DMT

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Odgovori
Avatar
bianco.rosso
rank2
Postovi: 31
Pridružen/a: 03.01.2019, 14:18
Ima zahvala: 7 puta

DMT

Post Postao/la bianco.rosso »

E drugari, moram pitati vas koji imate iskustva sa pusenjem dmt-a, sa cim ste pusili uopste? Sto vise citam na netu sve mi je veca nauka kako to raditi.. koji su vasi predlozi?
Što se tiče ovih novih pravaca moderne muzike, npr keti peri ima jako dobre sise
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: DMT

Post Postao/la AFX »

Susjedov pas je probao, i to poprilično puno puta. Probao je dosta metoda..od vlastorucno napravljenog "machine-a", bonga i vaporizatora.
Naj bolji rezultati su bili s Vapor Genie Classicom (inače je glass Vapor Genie na glasu kao naj bolji vaporizator za tako što..samo je bio preskup pa se zadovoljio s Classicom).

Što te točno interesira? Odmah u startu da ti kažem..zajebat ćeš..ekipa to ide pušit, a treba se vaporizirati.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: DMT

Post Postao/la Zephyrus »

AFX je napisao/la:Susjedov pas je probao, i to poprilično puno puta. Probao je dosta metoda..od vlastorucno napravljenog "machine-a", bonga i vaporizatora.
Naj bolji rezultati su bili s Vapor Genie Classicom (inače je glass Vapor Genie na glasu kao naj bolji vaporizator za tako što..samo je bio preskup pa se zadovoljio s Classicom).

Što te točno interesira? Odmah u startu da ti kažem..zajebat ćeš..ekipa to ide pušit, a treba se vaporizirati.
https://vaporgenie.com/glass-sherlock-vg-vaporizer

$119.00 USD

Ovo je bezobrazluk.

=))
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: DMT

Post Postao/la AFX »

Ma takve se stvari kupuju za black friday..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: DMT

Post Postao/la AFX »

Zephyrus je napisao/la:
AFX je napisao/la:Susjedov pas je probao, i to poprilično puno puta. Probao je dosta metoda..od vlastorucno napravljenog "machine-a", bonga i vaporizatora.
Naj bolji rezultati su bili s Vapor Genie Classicom (inače je glass Vapor Genie na glasu kao naj bolji vaporizator za tako što..samo je bio preskup pa se zadovoljio s Classicom).

Što te točno interesira? Odmah u startu da ti kažem..zajebat ćeš..ekipa to ide pušit, a treba se vaporizirati.
https://vaporgenie.com/glass-sherlock-vg-vaporizer

$119.00 USD

Ovo je bezobrazluk.

=))
Eh da..i za nas u EU je 149€ + poštarina

https://azarius.net/vaporizers/portable ... nie-glass/
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: DMT

Post Postao/la Zephyrus »

Ima Classic za naruciti u VapoShopu, preko 50 € nema postarine, ali stakleni nemaju u ponudi.
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: DMT

Post Postao/la AFX »

Zephyrus je napisao/la:Ima Classic za naruciti u VapoShopu, preko 50 € nema postarine, ali stakleni nemaju u ponudi.

Ja sam ga uzeo za 30ak prije nekih godinu-dve na ebayu. Treba malo kopat..da se nać, a u biti je ista stvar, tj. isti mehanizam, samo na staklenom vidis dim na ovom ne..al u biti je to to..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: DMT

Post Postao/la Zephyrus »

Ljudi, jedno malo pitanje... ti SWIM-ovi, odakle oni narucuju taj DMT?
Koliko kuzim, radi se o changa, ali odakle?
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Avatar
Stvorosaurcuga
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 29.12.2019, 21:04
 pohvaljen: 2 puta

Re: DMT

Post Postao/la Stvorosaurcuga »

@Zephytus , može se naručiti sa dark weba ,ali to ti ne bi preporučio... ili napravis sam ,naručiš mimosu hostilis sa neke Nizozemske stranice i smučkaš ,imaš ovdje na forumu postupak... :D
Warrior in the machinery..!
Odgovori