Ideja - 7-dnevni plan zdravog života

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Avatar
Tihomir
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 03.07.2012, 03:04
Ima zahvala: 34 puta

Re: Ideja - 7-dnevni plan zdravog života

Post Postao/la Tihomir »

Pa ja mogu govoriti iz svog iskustva. Rodih se s 4.5 kg, očito je mama dobro papala :D
otkad znam za sebe bio sam debeo, kako bi ljudi rekli. No druga strana priče i nija baš kako se čini,cijeli svoj život bavim se sportom i vrlo sam aktivan, neki ljudi su po građi jači/deblji/blablabla i takvi trebaju biti ( netrebamo svi biti kost/koža ili nabildani). Ja znam da sam ja jedan od takvih, ja trenutno imam 178/179 u visini i 103kg u širini.RAdim fizički sve od lopate do planinarenja. U svom životu sam varirao s težinom i skidao sam kile polagano, kroz nešto malo manje od godine dana sam s 115 došao na ispod 90, summa sumarum to sam skinuo s izbacivanjem šečera,treninzima (ragbi,divan sport)i nejedenjem. U svakom slučaju način na koji sam ja skinuo kile je bio preagresivan za moj organizam. To je počelo tamo prije 4,5 godina i oko 90 kg sam bio 2 godine. otkada sam krenuo na faks kile su počele rasti polako ali sigurno. Prije 2 mjeseca imao sam 109 i rekao sam da krećem na zdrav život. Sve umjereno. Ja jedem sve, ali umjereno.Slušam tijelo što mi govori i kako se osjeća.
najjednostavnija formula za izgubiti masu je = smanji unos energije ili povečaj potrošnju energije. Simple as that

p.s. najbolji osjećaj je ipak kada osječaš snagu kako pršti van iz tebe i kako su ti kosti jače zbog težine. Divna stvar, skor druga percepcija

ćao :ymhug:
Live Long, Active and Psychoactive.
Odgovori