Tinitus

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Tinitus

Post Postao/la Chegi »

Ja imam ozbiljnih problema sa Tinitus(om) kada pusim marihuanu... Nasao sam negde na internetu tacno zvuk koji cujem u glavi kada sam trazio o cemu se radi, ali nikako ponovo da pronadjem taj link, okacicu ako nadjem:)

P.S. verujem da je ovo mnogo tezi stadijum Tinitus-a nego taj koji spominjete,pokusao sam da pronadjem link ali nisam uspeo, zvuk podseca otprilike na ovo https://www.youtube.com/watch?v=208YbzZfd-0 minut 2:45, samo mnogo glasnije i neprijatnije.
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Tinitus

Post Postao/la Vid Svante »

Chegi je napisao/la:Ja imam ozbiljnih problema sa Tinitus(om) kada pusim marihuanu... Nasao sam negde na internetu tacno zvuk koji cujem u glavi kada sam trazio o cemu se radi, ali nikako ponovo da pronadjem taj link, okacicu ako nadjem:)

P.S. verujem da je ovo mnogo tezi stadijum Tinitus-a nego taj koji spominjete,pokusao sam da pronadjem link ali nisam uspeo, zvuk podseca otprilike na ovo https://www.youtube.com/watch?v=208YbzZfd-0 minut 2:45, samo mnogo glasnije i neprijatnije.
Zato ja ne dimim, prekaotično mi postane u glavi :)
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Tinitus

Post Postao/la Chegi »

Horor! Prvo sam zapazio te neke tihe zvukove za koje sam znao da nisu u prostoriji pa sam pozatvarao prozore i shvatio da imam neku vrstu zvucnih halucinacija, pa su mi neke nerealne misli prolazile kroz glavu,da li to moj mozak hvata neke cudne, vanzemaljske frekvencije? Prihvatio sam da se o tome radi i samo sam lezao slusajuci i uspavljivao se (kada dimim,dimim konkretno sa namerom da se uspavam), onda je odjednom krenulo da puca sve jace i jace i na kraju je bilo nepodnosljivo glasno, a pritom se skretanjem misli i pustanjem muzike zvuk uopste nije povlacio. Tada sam hteo da bacim oba jointa kroz prozor i nikada vise da ne okusim marihuanu, misleci da ce mi taj horor zauvek ostati u glavi a onda sam na guglu nasao da je to zapravo tinitus i da nije toliko strasno koliko sam ja zamisljao :)
Odgovori