Izbacivanje THC-a iz tijela

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Izbacivanje THC-a iz tijela

Post Postao/la AFX »

Zapališ prije ili ne zapališ. :D
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
ALLIS
rank2
Postovi: 48
Pridružen/a: 09.08.2018, 03:33
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 12 puta

Re: Izbacivanje THC-a iz tijela

Post Postao/la ALLIS »

sve potpisujem gore to je sveta biljka ljudi je zloupotrjebe pa ih ona nauči lekciji kad god bih uzeo a pričamo o kolicinama 0.1,0.2 pomješano s mentom jer nepušim duvan imao sa predivna iskustva dok ovi kraj mene i sa 1g ništa.Ja to nepušim često godišnje možda 4 puta al čisto tjelo meditacija i poštivanje biljke čini svoje :)
Tattoo Majstor
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 16.12.2018, 00:36

Re: Izbacivanje THC-a iz tijela

Post Postao/la Tattoo Majstor »

Imam 42 godine, Korisnik trave sam bio oko 15 god.
Sport (trčanje) kardio trening i mnogo belancevine i mlečnih proizvoda ce bro očistiti vaš organizam od THC-a
Jedino i najbitnije je da trava koliko pomaze 80% i odmaže i potprilično podglupljuje i nedozvoljava mozgu daljem učenju i svakodnevnom normalnom ponašanju
Ja Sam dobar tattoo Majstor, ali čim sam se batalio Marihuane za 100% sam poboljšao svoje tattoo radove i naravno poremećaj ponašanja se izgubio.. Deco omladino, nepadajte na neke legalizacije i slicne stavove. Tacno je da je sve ostalo počevši od Alkohola pa.... Najgore od trave. Ali imajte na svom umu da nećete napredovati u daljem zivotu i sredini i društvu konzumirajuci travu u svakodnevnom životu.
Sve vam pišem od srca i svoga iskustva... Ima mnogo lepsih svari u zivotu. Otkrijte sebe na prirodan način a ne preko opijata.... Tesko je kroz Probleme probijati se kroz život tačno je.... Ali bolje se suočiti Sa problemima, jer ce vas baš ti životni Problemi i prepreke naučiti normalnim i bićete u društvu rado prihvaćeni.... I vaši rezultati rezultiraće na svakom pozitivnom nivou... Od srca tattoo Majstor
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Izbacivanje THC-a iz tijela

Post Postao/la Vid Svante »

Tattoo Majstor je napisao/la:Imam 42 godine, Korisnik trave sam bio oko 15 god.
Sport (trčanje) kardio trening i mnogo belancevine i mlečnih proizvoda ce bro očistiti vaš organizam od THC-a
Jedino i najbitnije je da trava koliko pomaze 80% i odmaže i potprilično podglupljuje i nedozvoljava mozgu daljem učenju i svakodnevnom normalnom ponašanju
Ja Sam dobar tattoo Majstor, ali čim sam se batalio Marihuane za 100% sam poboljšao svoje tattoo radove i naravno poremećaj ponašanja se izgubio.. Deco omladino, nepadajte na neke legalizacije i slicne stavove. Tacno je da je sve ostalo počevši od Alkohola pa.... Najgore od trave. Ali imajte na svom umu da nećete napredovati u daljem zivotu i sredini i društvu konzumirajuci travu u svakodnevnom životu.
Sve vam pišem od srca i svoga iskustva... Ima mnogo lepsih svari u zivotu. Otkrijte sebe na prirodan način a ne preko opijata.... Tesko je kroz Probleme probijati se kroz život tačno je.... Ali bolje se suočiti Sa problemima, jer ce vas baš ti životni Problemi i prepreke naučiti normalnim i bićete u društvu rado prihvaćeni.... I vaši rezultati rezultiraće na svakom pozitivnom nivou... Od srca tattoo Majstor
Mnogo respektiram tvoju dobru volju i ljubav da nam kažeš o mogućim opasnostima na životnom putu, duhovnom razvitku. Zaista, iz mog srca, iz dubine se zahvaljujem na toj divnoj gesti. Uistinu si dobar Tattoo Majstor.
No, rekao bih da griješiš pri savjetovanju. Prvo pravilo savjetovanja je - ne nuditi savjet! Već u samoj klici taj savjet je krenuo u krivom smjeru. Prisila.
Zaboravljamo prvo i osnovno. Marihuana je biljka. Enteogen. Psihodelik?
Druga stvar je isto tako izostavljena. Uživalac. Korisnik. Onaj tko na dlanu svoje ruke drži percepciju svoje realnosti.
On koristi biljku, on koristi enteogen. I, na kraju krajeva sve se svodi na korisnika koji od enteogena dobiva - ono što traži. ili ono čega se plaši. ne bitno za daljnju raspravu....
Bitna je stvar da se razumijemo... ne želimo sada vršiti inkviziciju i spaljivati vještice zbog našeg nekog straha ili nesposobnosti...
Mislim da nam je svima sada zajednički cilj jedni druge shvatiti, poštivati i cijeniti. Jer cijelokupni kaos oko nas je samo rezultat našeg krivog shvaćanja.
Od srca enteogen Cannabis Sativa
Odgovori