala neka sativica definitivno, indike te baš znaju izstonirati ko budalu, pa nisi za niš. Ovo što uleti je živi užas dok ne probaš nešto svoje, pogotovo sativicu.

razlika je stvarno drastična ako možeš testirati sa nekom finom travom. npr. meni je uvijek fora ako imaš i jedne i druge. i npr. zapališ neku indiku, tijelo ti se razmili, kapci padnu, glava u magli a onda zapališ neku sativu i bum odjednom priča, veselje, ludilo :ymparty: pa si kombiniraš hahaha

Zahvaljujem svima na ovom objašnjenju između indice i sative... Tačno je da u većini slučajeva naletimo na indicu, pogotovo mi što ne uzgajamo.
Imam sličan problemčić kad me indica dohvati, totalno sam stoun, misli me zakucaju da nekad ne mogu ni riječi izustiti... Naleti tu i tamo poneki ludi hibrid, pa onda nastaje nosanje gore-dole... parabole i hiperbole... zna biti stvarno ludo!

Jedina jača stvar što sam probao je neki haš u Barseloni, vjerovatno Maroko Zemljo Obećana! :D Energija i veselica, pomalo dezorjentacija ali više uzrokovana hiperaktivnošću nego stondiranju! ma vrh! :cheesy:

[media]link[/media]
Odgovori