Najbolja magična biljka koju ste probali?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
Leo montes
rank3
Postovi: 70
Pridružen/a: 03.11.2010, 10:39
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 20 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la Leo montes »

sinnerman je napisao/la:
A najbolje od nje je to što, kako kaže Forrest Gump "Life is like box of chocholate, You never know what you're gonna get" =))
Lijepo si se sjetio :)

Al malo je apsurdno da ta bombonjera kosta vise nego zlato :eevil:

Heh zlato... sad mi je palo na um... mozda kako su naftu u pocetcima nazivali crnim zlatom , srce mi igra na pomisao da ce doci era zelenog zlata :x
Nature will persist without us. Will we without her?
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la sinnerman »

Ja kao klinac nisam konzumirao travicu jer je nije bilo, onda je proradila meka granica i "hercegovačka" travica dolazila kao alva...
Sjećam se da je 100 đija bilo 600 kunica, ali ako nisi imao sreće mogao si od sjemena u tome zasijati 1 ha =)) =))

Danas dobiješ više manje sensimilia ali j... kako skupo

Ali kada ti netko pokloni nešto vako dobro, jao pušiš, znaš da si napušen a funkcioniraš totalno normalno....
Marokanci ga valjda rade od sative :D
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la dr.manijak »

O, da pomesao sam ga sa KHAT-om.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la Mary Jane. »

Osobno nisam baš konzumirao mnogo magičnih biljaka ali s Cannabisom sam dosta dobro upoznat, vidim da se komentiraju cijene i razlike između sative i indice, to što ste zaključili to je dosita tako, ali problem je u tome što se na našim prostorima kreče loša trava, to Bože kao neki "skunk" zato i košta toliko, gram 100kn, drugi problem je zakon, ili moraš bit pun ko brod ili dilati ili grow da bi mogao pušit svaki dan, a nijedna od te 3 opcije nije dobra, četvrti način ne postoji da dođeš do ganđe, skunk je nešto prekvalitetno u usporedbi ove obične ganđe, to tek vidiš kad sam svoje srokaš i onda zapališ i ne vjeruješ, da ne govorim o okusu, mirisu, djelovanju...baš sam neki dan objašnjavao krim policiji zašto pušim pljugu s duhanom, zašto ne čistaka :ymdevil: :ymdevil:
Pljuga je gud, pretjerat nemoš ,ubit te ne može, pušiš koliko želiš, sve je na tebi...ali granica normale uvijek mora postojati to imajte svi uvijek na umu!!!
peace :smokee: ;)
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la sometimes »

:)) :)) :)) i sta je rekla krim. policija?

jesu bili zadovoljni sa odgovorom :)) :)) :))

@psihonaut......., a gdje se moze traziti taj kratom, gdje to raste?

mislim proguglat cu ali ako vec znas......, hvala unaprijed!!!
....it didn't make any sense.....
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la Psychonaut »

Porijeklom je iz jugoistocne Azije. Poznati su tajlandski i bali kratom, ali u zadnje vrijeme su se pojavile i mnogo jace sorte.
Uspjeva uglavnom u online smartshopovima :))
Pozivam te da budes moj ucitelj
dejzi
rank2
Postovi: 20
Pridružen/a: 05.09.2012, 22:22
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la dejzi »

Konzumirao sam buniku...-Nije najbolja, ali je najjača (i u njoj nema ništa magično) ! - savet: NE KONZUMIRATI, NIPOŠTO!!! - Oprez - OTROV
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la Devil'sChase »

Da bar postoje neki negativni bodovi za svaki novi post koji se odnosi na upozoravanje na to kako su biljke iz porodice Solanaceae opasne, culi smo to prvih 1083 puta sad je vec previse, tema je: najbolja biljka konzumirana a ne najlosija.
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la Psychonaut »

Obzirom na negativna iskustva koja se i dalje desavaju, ponavljanje ne skodi.
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la HypnoToad »

Tako je, jer uvijek ima ljudi koji će uzeti bilo šta samo da bi se nadrogirali, a datura i bunika su najdostupnije. I normalno da će takvima biti užasne. Ali čak i ti spojevi imaju svoje čari koje pokažu onima koji se prema njima odnose s respektom. Jer kad pogledate malo trip reportove, oni 'našao sam daturu na putu i pojeo dve čaure', neizbježno završe sa ozljedama, bolnicom, policijom ili na neki drugi način negativno, dok 'pripremao sam se mjesecima, čitao, proučavao, meditirao, uzeo je u savršenom okruženju s odličnim trip siterom' u velikoj većini slučajeva govore o pomalo teškom i napetom, ali nevjerovatnom iskustvu.
Što se tiče 'marimahune', ja mislim da se meni ne sviđa baš zbog albanskog smeća koje sam gotovo uvijek konzumirao. Nekad je znalo biti i bolje, al to je sporadično i opet nikad nisam znao o kakvoj sorti se radi. Siguran sam da bi mi neka prava domaća, dobro uzgojena bila super. Ali kako sad stvari stoje, uopće nevolim taj osjećaj, nemogu točno opisat o čemu se radi, ali općenito ta izgubljenost, otupljenost, besciljno lutanje po vlastitoj glavi, letargija i sve što ide s tim mi nikako više ne odgovara, mada priznam da ponekad malo bezrazložnog smijanja u društvu i pričanja totalnih gluposti dobro dođe. Nažalost, to je samo mali dio iskustva koji ni približno meni nemože nadoknaditi sve negativne strane.
Ja se nisam uopće šalio za čaj. Daleko više mi odgovaraju stimulansi i nootropici, nešto što će me ubrzat, i fizički i mentalno, dat mi energiju, motivaciju i izdržljivost. Čaj, iako ima blag utjecaj, je najbliže opisanome što sam pronašao u biljnom svijetu. Neznam kakvo bi bilo lišće koke, moglo bi bit zanimljivo. Ipak za sad, Camelia sinensis i yerba mate su mi vrh.
U zadnje vrijeme se intenzivno bavim sportom i ne konzumiram nikakva psihoaktivna sredstva (uključujući nikotin i alkohol) osim kofeina (s kojim možda malo pretjerujem) i nemogu opisati koliko se bolje osjećam. Problem kod svih droga je što imaju kratko trajanje, osjećaš se dobro (ako se uopće osjećaš dobro, a ne uzimaš samo iz navike), onda to prestane i još ti je gore nego prije. Meni je osobno puno draže biti trijezan, rješavat probleme bistrog uma i nosit se s njima isto takav, otić u teretanu se ispuhat, provest koja 3 sata na bicikli da bi se osjećao još bolje, i zabavljati se u društvu ljudi i na mjestima koja ne zahtjevaju korištenje droga ili alkohola.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori