Tattoo

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Odgovori
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Tattoo

Post Postao/la luther7hrol »

Obožavam tattooe! Ali naletio sam na članak koji govori o njihovoj toksičnosti. Zanima me je li istina? Imam poveću tetovažu na prsima i ramenu i želio bih si tetovirati i ruke, ali sad me ovo malo pegla što sam pročitao. Što vi mislite?
Avatar
krticaff
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 11.02.2014, 22:39
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Tattoo

Post Postao/la krticaff »

Nemoj svakome vjerovati,pogotovo onome sto pise na netu.
Tetovaza ima svoje prednosti i mane ali ako osoba voli to naravno da ce se tetovirati.Mi zivimo u podrucju gdje je to jos uvijek u razvoju ali boze moj treba vremena.
Samo ja bi ti predlozio ako se tetoviras da uradis to negdje gdje bas nije vidno mjesto(da se moze prekriti majicom ...) znam iz iskustva svojih prijatelja kada traze posao,a imaju tetovaze na vidnim mjestima odma ih sikaniraju.
raspas
rank2
Postovi: 19
Pridružen/a: 28.01.2014, 15:41
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Tattoo

Post Postao/la raspas »

ja imam puno tetovaža na leđima,prsima, na ruci i nozi i nema problema, ali bitno je da je to napravljeno kako treba a pogotovo onaj dio zacijeljivanja nakon tetoviranja!
kad sam radio zadnju tetovažu malo sam se opustio i nakon 2 dana pustio nezamotanu pa mi se uhvatila prašina pa sam napravio malu štetu sad se vide kao male flekice ali jaaako male meni zanemarive jer ionako ne volim one 15 megapixelne tetovaže yakuza stila u milijun boja volim da je jednostavna crna. čak niti nemoraš bit kod tatto majstora samo je bitno da u boji nema nikakvih gluposti i da je sve čisto i sterilno!
a i ja imam tetovaže tako kad nosim kratku majcu ništa se nevidi i mislim da je to pametno jer ima predrasudnih ljudi koji ti danas sutra mogu zatrebati.
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: Tattoo

Post Postao/la luther7hrol »

Ja baš volim yakuza style, ali ne onako pretjerano već volim malo veće tattooe ali yakuza stila boja. Ali kako znati da je sve OK s tim bojama? :-)
raspas
rank2
Postovi: 19
Pridružen/a: 28.01.2014, 15:41
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Tattoo

Post Postao/la raspas »

mene je tetovirao prijatelj a on se razumije, imam povjerenja u njega pa nisam ni ispitivao previše oko tog dijela, proguglaj malo i sigurno ćeš naći ono što te zanima a ostalo mora bit čisto i sterilno i sve je uredu, ljudi se tetoviraju tisućama godina nije to ništa strašno ali kako dolazi novo konzumerističko vrijeme i ljudi i proizvodi upadaju u kvantitetu ali to nikako ne znači da je kvaliteta nestala ona je još uvjek tu, nać ćeš je! i to u svim aspektima života od brtve za glavu motora od auta do boje za tetoviranje do prehrane i dalje
Avatar
krticaff
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 11.02.2014, 22:39
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Tattoo

Post Postao/la krticaff »

Samo raditi kod provjerenih ljudi i kada izlazis negdje gdje je ''gospoda'' ili ljudi koje mi u BiH nazivamo namćori onda prekrijes tetovazu majicom ili necim . :thumbsup:
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Tattoo

Post Postao/la M & R »

Sve tattoo sto imam radio mi prijatelj al koji se bavi time godinam, te ima salon al kod kuce. Iskreno, kada sam se tetovirala nisam razmisljala o predrasudama kao sto me i dan danas zabole ona stvar ko ce i sto mislit .. niti oni zive od mene niti ja od njih, svako ima pravo na svoj odabir sto ce i kako ciniti sa sobom. slika
Moje tetovaze su doslovno preko ljeta sve vidljive, al nisam polazila za time da se vide, nego su to bila mjesta gdi sam zeljela staviti to i to ... bla bla .. nadalje jednog dana cu jos koju tattoo stavit .. al sad pitam ja vas .. kako bi cura trebala bit obucena preko ljeta da joj se ne vide tetovaze, recimo na lijevoj podlaktici, na lijevoj i desnoj nozi sa vanjske strane lista te na ristu tole na nozi i na desnoj lopatici .. dakle trebala bi hodat u dugim hlacama i dugim majicama preko ljeta, a ja ne da cekam to ljeto nego cekam ko ozebli sunce upravo iz tog razloga da mogu obuc stogod na sebe .. doslovno da sam jedva i obucena kolko uzivam u suncu i toj toplini radosti ljeta ... da ne govorim kad sam na moru .. samo gornji dio badica i neke hlacice il minjak koji mi prekriva doslovno guzu !!! =))
Uduvijek me boli cuna za predrasude nekih .. niti meni se neke stvari ne sviđaju na mnogima .. so what :questionn: .. sad bi se oni trebali preokretati kako ja zelim ... kako da ne ..
Ista stvar je kao i sada sa legalizacijom cannabisa ... jedni govore da je to DROGA dok drugi govore da što da ne .. da bi trebala bit legalizirana. Recimo peticija koja se podpisuje .. podpisala je i moja majka... :-o
U svakom slucaju ako gledas svoja posla i svoju put, necete niti zapaziti da ljudi imaju ikakvih predrasuda prema vama, vec cete se iznenaditi kako ce ljudi pocet hvalit te vase tetovaze koje skrivate iz neznam kojeg razloga, kao da niste individua sama za sebe .. odma se zapinje u toj kolotecini obicnih ljudi.... :cheesy: Ako bi tak gledala onda puno stvari nebi u zivotu napravila :ymdevil: Namaste bro, sis :-*
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
raspas
rank2
Postovi: 19
Pridružen/a: 28.01.2014, 15:41
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Tattoo

Post Postao/la raspas »

M & M evo jedna situacija na mom poslu! pošto imam tetovaže i drvene naušnice zbog predrasudnog šefa skoro sam dobio otkaz samo zato jer on misli da je to bezveze! morao sam se dodatno boriti i dokazivati i skoro sam bio pred otkazom jer šef nije mogao smislit moju pojavu i taman pred otkazom direktor firme se je zainteresirao zašto šef želi meni dat otkaz i malo sagledao cijelu situaciju, direktora nije zanimalo kako izgeledam bilo mu je bitno samo da svoj posao obavim korektno, što i jesam radio. direktor je skužio o čemu se tu radi rekao je šefu da sam ja potreban firmi i da ostajem na što je šef i dalje negodovao i izvlačio svakojake izlike samo da me ocrni i izbaci, no direktorova je bila zadnja.
ja se nikad nisam sramio svojih tetovaža!!! to sam ja i one su dio mene koji sam ja stvorio (sve tetovaže sam ja nacrtao i dao prijatelju da mi ih tetovira)
niti mene nikada nisu interesirali predrasudni ljudi jer su prije svega "slijepi" ali kad takvi mogu utjecat direktno na tvoj život i egzistenciju onda to ima veliku težinu!
Nisam radio tetovaže pod majcom samo da bi ih mogao skrivat nego im je jednostavno tamo i mjesto jer kakve jesu ukomponirane su u tijelo s razlogom na ta mijesta i tamo moraju biti.(M & M kad me budeš vidila sve će ti bit jasno zašto su tu gdje jesu)
oduvjek smatram da sredstvo opravdava cilj!!! tako da ako treba skinut naušnice i stavit odijelo da bi od toga izvukao nešto u svoju korist, pa stavit ću i dva odijela, a poslje ću stavit naušnice skinut se do pasa i slatko se smijati svojoj koristi! a što se tiče toga kako bi morala bit obučena po ljeti upravo onako kako si se i opisala (jedva obučena) jer to ti sigurno i najljepše stoji!
ali ako tu i tamo u životu zatrebaš nekog predrasudnog go... (a zatrebat ćeš kad tad u životu nekoga iz bilo kojeg razloga )nemoj se borit s vjetrenjačama izvuci svoju korist a poslje se samo slatko nasmiješ! :bigsmilee:
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Tattoo

Post Postao/la M & R »

raspas je napisao/la:M & M evo jedna situacija na mom poslu! pošto imam tetovaže i drvene naušnice zbog predrasudnog šefa skoro sam dobio otkaz samo zato jer on misli da je to bezveze! morao sam se dodatno boriti i dokazivati i skoro sam bio pred otkazom jer šef nije mogao smislit moju pojavu i taman pred otkazom direktor firme se je zainteresirao zašto šef želi meni dat otkaz i malo sagledao cijelu situaciju, direktora nije zanimalo kako izgeledam bilo mu je bitno samo da svoj posao obavim korektno, što i jesam radio. direktor je skužio o čemu se tu radi rekao je šefu da sam ja potreban firmi i da ostajem na što je šef i dalje negodovao i izvlačio svakojake izlike samo da me ocrni i izbaci, no direktorova je bila zadnja.
ja se nikad nisam sramio svojih tetovaža!!! to sam ja i one su dio mene koji sam ja stvorio (sve tetovaže sam ja nacrtao i dao prijatelju da mi ih tetovira)
niti mene nikada nisu interesirali predrasudni ljudi jer su prije svega "slijepi" ali kad takvi mogu utjecat direktno na tvoj život i egzistenciju onda to ima veliku težinu!
Nisam radio tetovaže pod majcom samo da bi ih mogao skrivat nego im je jednostavno tamo i mjesto jer kakve jesu ukomponirane su u tijelo s razlogom na ta mijesta i tamo moraju biti.(M & M kad me budeš vidila sve će ti bit jasno zašto su tu gdje jesu)
oduvjek smatram da sredstvo opravdava cilj!!! tako da ako treba skinut naušnice i stavit odijelo da bi od toga izvukao nešto u svoju korist, pa stavit ću i dva odijela, a poslje ću stavit naušnice skinut se do pasa i slatko se smijati svojoj koristi! a što se tiče toga kako bi morala bit obučena po ljeti upravo onako kako si se i opisala (jedva obučena) jer to ti sigurno i najljepše stoji!
ali ako tu i tamo u životu zatrebaš nekog predrasudnog go... (a zatrebat ćeš kad tad u životu nekoga iz bilo kojeg razloga )nemoj se borit s vjetrenjačama izvuci svoju korist a poslje se samo slatko nasmiješ! :bigsmilee:


Frende, kuzim te u potpunosti, jer sam prosla isto ne jednom nego masu puta, al to sto su ljudi slijepi te radi tattoo-a, piearc-eva i ostalog donose zakljucke o covjeku .. nabijem ih .. :-o
Upravo je najglavnije kakav si radnik dok je izgled najmanje bitan, ako bismo sudili po tome sto je sa ljudima koji izgledaju ... hm... ne zelim izgovarat tako što jer se nikomu ne rugam ali ... Jedan primjer: ljetos sam dosla u glavnu postu, Branimirovu, kad ono :-o shock .. doslovno .. na salteru je radila curka koja se fura dark .. istetovirana, nasminkana skroz sa crnim, crni nokti .. a cca 25g. dakle, dobra je radnica koja im je potrebita pa nisu gledali njezin izgled vec znanje. Zao mi je sto je kod nas jos uvijek to tabu tema, al ako pogledamo malo vanka .. nema ko nije pirsan, tetoviran .. i radi na vrlo visokim polozajima .... kaj ne ?
To sto su neki od doticnih fucking konzerve to je sad vec njihov problem, al morat ce se prije il kasnije suocit sa istim ako ima barem i jedno dijete, obzirom da kod nas postaje i tetoviranje i pirsanje sve popularnjije!!! Drago mi je da si ostao na poslu, da je direktor normalna osoba, koja gleda na rad, a ne na izgled ... :thumbsup:
Takođe sam sve i jednu tattoo sama nacrtala i dala frendu da me pikica .. uuufff sto volim taj osjecaj .. nemam para .. a dvije mi nedovrsene :(( al doci ce vrijem i za to ... :ymparty: Uza to imam i pierce u nosu .. imala sam na gornjoj resici u ustima koja je neslavno završila :))
Ih da upravo to sto si rekao, btw - hvala, da najbolje izgledam kad sam jedva obucena .. visoka mrsavica sa dugo dugim nozurdama .. dugom kosom koja uvijek u kaosu, a oci mi velike ka u lemura, kao sto me neki i zovu .. lemurcek :ymdevil: =))
Kao sto te podrzavam i u tome ako treba da obuces odijelo, obuci i dva ako je potrebno.. vjerojatno bih ucinila isto kad bi dosla do prokleto dobrog posla .. pospremila bi sve tattoo ako je potrebito iza taknih dugih stvari koje se mogu preko ljeta bez beda nositi .. iako ja vise preferiram skoro pa nis jer se tak najbolje osjecam .. al .. sto se mora nije tečko .. jel tak? :cheesy:
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Odgovori