Alergija_pomoc

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Alergija_pomoc

Post Postao/la gotta »

ulje crnog kima- jačanje imuniteta i potom uklanjanje simptoma
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: Alergija_pomoc

Post Postao/la Bamakhepa »

ako je alergija pretjerana imunoloska reakcija ima li logike da jacanje imuniteta bude pomoc kod iste? Ne bi li tu obicno isli imunosupresivi?
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Alergija_pomoc

Post Postao/la gotta »

Bamakhepa je napisao/la:ako je alergija pretjerana imunoloska reakcija ima li logike da jacanje imuniteta bude pomoc kod iste? Ne bi li tu obicno isli imunosupresivi?

nemam pojma, nisam lijecnik, znam samo da me ulje crnog kima spasilo kad sam se kao mala gusila od astme :D
ma cini se meni da mi nemamo pojma o nicem-ukljucujuci i doktore :rolleyes:
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: Alergija_pomoc

Post Postao/la Bamakhepa »

Pa sad,ne bih toliko pretjerivao :D Nije da su sveznajuci, nije ni da nemaju pojma... a ni nisu jedinstveno tijelo. Ima i genijalaca, a ima i nesposobnjakovica.

Meni ko klincu sa disnim problemima dosta pomogao sirup od borovih iglica...
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Alergija_pomoc

Post Postao/la gotta »

mene počela gadno loviti alergija...svake godine otprilike u isto vrijeme- negdje krajem 2. mjeseca, javlja se prehlada u kombinaciji s alergijskim rinitisom, potom krene kašalj, kožni problemi i naravno moj voljeni gastritis.. toliko me bole želudac i crijeva ove dane da sam ko manijak ispila litre stolisnika... ali tješim se da je to samo jedan period.. i da, teza da su alergičari zdraviji, tj. manje skloni bolestima je apsolutno netočna; ja sam jako često bolesna i imam vrlo loš imunitet
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Alergija_pomoc

Post Postao/la Ninti »

Bamakhepa je napisao/la:ako je alergija pretjerana imunoloska reakcija ima li logike da jacanje imuniteta bude pomoc kod iste? Ne bi li tu obicno isli imunosupresivi?
U slučaju alergija ne znači da treba suspregnuti imunitet.. Alergija je preosjetljivost organizma na "prirodne pojave". Kako i zašto do te osjetljivosti dolazi još nije razjašnjeno, ali možemo pretpostaviti da je problem u načinu života, klasika.

Ugl ulje crnog kima je vrh za alergije i autoimune bolesti, isprobano, pijem ga svaki dan.. :thumbsup:

Različite sastavnice eteričnog ulja crnog kima, kao što je timokinon imaju određene dokazane pozitivne učinke u regulaciji imunološkog odgovora i metabolizma organizma (liječenje alergija).
U takvom terapeutskom kontekstu tradicionalna primjena dokazano se pokazala djelotvornom kao pomoć kod liječenja tegoba dišnog sustava, atopijskog dermatitisa, jetrenih i želučanih tegoba, te kao prevencija nastanka sezonskih alergija, te kod svake potrebe za osnaživanjem imunološkog sustava.

Naravno crni kim nije jedino rješenje za alergije - treba ne jesti smeće, ne odvajati se od prirode i najbitnije od svega - ne nanositi kreme za sunčanje! :D :
https://www.youtube.com/watch?v=sTJ7AzBIJoI
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Alergija_pomoc

Post Postao/la gotta »

Ninti je napisao/la:
Bamakhepa je napisao/la:ako je alergija pretjerana imunoloska reakcija ima li logike da jacanje imuniteta bude pomoc kod iste? Ne bi li tu obicno isli imunosupresivi?
U slučaju alergija ne znači da treba suspregnuti imunitet.. Alergija je preosjetljivost organizma na "prirodne pojave". Kako i zašto do te osjetljivosti dolazi još nije razjašnjeno, ali možemo pretpostaviti da je problem u načinu života, klasika.

Ugl ulje crnog kima je vrh za alergije i autoimune bolesti, isprobano, pijem ga svaki dan.. :thumbsup:

Različite sastavnice eteričnog ulja crnog kima, kao što je timokinon imaju određene dokazane pozitivne učinke u regulaciji imunološkog odgovora i metabolizma organizma (liječenje alergija).
U takvom terapeutskom kontekstu tradicionalna primjena dokazano se pokazala djelotvornom kao pomoć kod liječenja tegoba dišnog sustava, atopijskog dermatitisa, jetrenih i želučanih tegoba, te kao prevencija nastanka sezonskih alergija, te kod svake potrebe za osnaživanjem imunološkog sustava.

Naravno crni kim nije jedino rješenje za alergije - treba ne jesti smeće, ne odvajati se od prirode i najbitnije od svega - ne nanositi kreme za sunčanje! :D :
https://www.youtube.com/watch?v=sTJ7AzBIJoI

aposlutno se slažem za ulje crnom kima, jer sam kao mala patila od astme, gušila se i povraćala, ništa nije pomoglo, dok jedna pametna žena nije preporučila ovo čudo.. Nakon korištenja ulja kroz 6 mj s pauzama, astma se povukla... i svakako da sam ga kasnije koristila, ne znam zašto ne koristim i sad...možda sam preškrta dati stotinjak kuna... već sam kupila neke Nasya kapi za sinuse, ali nema pomoći...
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Odgovori