Solarna voda

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Solarna voda

Post Postao/la sometimes »

evo da malo obnovim ovu staru temu......

pronaso sam na netu da ustvari plave boce ili posude imaju jos bolji ucinak na vodu, boja ustvari je jako bitna i ova bi trebela biti kobalt plava ili parisko plava....

par sati ju trebe držati na suncu i zatim koristiti i kazu da je dobra za jako puno stvari....evo i link: http://www.blueglassbottles.com/

zanimljiva je jako ta voda, citao sam knjigu od Masaru Emoto - poruke skrivene u vodi, moja topla preporuka za svakog, uglavnom ima jako zanimljivih stvari, a najzanimljivije je to sta je istrazio da npr. ako na bocu vode nalijepi sa strane papiric na kome pise "hitler" kristali vode ce biti skroz nepravilni i istvari ruznog oblika(kao bolesni) dok ako na bocu nalijepi papiric na kojemu napise "ljubav i blagostanje" - kristali budu potpuno pravilni kao recimo pahulja snijega, isti takav ucinak napravi i muzika, klasika - lijepi kristali dok recimo death metal - ruzni kristali, evo i taj link: http://www.facebook.com/note.php?note_i ... 7488344085

moja majka zalijeva cvijece sa takvom vodom, bocu stavi par sati na sunce i napise na poruku ljubav i nebi vjerovali koliko brze i lijepse raste to cvijece - mozda bi trebali i mi tu foru koristiti za nase biljke :-? , isprobati cu.....

ja isto radim takav posao da sam povezan sa vodom, ustvari sa prociscavanjem otpadnih voda pa mogu reci da ponesto i znam o njoj, jeste li znali da smo mi skoro 80% od vode, nasa tijela, i da kad smo bolesni da nam u biti nedostaje vode, ipak je to jedan od elemenata i da siguran sam, ziva je, ziva je kao i mi i reagira na okolinu, u japanu ili kini (nisam siguran) recept za dugovjecnost su ceste kupke, namakanje u vodi, u svim religijama se koristi voda, u indiji naprimjer kad se svi kupaju u rijeci da bi oprali grijeh sa sebe, u krascanstvu - blagoslivljanje, ima jedan dobar national geografic posvecen samo vodi gdje sam saznao stvarno puno stvari, u svijetu kako pomalo nestaje vode poceli su desalinizirati morsku vodu - skupi proces ali za te zemlje bogate naftom (jer uglavno skoro samo oni to rade) to i nije tako skupo ;)

kazu da ce voda ubrzo (jer vec nestaje) biti cijenjena kao i zlato, mi ovdje mozemo biti sretni sa kvalitetom vode koju imamo i kolicinom naravni iako bi vec svi mogli pomalo stedit i ne trosit ju uzaludno....

moram se samo pohvalit da smo mi uspjeli iz govana napraviti pitku vodu, nije da se koristi za pice ali ipak ide kao takva u more, a ne ovi sta su do sada radili uređaje koji su samo odvajali krupno od tekuceg i sve u more, i mogu vam reci da nebiste vjerovali na koliko zapreka nailazimo i koliko su ljudi neuki i koliko ih bas briga za okolis i za nase more koje nece uspijeti jos dugo prerađivati sve sta se u njega ubacuje, uglavnom uspjeli smo nekolicinu uređaja napraviti i npr. autokampovi koriste tu vodu za zaljevanje zelenih povrsina i vraca se u vodokotlic ta voda, korisi se za gasenje pozara, krupno sta ostaje za gnojivo - vidite sve se moze iskoristiti ali opet u nasoj hrvatskoj tesko dobijemo posao....

malo sam otsao van teme ali morao sam vam reci.....

pozdrav
....it didn't make any sense.....
Odgovori