Kako se boriti sa anksioznoscu?

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Kako se boriti sa anksioznoscu?

Post Postao/la cj80 »

trenutno speed se radi na balkanu od coldrexa b olje receno u bih zato je sterahovito pala kvaliteta povuces pet grma speeda i odes u krevet spavati ko beba i jos mi nes bilo cudno sto se nisam jos prehladio od nove godine :)
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Kako se boriti sa anksioznoscu?

Post Postao/la Perun »

Oslonit ću se na teozofsko razmišljanje pa reć da si potrošio sve hormone koji te u normalnom stanju drže netjeskobnim (anksioznost = Tjeskoba, nekako mi je drža ta riječ), isto kao sa ekstazijem. Čvačeš ga par dana zaredom, cijedi se seratonim do zadnje kapi, pa kad staneš udari te depresija. Tako i brzina, vejrojatno potrošiš sav noradrenalin i onda te uhvati tjeskoba.
Imao sam probleme i sa deprom i sa tjeskobom, i to ne laboratoijski izazvanim,(imao sam, odnosno imam i sad PTSP) i riješavam to sa tinkturom gospine trave i valerijane, pranajamom i još nekih par trikova.
prvo što ti preporučam ti je da odjebeš sve kemijske supstanece, nabaviš tinktutru i biljke za čaj, pa kad drmneš jedno ili drugo sjedneš uspravne kičme i prepustiš se.
Ako sam u pravu, da se dakle radi o potrošeniom hormonima, onda ti netreba ni gljiva ni trip za otkrit problem, jer nećeš otkrit ništa pošto se radi zapravo o skoro pa mehaničkom poremećaju.
Bilo kako bilo, sretno i ne odustaj, mada je odustajanje baš jedno od najvidljivih lica nemani zvane Tjeskoba.
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
otep
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 02.01.2014, 21:30

Re: Kako se boriti sa anksioznoscu?

Post Postao/la otep »

Izgleda da je anksioznost bolest nasega doba. Pretjerani pritisak zbog zelje za uklapanjem u iskrivljenu sliku nametnutu od strane drustva,medija...svih ucini anksioznim.
nisam upucena u anksioznost radi konzumacije amfetamina,
ali cisto zelim napomenuti kako mi je meditacija i majndfulnes iskorijenila godine borenja sa anksioznoscu.
naucila sam voljeti sebe, i rjesila se nesigurnosti za koju mislim da je bila primaran razlog mog poljuljanog psihickog stanja.
lijek nikako nije u antidepresivima i tabletama za smirenje- cisto odgadanje bolesti.
“You will burn and you will burn out; you will be healed and come back again.”
.....Everything Will Come To You At The Perfect Time......
Odgovori