ZEOLIT

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Odgovori
Ronin

ZEOLIT

Post Postao/la Ronin »

... Zanimljiv članak o Zeolit-u . Ima puno vrsta Zeolita .Za ljudsku upotrebu je najbolji Klinoptilolit-Zeolit..

http://www.zeolite.com/images/zeolitestudyek.pdf
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: ZEOLIT

Post Postao/la luther7hrol »

Sramota je da se taj zeolit u Hrvatskoj uopće ne može nabaviti, ili jako teško. Postoji Neurosan kojeg likica prodaje za 280 kuna paket, koji isti takav u Srbiji dođe oko 300 dinara (oko 28 kuna). Omjer 1:10. A znam da ga nabavljaju u Mađarskoj po otprilike istoj cijeni, ako ne i nižoj. U HR se zeolit može naći samo u poljoprivrednim proizvodima, a ne znam koliko je u takvoj formi dobar za ljudsku konzumaciju.

Ja trebam tog zeolita pa sam mislio da nam naši prijatelji iz Beograda pošalju nekoliko paketa Homozela u prahu. Nije mi jasna takva razlika u cijeni. I općenito, zadnji put kad sam bio u Beogradu, ovo ljeto, oči su mi ispale kad sam vidio koliko tamo imaju zdravih trgovina i kakvu sve ponudu, a o cijenama da ne govorim. Čini mi se da s nama Hrvatima nešto ozbiljno ne valja, jer kad god se u Splitu otvori neka mala zdrava trgovina, za manje od mjesec dana se ugasi. Fckn unbelievable... :ohnoo:
Ronin

Re: ZEOLIT

Post Postao/la Ronin »

Slažem se u Potpunosti... Lagano Europa širi svoje pipke smrti ... :)) ... Ima ovdje Srba na forumu ,uz lagani dogovor i lijepu komunikaciju s forumašima sve se može dogovoriti.Pozz
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: ZEOLIT

Post Postao/la mr. gljiva »

http://www.velebitagro.com/p/zeoliti-agro.html

Kako nema?? :D možda još nije toliko poznata stvar kao perlit i vermikulit za koje isto ekipa unatrag 6-7 godina nikad čula ;)
skuliran do jajc :thumbsup:
Ronin

Re: ZEOLIT

Post Postao/la Ronin »

Tako je ima ga u Koprivnici i Velikoj Gorici za naručit ... Uglavnom neki ga koriste i za ljudsku upotrebu(za rane,pranje zubi i oralno svakako ) jer je velike čistoče kao i oni koji kupuješ preko neke stranice zdrave hrane,i plačaš skupo što je velika Glupost. Normalno dobiješ Test i analizu da je oslobođen od svih teških metala i nečistoča! Iako teških metala ima i u Krumpiru ! vjerovali ili ne proizvodi su skupi samo radi postupka obrade i analize.Kad neka veča firma obradi veči dio materijala ,normalno da je to jeftino ,nego kad netko obrađuje na malo, pa stavi cjenu od par nula...Kad netko dobije Rak treba mu nabit cjenu lijekova a ne ga liječit....glupi marketing... Bolje se životinje hrane od nas... Poseren se na medicinski fakultet...i latinski jezik
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: ZEOLIT

Post Postao/la luther7hrol »

Hvala! Ja sam već mnogo puta bio naletio na VelebitAgro ali proizvodi su im deklarirani kao isključivo poljoprivredni pa nisam bio siguran može li se i u takvoj formi koristiti za liječenje odnosno konzumaciju kao npr. Homozel zeolit?
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: ZEOLIT

Post Postao/la antoniopavaroti »

..
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Odgovori