neobično škakljanje

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Odgovori
Avatar
kambui
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 31.05.2012, 11:28
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 1 put

neobično škakljanje

Post Postao/la kambui »

Javljam vam se s jednim problem(čićem). Već me par godina tu i tamo škaklja desna strana vrata. Najbliži opis tom osjećaju je nešto između škakljanja i sisanja. Nikad nije bilo nešto extra strašno i uglavnom sam ignorirala (baš pametno). Zadnjih par mjeseci toga nije bilo i pojavilo se opet neki dan, znatno jače.
Fizičko češkanje, naravno, ne pomaže nikako. Budim se ščućurena na desnom boku, cijelu noć nesvjesno štitim vrat :D Primjetila sam da znatno oslabi, pa čak i nestane dok na njega prislonim labradorit. Više ću meditirati s njim, možda trajno pomogne. Jučer mi je došlo da počnem vrištati koliko me iziritiralo, počinjem imati osjećaj da me neko zajebava. Spavam sve dulje, primjećujem neuobičajene misli.
Neki entitet/larva mi neda mira? Neka potisnuta energija? Blokirana čakra? Jel netko imao slično iskustvo? Jesam luda? :psy
Realize deeply that the present moment is all you have.
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: neobično škakljanje

Post Postao/la shroomko »

Potisnuta energija je najvjerojatniji uzrok. Nemoj više potiskivati to, samo budi svjesna tih osjeta, reci im da, samo ih promatraj i proći će. U početku će možda biti još neugodnije, ali kad prođe osjetit ćeš veliko olakšanje i riješila si problem trajno.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: neobično škakljanje

Post Postao/la HypnoToad »

Vrat je inače mjesto gdje se osjeti potisnuta zabrinutost ili nedostatak (strah od) djelovanja kad je djelovanje potrebno. Poslušaj, promatraj, bez osuđivanja, i pokušaj shvatiti u čemu bi mogao biti problem.
Mislim možeš ti otić i doktoru, možda stvarno je nekakav ukliješten živac ili nešto, ali iskreno sumnjam da će išta naći.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
kambui
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 31.05.2012, 11:28
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: neobično škakljanje

Post Postao/la kambui »

Hvala vam PUNO :)
Realize deeply that the present moment is all you have.
Odgovori