Fontana mladosti

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Fontana mladosti

Post Postao/la Perun »

Pa mene je isto kopalo odakle je to točno došlo. Nisam ništa našao, no tad je već bilo kasno
pošto je efikasnost bila očitost. No pojmio sam tibetanske rituale kao nekakvu zipiranu jogu.
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Fontana mladosti

Post Postao/la Čiča »

Ispričavam se unaprijed iz proračunate pristojnosti ako nekog živcira postanje po starim temama.Ove vježbe su skroz kul.Izvukao sam mnogo koristi iz njih.Lik na videu stvarno radi prebrzo vježbe, to sam si nekako potvrdio s vašim postovima i mišljenjima jel mi to njegovo izvođenje izgleda totalno neprirodno.

Radi li još uvijek netko ove vježbe?Jeste li izvukli nešto dobro ili primjetili nekakve promjene u sebi ili na sebi tokom i nakon izvođenja?

Hvala :ymhug:
Avatar
metalmaniac
rank2
Postovi: 35
Pridružen/a: 16.04.2014, 10:13
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Fontana mladosti

Post Postao/la metalmaniac »

primjetio sam da mi se vratila bol u ramenima i gornjem dijelu kičme kad sam na mjesec dana stao sa izvođenjem.
Avatar
Magica
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 23.05.2015, 11:37
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 8 puta

Re: Fontana mladosti

Post Postao/la Magica »

E covjece, to su drama vjezbe! Prije godinu dana rece mi jedna cura za njih, kako sam se pozalila na bol u gornjem dijelu ledja i ramenima (inace sam tu praaavo slaba, sva kilaza u butine ide :ohnoo: ). Trudim se zaista sto cesce raditi ih, skoro svaki dan, jer fakat pomazu. Nakon prvog puta se covjek osjeca pokretljivijim i laksim. Svakako probajte! :D
vanzemljak
rank2
Postovi: 19
Pridružen/a: 13.08.2019, 19:37
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 7 puta

Re: Fontana mladosti

Post Postao/la vanzemljak »

Radite li tibetance?

Ako ne ,trebali bi..

Transformacija i balans koji je potreban svakome od nas.. ☺
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Fontana mladosti

Post Postao/la perke »

Najbolja stvar. Dok sam trenirao crossfit, pored zagrevanja su se redovno radili i tibetanci. Deluje lako - uopste nije.
Odgovori