Muke po zubima

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Odgovori
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Muke po zubima

Post Postao/la gotta »

Ne tako davno, piala sam na forumu kako vec duze vrijeme imam bolove u vratu, sire se na rame i ruku. Bila sam uvjerena da je od vratne kraljeznice,ali nakon nekoliko zahvata kod kiroprakticara, skuzila sam da nema veze. Cini mi se da je zivac i sada kada me umnjak poceo boljeti, mislim da sam otkrila uzrok mojih tegoba.
Jeste li vadili umnjake i kakva su iskustva s vadenjem u bolnici? Privatno je prilicno skupo. Imam problema sa celjusnim zglobom i bojim se da mi nakon zahvata ne sj... kompletno zglob zbog kompleksnosti zahvata.
Jeste li imali bolove poput mojih? Jos uvijek ne mogu vjerovati da je takva bol moguca zbog umnjaka. Vjerojatno radi kompresiju na zivac.
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Muke po zubima

Post Postao/la wonaabi »

mene su umnjaci full bolili jer nikako nisu mogli probit meso, kad sam se napio spalio sam cepterov nož, prešo alkoholom i strgo meso...pljuvo sam krv dosta dugo al sam pljuvo i kad su mi ispali mlječni zubi...žvako sam tampon od bivše i to je to...al pretpostavljam da je bolje imat zdravstveno i ne bit alkoholičar
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Muke po zubima

Post Postao/la gotta »

Hhahahah... Ima li jos onih koji su vadili umnjake? Kako ste si olaksali proces zacjeljivanja rana?
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Muke po zubima

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Imao sam problem krvarenja zubnog mesa, nakon četkanja izgledao bi kao da me Kličko opalio u zubalo, baš onako brutalno. Riješio sam si to sa mučkanjem hladno prešanog suncokretovog ulja. Interesantno mi je koliko je efikasno protiv bakterija. sad nema apsolutno ništa od krvi, i nema više simptoma paradentoze.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Muke po zubima

Post Postao/la gotta »

fak..sutra idem jos 2 umnjaka rijesit u bolnicu.
Mislim da su svaki dan visit na forumu
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Odgovori