Izbacivanje THC-a iz tijela

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Izbacivanje THC-a iz tijela

Post Postao/la shroomko »

Beyond je napisao/la:Također nema šanse da marihuanu miješam s duhanom u jointu, u toj kombinaciji ne odvede me nikud osim u delirij.
A jel onda potrosis puno vise za isti high?
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Izbacivanje THC-a iz tijela

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Ne, potrošiš puno manje, i pušiš koliko ti odgovara pa ugasiš, ne dimiš u zrak bezveze, jednu pljugu rastegneš na čak i više dana, ovisno o potentnosti. Na bong ili lulu je najveća iskoristivost. Neznam dal se referiraš na urbani mit koji kaže da treba duhan biti prisutan s travom da bi se mogla apsorbirati, to svakako nije istina, i to dvoje se međusobno poništavaju, bar u mojim postavkama organizma.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Izbacivanje THC-a iz tijela

Post Postao/la shroomko »

Ne to vec sam cuo davno prije da potrosis puno vise ako ne mijesas s duhanom i samo sam jednom probao pusiti cisto i cinilo mi se nekako da ne absorbiram puno tog cistog dima. Od onda nisam probao.

Probat cu opet. Ima mi smisla da ovako ustvari vise izgori.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Izbacivanje THC-a iz tijela

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Čini se kao da ispuhneš sve ali tehnički apsorbira se jednako kao i u miksu s duhanom, ali ovisno o omjeru duhana i marihuane u jointu toliko više ili manje treba dima unjeti u sebe za jednak efekt marihuane. Joint se često u cilju što veće iskoristivosti brzo puši i dugo zadržava dim, ako se miješa večinski s duhanom onda dođe do predoziranja nikotinom, ako se puši sporije kao cigaretu tada dolazi do bacanja trave i kvalitete rada. U bilo kojem slučaju, nikotin se udruži sa cbdom u sedativni efekt ali sabotira mi entheogeni thc ključ. I onda se još osjećam doslovno otrovano nikotinom što mi pokvari čitavo iskustvo, isti osjećaj otrovanosti radi mi i alkohol, grozne droge. Druga je stvar s mapacho duhanom i tehnikama njegovog purgativnog korištenja. A za marihuanu konzumiranu u pravo vrijeme, na pravom mjestu i na pravi način opisao bi kao oplemenjivanje. Preporučam vaporizanje na 195 stupnjeva u vreču, čiste marihuane uzgojene s ljubavlju. Onako da je što više čista para a ne dim, apsorpcija te isparine je velika. E to je već alkemija i iskustvo bude kristalno čisto, svijesno i snažno, s karakteristikama jačih etheogena.
Par vočaka poput banana, jabuka i naranča (šečer, vitamini, minerali) puno doprinose visini i širini, odnosno kvaliteti iskustva (najdraži izbor su mi goji bobice), inače dođe do pada energije i time kapaciteta svijesti za potpuno doživiti otvoreno.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Izbacivanje THC-a iz tijela

Post Postao/la shroomko »

Potpuno si u pravu. Nevjerojatno kako nisam bio svjestan tog duhanskog efekta. Nikad nisam pusio cigarete i mislio sam da je efekt duhana zanemariv u odnosu na travu, ali bas ima neki losi efekt. To sto ti kazes trovanje duhanom.

I vjerojatno sam postao ovisan o njemu i zbog toga pusio vise trave nego sto mi treba.
Sad sam bacio duhan razmisljam da kupim bong. Vaporizer mi je malo preskup.

Kolika je razlika joint / bong / vaporizer?
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Izbacivanje THC-a iz tijela

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Svaki način ima svoje čari,,, volim proces usitnjavanja, motanja i pljuganja, na bongu je lakši dim i veča iskoristivost, potreban je i za hašiš, vaporizer mi je samo za posebne prilike jer ostane u talogu dosta psihoaktivnih molekula, može se smotati to što ostane ali rad mi je lošiji od čiste smotane ili na bong. A jedenje (maslac, mlijeko, keksi, čokolada) je priča za sebe, reko bi najcjelovitiji, temeljit i najviše prožimajuć rad, ali onemogućava koncentraciju i tako neke funkcije koje večinom volim imati kad sam high, recimo s jointom je moguće čitati, šetati, raditi.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Izbacivanje THC-a iz tijela

Post Postao/la shroomko »

Nevjerojatno koliko manje trosim na travu otkad sam bacio duhan. Najvjerojatnije sam bio ovisan o duhanu a nisam ni skuzio kad ga nikad nisam trosio cistog.

Mozda mi nece ni trebati bong, vec neko vrijeme da se resetiram.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Izbacivanje THC-a iz tijela

Post Postao/la AFX »

Vaporiziram samo otkad sam uzeo Vapor Genie Classic..jeftin, mogu ga napuniti i staviti u dzep i netreba duhan..za mene dobitna kombinacija.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Izbacivanje THC-a iz tijela

Post Postao/la HypnoToad »

Kupiš električnu cigaretu za manje od 20 eura, ekstraktiraš kanabis u tu tekućinu i vejpaš po gradu bez da itko išta skuži! :D Mislim da čak ima nastavaka baš za biljke stavit.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Izbacivanje THC-a iz tijela

Post Postao/la shroomko »

Osjecam se glup i nesposoban za rad. Kako da izbacim THC 10x vecom brzinom nego normalno?
Odgovori