Čajanka

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Čajanka

Post Postao/la Red »

naravno nisu SVE djevojke za avanture po livadama i šuamama i gustišima =)) treba unaprijed procijeniti pa odbiti ili je uzet namjerno da vise nikada ne pita :D

ljudi su se dosta udaljili od prirode, branja gljiva i branja ljekovitih biljku, LOV na divljinu :D steta jer, oko mene svi ljudi koje znam dosta putuju, idu na izlete, setaju i nije ih strah ni loseg vremena a ni grmlja :D

ali nema nista bolje ako se nadete na istom, onda avantura moze biti krasna, a kasnije na mahovini uz stablo mozete nagi voditi ljubav okupani rosom :ymparty:

ili se cuditi likovima prirode i napraviti photoshooting :P

slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Mudrac
rank3
Postovi: 57
Pridružen/a: 10.04.2010, 19:00
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Čajanka

Post Postao/la Mudrac »

hahahaha kakva slika...e pa i ja sam bas chajofil.trenutno pijem TWININGS Earl Grey Tea i TWININGS Jasmin tea u rifuzi naravno,a chaj koji moja ljubav je chaj od lisca ganje.ova moja bas ima strong flavor strength i bas mi prija uvek...i daa imam u solji filter za rifuzu(i naravno nema psiho efekad jel..).
Ako niste probali savetovao bi vam ZEN-CHAI i White chai i oolong ali taj je jaaako tesko naci i skup je...
Ja uvek pijem cajeve bez dodataka secera ili meda,mleka malo moze u crnom i limuna u zelenom i JAKO NEVOLIM MILFORD to je gomila aroma i to nije chaj za mene...
Svaka chast za temu ja je nisam video do sad,pochinje sajt sve vise da mi se svidja i bas je po mom ukusu.... :ymparty:slika
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Čajanka

Post Postao/la HypnoToad »

Twinings ima jako dobre čajeve, dok sam kupovao u vrećicama, uvijek od njih green tea collection. Al ipak nisu ni blizu ovima iz Kuće zelenog čaja.
I što se tiče oolonga, ima ga u Hr na istoj ovoj stranici di naručujem čajeve inače, 50 grama za ~5 eura, nekoliko vrsta. Naručio sam neki oolong aromatizirani, jako me zanima dal je bolji od zlenog.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Mudrac
rank3
Postovi: 57
Pridružen/a: 10.04.2010, 19:00
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Čajanka

Post Postao/la Mudrac »

Kad pre...uvek si tu...da evo sad sam video,a ja ni ovaj tahebo nisam probao...veoma su zanimljivi TWININGS...nekako su mi ROYAL
Avatar
gErMAligni
rank3
Postovi: 65
Pridružen/a: 25.05.2010, 11:08
 pohvaljen: 3 puta

Re: Čajanka

Post Postao/la gErMAligni »

Mudrac je napisao/la: Svaka chast za temu ja je nisam video do sad,pochinje sajt sve vise da mi se svidja i bas je po mom ukusu.... :ymparty:slika


haha, zafaljujem:D jos da se nisam prosro s cajem u vrecicama:D svi me popljuvali, a ja preljen da si pravim te iz rifuze:D


btw. dobra salica i odbar monitor;) hehe
Zadnja izmjena: gErMAligni, dana/u 01.06.2010, 13:23, ukupno mijenjano 1 put.
shit is custom
Avatar
gErMAligni
rank3
Postovi: 65
Pridružen/a: 25.05.2010, 11:08
 pohvaljen: 3 puta

Re: Čajanka

Post Postao/la gErMAligni »

eo par zanimljivosti o caju;)


http://www.algoritam.hr/download/poglavlja/139457.pdf



(uaaau, gori mi tema!!! :D
shit is custom
Avatar
Mudrac
rank3
Postovi: 57
Pridružen/a: 10.04.2010, 19:00
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Čajanka

Post Postao/la Mudrac »

Ma sve je stvar ukusa...a i ko sta moze,hoce itd.(a i mi odma skochili rifuza)mene eto nervira kod rifuze to sto uvek imas utisak da ima neke prasine ili nekih mrvica u caju
Avatar
Shaman Shandor
rank3
Postovi: 55
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:07

Re: Čajanka

Post Postao/la Shaman Shandor »

Ne vjerujem da nisam do sada vidio temu o čajevima.
Volim totalno čajeve i pijem ih gomile.

Sad me skroz zainteresiro ovaj sajt s čajevima, vjerojatno ću se nešt malo naručt, istrošila mi se kolekcija, sad svega nešt sitno imam od mnogo vrsta što je nekad bilo.

Twinings su odlični svi čajevi, a od zelenih zen-chai u vrećicama mi je fantastičan.

Zanima me jel itko zna da li ima igdje kod nas za kupiti twinings voyage indian goa
slika

njega sam bio kupio na maturalcu u španjolskoj u supermarketu i koliko se sjećam bio je onako malo gorči ali odličan i nikako ga ne mogu pronaći kod nas. Ima onoga s kokosom i onoga s ananasom ili čime već ali ovoga nikako.
Sat.
Umjesto da kuca on neprestano vibrira.
Ni kazaljke nema.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Čajanka

Post Postao/la Red »

Mozda sam vidjela u Kauflandu ili Lidlu, kaver mi je poznat a opet slican nekim drugima, ali evo..probaj baciti oko ako imas jedno od ovih u blizini :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
gErMAligni
rank3
Postovi: 65
Pridružen/a: 25.05.2010, 11:08
 pohvaljen: 3 puta

Re: Čajanka

Post Postao/la gErMAligni »

kod nas u Osijeku neches naci Indian Goa... ima samo Indian Spice koji je krcat cimetom i meni bas nije nesto:(

i ja sam u slovackoj pio African Spice od Liptona koji je kikess i nikad naso kod nas:(
shit is custom
Odgovori